Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou! Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním trénikovým plánem, který tě dostane do formy!

Makej na sobě doma před televizí a ušetři tak balík peněz za fitko.

Se mnou cvičíš jen za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem Miška a v Ladylab připravuji fitness videa už přes rok. Za tuto dobu jsme s týmem natočili desítky videí, podle kterých už cvičí tisíce holek v Čechách i na Slovensku.

A teď pro tebe mám novinku! Nadupaný fitness VIP program, který tě dostane do formy.

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou prodloužená a poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš! Nemusíš tedy přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede! A navíc, videa budou každý týden přibývat, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Slevy

  • RUNNING QUEEN
    JDU BĚHAT

    Balíček RUNNING QUEEN + kšiltovka...

    1 250 Kč 1 849 Kč

Sledujte nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Veganství

VeganstvíVěděla jsi, že i známá herečka Megan Fox patří mezi vegany? Zajímá tě, jaký je rozdíl mezi vegetariánstvím a veganstvím? Chceš znát i názor nutričního terapeuta na tento výživový směr a vědět jaký má tento směr pozitiva a negativa?

Jak se vegani stravují?

Vegani na rozdíl od vegetariánů nekonzumují žádné živočišné produkty. Vegetariáni vynechávají pouze maso, zatímco vegani nekonzumují ani mléko, mléčné výrobky a vejce.

Jejich jídelníček se skládá především z luštěnin, obilovin, ořechů, semen, ovoce, zeleniny, hub, bylinek, koření a výrobků z nich.

Má tento výživový směr nějaká pozitiva?

Vegani budou mít v potravě určitě mnohem více vlákniny, budou přijímat méně cholesterolu a nasycených tuků, a budou mít v jídelníčku více antioxidantů (vit. C), hořčíku, draslíku a kyseliny listové. Jinak ale tento výživový směr nepovažuji za příliš nutričně vyvážený.

V čem je tento výživový směr nevýhodný?

Jedinci, kteří dodržují veganskou dietu by měli myslet na to, že jejich jídelníček nebude obsahovat dostatečné množství plnohodnotných bílkovin.

Vegani přijímají bílkoviny především z rostlinné stravy, jako jsou luštěniny, ořechy a semena. Rostlinné bílkoviny nejsou plnohodnotným zdrojem bílkovin. Neobsahují totiž celé spektrum esenciálních aminokyselin, které jsou důležité pro například pro růst svalové hmoty a správné fungování metabolismu. V rostlinných zdrojích bílkovin chybí i vit. B12, který je důležitý pro krvetvorbu a nachází se právě pouze v živočišných produktech.

Vzhledem k tomu, že vegani nekonzumují ani mléko a mléčné výrobky, chybí jim v jídelníčku vápník a vit. D, který je důležitý pro růst a stavbu kostí. Tudíž je tento výživový směr nevhodný především pro děti ve vývinu, těhotné ženy a kojící matky, které mají vápníku zvýšenou potřebu.

Ve veganském jídelníčku chybí ryby, které jsou významným zdrojem omega-3 mastných kyselin. Jsou důležité pro správný vývoj a činnost mozku, podporují činnost srdce a také podporují imunitu. V neposlední řadě je veganský jídelníček ochuzený o železo, které se nejlépe vstřebává z masa a je důležité pro srážení krve.

Pro koho je veganství nejméně vhodné?

Jak jsem již zmínila výše, tak veganství je nejméně vhodné pro malé děti, které potřebují pro správný růst a vývoj nervové soustavy nasycené živočišné tuky a plnohodnotné živočišné bílkoviny. Zároveň pro správný vývoj kostí potřebují dostatek vápníku a vit. D, kterého je ve veganské stravě velký nedostatek.

Určitě bych nedoporučila veganství ani pro těhotné ženy. I ony mají zvýšenou potřebu bílkovin a vápníku. V neposlední řadě nedostatek vit. B12 může u žen způsobit chudokrevnost, u miminka nízkou porodní hmotnost a zvyšuje riziko předčasného porodu.

V neposlední řadě bych veganství nedoporučila ani kojícím ženám, které také potřebují dostatek vápníku a vit. D a plnohodnotné živočišné bílkoviny. 
Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty