Jak správně hubnout?

Jak správně hubnout?

Už jsi přečetla nejmíň 150 článků o tom, jak zaručeně shodit kila a zpevnit svoje tělo, ale nic nezabírá? Zahoď všechny nasbírané rady s nesmyslnými dietami a udělej si v tom jasno. SVATÉ PRAVIDLO 

Přestaň na sebe tlačit a snažit se dosáhnout výsledků za dva týdny. Tvoje tělo se přebytečného tuku musí zbavovat postupně a v určitém tempu, jinak ti hrozí JOJO efekt. Viditelné výsledky správného snažení se dostavují za měsíc až dva. 


JÍDLO JE ZÁKLAD 

Žádné hladovky a diety ještě nikdy nikomu nepomohly zlato. Tvoje tělo potřebuje všechny makroživiny ve vyváženém poměru. Jen tehdy s tebou bude spolupracovat. Pokud si nevíš rady, jak správně jíst, určitě se obrať na naši nutriční terapeutku Janičku. Sestaví ti jídelníček na míru z běžně dostupných surovin a uvidíš, jak kila půjdou hezky dolů. POHYB 

Ideální trénink pro hubnutí je kombinace kardia a silového tréninku. Kardiem spaluješ tuky, takže hubneš a silovým tréninkem zpevňuješ své tělo, takže dostává ty krásné tvary, po kterých každá toužíme.
Se cvičením začni pozvolna a nepřepínej se. Vždy poslouchej své tělo a uvidíš, že se ti fyzička bude postupně zlepšovat. 

Jsi stydlivka a nechceš začínat před tlupou lidí ve fitku? To přece vůbec nevadí, i tak si můžeš zacvičit s profi trenérkou v soukromí a pohodlí svého domova. Máme pro tebe VIP program s pečlivě rozplánovanými tréninky,
které tě naučí cvičit a pomůžou k postavě, o které sníš. Ušetříš tisícovky za fitko a neboj se, zapotíš se stejně! :))

DOPLŇKY STRAVY

Proč bys je měla užívat a k čemu ti vlastně jsou? Doplní ti energii, nakopnou tě k lepším výkonům a pomůžou rozhýbat metabolismus = hubneš rychleji. Zefektivní regeneraci a dokonce zaženou chuť na sladké a nutkání se přejídat. 

Pokud patříš mezi ty, které se musí do tréninku nutit a rychle ti ubývá energie, rozhodně bys měla vyzkoušet
náš FAT KILLER
. Dodá ti energii na celý trénink a nepocítíš otravnou únavu. Spolu s CARNITINEM ti rozhýbe metabolické procesy v těle a budeš rychleji spalovat tuky. 

Pokud špatně snášíš suplementy s kofeinem máme pro tebe alternativu v podobě produktu ACAI BOOST. 

Každá sportovkyně by ve své fitness tašce měla mít BCAA. Tvoje svaly dostávají tréninkem zabrat a potřebují se regenerovat, aby měly sílu na další cvičení. Vyvážený poměr aminokyselin ti tak pomůže od bolesti a budeš rychleji regenerovat. 

Svaly potřebují taky dostatečně jíst a pít, proto nezapomínej na pitný režim, což dělá asi 30 ml na kilo tvé váhy
denně  + extra tekutiny při tréninku. 

Pokud nestíháš chystat svačinky, pomůžeš si proteinovým nápojem. Rozšířili jsme výběr příchutí našich proteinů,
takže si u nás rozhodně vybereš :) 

Asi největším kamenem úrazu při hubnutí je přejídání a chuť na sladké.
S nezkrotným hladem zatočíš s HUNGER CONTROL.
 Tenhle kouzelný pomocník ti zažene chuť na nezdravé dobroty a navodí pocit sytosti, takže se už nebudeš přejídat nesmyslně velkou porcí jídla. 

Snad ti tyto základní rady a tipy pomůžou ke správnému a zdravému formování postavičky. A poslední rada na závěr? Každá jsme originál, naše těla fungují trochu jiným způsobem, a tak neztrácej motivaci, pokud to zrovna tobě půjde pomaleji, než tvé kámošce.

Vydrž, Prťka, vydrž = ) ) 

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty