Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Zbav se tuku rychle!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 149Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Už tisíce holek cvičí podle ní, tak pojď se přidat k nám i ty. Vysněnou postavičku máš na dosah, stačí jen udělat první krok! 

Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, ruce a paže a při FULL BODY tréninku dáš zabrat celému tělu! A co takové hodinové spalovačky nebo fitness výzvy? Garantujeme ti, že tričko nezůstane suché. 

Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, fitness program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. 

Šajna

Trenérka fitness

Šajna má ve VIP PROGRAMU svou vlastní kategorii Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. 

Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šajnou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem se Šajnou tě dostane do životní formy. S námi je to hračka! 

My tě v tom nenecháme! Tak přestaň se vymlouvat a začni hned.

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
BIG 8 FOOD-ALERGIE NA VEJCE

BIG 8 FOOD-ALERGIE NA VEJCEPo malé odmlce se opět vracíme k velké osmičce (big 8 food) potravinových alergenů.
Posledním alergenem z této skupiny je vejce. Společně s Janičkou ti řekneme, jak tato alergie vzniká, na co si dát pozor a jak se s touto alergií vypořádat.

Jak vlastně můžu být alergická na vejce?

Vejce je tvořeno ze třech částí. Ze skořápky, z bílku a ze žloutku. Až 12 % celkové hmotnosti tvoří bílkoviny, které představují ony senzibilizující látky, na které potom můžeš být alergická. A že jich vejce neobsahuje zrovna málo! Ve vaječných bílkovinách bylo zjištěno neuvěřitelných 30 alergenů!!!
Trochu tě uklidním, pouze 5 z nich způsobuje alergie nejčastěji.

Vaječné alergeny

Nebudu tě zbytečně zatěžovat složitými názvy alergenů, ale ráda bych ti o nich řekla alespoň pár zajímavostí.
Všechny alergeny (kromě jednoho), které jsou obsaženy v bílku neodolají vysokým teplotám, proto jedinci s mírnější formou alergii snesou vejce alespoň ve vysoce tepelně upravené podobě (koláče, polotovary, vaječné těstoviny, sušenky atd.)
Jedinci, kteří jsou citliví právě na ty alergeny tepelně odolné, mají mnohem složitější život a musí neustále číst složení všech výrobků.
Jediný alergen žloutku (alfa-livetin) je zodpovědný za pták-vejce syndrom. Ptáš se, co to znamená? Tento syndrom vzniká díky zkřížené reaktivitě a jedinec, který je alergický na žloutek je alergický i na drůbeží maso.

Jak se alergie na vejce projevuje?

Opět záleží na míře citlivosti. Může se projevovat lehkým otokem v obličeji, svědivou kopřivkou, nebo může vyústit v zažívací potíže a velmi vzácně i v celotělovou alergickou reakci, která člověka ohrožuje na životě. Rychlost projevů záleží na typu alergické reakce a opět na míře citlivosti daného jedince.

Jak se alergie na vejce léčí? A jaká je pravděpodobnost, že ji mám?

Tady tě trochu uklidním. Alergie na vejce je sice záludná, ale je to druhá nejčastější alergie u dětí, která navíc v 75 % případů do 7 let věku vymizí.
Alergie na vejce se stejně jako ostatní potravinové alergie léčí eliminační dietou. To znamená, že z jídelníčku vyřadíš vejce. Záleží pak na tom, jak moc jsi citlivá na vaječné alergeny a zda vejce sneseš alespoň ve skryté, tepelně upravené podobě, či ho budeš muset z jídelníčku vyřadit úplně.
O tom, kde bys vejce nečekala a jak poté vypadá jídelníček s touto diagnózou zjistíš v dalších článcích.
Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty