Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou! Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním trénikovým plánem, který tě dostane do formy!

Makej na sobě doma před televizí a ušetři tak balík peněz za fitko.

Se mnou cvičíš jen za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem Miška a v Ladylab připravuji fitness videa už přes rok. Za tuto dobu jsme s týmem natočili desítky videí, podle kterých už cvičí tisíce holek v Čechách i na Slovensku.

A teď pro tebe mám novinku! Nadupaný fitness VIP program, který tě dostane do formy.

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou prodloužená a poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš! Nemusíš tedy přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede! A navíc, videa budou každý týden přibývat, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Slevy

Sledujte nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Jak si spočítat kalorický deficit?

Jak si spočítat kalorický deficit?Určitě jsi již párkrát zaslechla větu: „Pokud chceš shodit nadbytečná kila, musíš dodržovat kalorický deficit.“ Co to ale vlastně znamená? A jak si ho můžeš spočítat? To vše si povíme v dnešním článku.

Kalorický deficit, co to vlastně znamená?

Je to celkem logické, pokud je tvým cílem redukce váhy, měl by být tvůj energetický příjem nižší než energetický výdej. Množství energie, které si od výdeje odečteš se nazývá kalorický deficit.

Jaký je ideální kalorický deficit pro hubnutí?

Ideální kalorický deficit je hodnota 500 kcal. Ptáš se, jak jsme k této hodnotě přišli?
Je to celkem jednoduché. Pro udržitelnou a zdravou redukci je optimální úbytek 0,5 kg tuku za týden. Jedno kilo lidského tuku činí zásobárnu 7000 kcal. Půl kila lidského tuku tedy tvoří 3500 kcal, pokud si tuto hodnotu vydělíme sedmi dny v týdnu, dostaneme onu hodnotu 500 kcal na den.

Jak si vypočítám kalorický deficit přímo pro mě na míru?

Pokud chceš znát hodnotu ideálního kalorického příjmu pro tvůj redukční jídelníček, potřebuješ nejdřív znát hodnotu svého energetického výdeje.
Výpočet energetického výdeje je poměrně složitá věda a rozhodně tě nechceme trápit sáhodlouhou rovnicí o několika neznámých. Proto je zde naše fitness kalkulačka, která za tebe vše vypočítá!!!
Uvedu ti vše na příkladu. Aničce je 23 let, měří 168 cm a váží 70 kg. Má sedavé zaměstnání, protože pracuje jako účetní. Ráda by do léta shodila 4 kg a proto začala 3-4 týdně cvičit podle ladylab VIP programu. Rozhodla své úsilí podpořit správným jídelníčkem a do fitness kalkulačky zadala věk, váhu, výšku, jako cíl uvedla „zhubnout“ a jako pohybovou aktivitu si vybrala střední aktivitu (sedavá práce a intenzivní cvičení).
Fitness kalkulačka jí spočítala hodnotu 1724 kcal.
Pro Aničku to znamená, že pokud chce váhu redukovat měla by přijímat 1724 kcal denně. Naše chytrá kalkulačka totiž Aničce vypočítala energetický výdej a od něj rovnou spočítala ideální kalorický deficit. TAKŽE Z VÝSLEDKŮ Z NAŠÍ FITNESS KALKULAČKY UŽ NIC NEODEČÍTEJ!!!

Mám spočítaný ideální příjem a teď nevím co dál.

Fitness kalkulačka ti spočítala ideální příjem kalorií a ty teď nevíš, jak začít? Nejjednodušším řešením je si stáhnout některou z těchto aplikací: Kalorické tabulky, NutriData, Yazio, atd.
Nejpoužívanější jsou nejspíš kalorické tabulky a proto uvedu další postup v této aplikaci.
Návod pro webový prohlížeč: po zaregistrování v kalorických tabulkách klikni na ikonku se svou emailovou adresou a přejdeš tak do nastavení účtu tvých kalorických tabulek. Následně si v záložce „vlastní denní cíl příjmu“ zapiš svoji vypočítanou energetickou hodnotu.
Návod pro mobilní aplikaci: po stažení aplikace a zaregistrování přejdi do záložky „můj profil“, pod kolonkou „vlastní cíle“ najdeš řádek „denní příjem“, kde si můžeš zapsat svoji vypočítanou energetickou hodnotu.

Hodnoty mám zapsané v kalorických tabulkách, co dál?

Kalorické tabulky a další dietologické databáze jsou poměrně chytrá zařízení, která by měla automaticky spočítat nastavení makroživin ze zadané výchozí energetické hodnoty.
Poté už si můžeš zapisovat co jsi celý den jedla a sledovat, jestli se přibližuješ k tvému ideálnímu nastavení či nikoliv.
Pokud si po zápisu svého jídelníčku zjistíš, že jsou hodnoty stále v červených číslech a ty nevíš, jak je doladit, nebo ti naopak vše vychází na jedničku, ale stále se ti nedaří zhubnout, neváhej a objednej si náš jídelníček. My ti se vším pomůžeme!!!


Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty