Nebaví tě fitko? Pojď cvičit ven!

Nebaví tě fitko? Pojď cvičit ven!

Za štíhlou postavu nemusíš dát nutně miliony. Občas stačí, když vyběhneš prostě ven. Tam je totiž nespočet možností, kde si můžeš vyrýsovat bříško, zpevnit nohy a zadeček úplně zadarmo. Máme po tebe pár tipů kam vyrazit a jak si zasportovat venku.

Zaběhej si

Určitě máš ve svém okolí příjemný park, cyklostezku, les nebo polní cestu, kam se dá vyběhnout. Zvol si svoje tempo a běž podle toho jak se cítíš. Pokud tě přepadne únava, zastav se a chvíli se projdi. Rozhodně si hned nesedej na lavičku nebo do trávy. Svaly by rychle vychladly a to není dobře. Po běhu je ještě chvíli udržíš zahřáté chůzí a potom se ještě protáhni. Nezapomeň si sebou vzít láhev s vodou a pokrývku hlavy proti slunečním paprskům.

 

                                         


Zajdi do venkovní posilovny 

Cvičit pod střechou můžeš, až bude opravdová zima. Venkovní posilovna rozhodně není žádná ostuda a ty může být při svém tréninku na čerstvém vzduchu. Venkovní posilovny najdeš v parcích, na sídlištích, u škol a podobně. Taková outdoorová posilovna ti nabízí třeba žebřík, bradla, hrazdy a rotopedy. 

Venkovní cvičení je účinné a zadarmo, to jsou jeho dva obrovské benefity. Když je hezky, klidně vezmi i jogamatku. Cvičit venku je dnes populární a třeba budeš inspirovat ostatní, kteří by se jinak potili v uzavřených prostorách. 


                                        


Vezmi si parťáka 

Není od věci, když ti společnost pod širým nebem dělá tvoje kámoška, obzvláště pokud cítíš ostych. Ve dvou se ho zbavíte snáz a můžete si pomoct i při cvičení. Navzájem si s kamarádkou můžete kontrolovat správné držení těla u jednotlivých cviků a nebo se podporovat při výdrži. 


Cyklostezky pro všechny!

Cyklostezky jsou vděčné místo pro všechny sportovní nadšence. 

Ať už jsi vášnivá cyklistka, miluješ brusle, jezdíš na longboardu nebo máš koloběžku, vždycky chytneš vítr do vlasů a to se ti ve fitku na páse nebo rotopedu prostě nestane. Navíc se krásně opálíš a sluníčko ti dodá potřebný vitamín D. 
                                        

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty