Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou! Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním trénikovým plánem, který tě dostane do formy!

Makej na sobě doma před televizí a ušetři tak balík peněz za fitko.

Se mnou cvičíš jen za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem Miška a v Ladylab připravuji fitness videa už přes rok. Za tuto dobu jsme s týmem natočili desítky videí, podle kterých už cvičí tisíce holek v Čechách i na Slovensku.

A teď pro tebe mám novinku! Nadupaný fitness VIP program, který tě dostane do formy.

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou prodloužená a poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš! Nemusíš tedy přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede! A navíc, videa budou každý týden přibývat, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Slevy

Sledujte nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Rozdíl mezi čokoládovými pomazánkami a LískoNelou

Rozdíl mezi čokoládovými pomazánkami a LískoNelouVětšina čokoládových pomazánek i LískoNela patří mezi oříškové krémy či pomazánky, které mají lahodnou chuť. Jestli jsi je ochutnala, tak sama moc dobře víš, že je hodně těžké odolat a nesníst sklenici na posezení. Jejich společným jmenovatelem jsou ořechy v kombinaci s čokoládou nebo kakaem. Jak moc se liší a která z nich je zdravější? Na to se teď společně podíváme.

Rozdíly ve složení

Ve složení jsou suroviny psané sestupně. Znamená to tedy, co je psané na prvním místě, toho je ve výrobku zastoupeno nejvíce.

Složení LískoNely: jádra lískových ořechů 55 %, mléčná čokoláda 25 % (maltitol, kakaové máslo, sušené polotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor: E322 – sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma), mléko sušené odtučněné, kakao.

Čokoládové pomazánky: cukr nebo třtinový cukr, palmový nebo slunečnicový olej, ořechy lískové nebo arašídy (10-15 %), odtučněné nebo polotučné sušené mléko, odtučněné kakao, emulgátor: sójový lecitin, vanilka.

Už na první pohled je viditelné dle složení, že čokoládové pomazánky nejsou zrovna velká hitparáda. Převážně samý cukr a olej. A naopak velmi malé procento ořechů. 

Jak si stojí energeticky?

Po energetické stránce se nijak velmi výrazně neliší. Pohybují se okolo 500–600 kcal na 100 g výrobku. Důležité ale je, z čeho je energie ve výrobku nahnána. To se dozvíš na dalších řádcích.

Obsah tuků a jednoduchých cukrů

Tuků obsahuje o něco více LískoNela. Není se ale čemu divit, neboť základem LískoNely jsou lískové ořechy. Tedy tuky, ale zdravé tuky. V čokoládových pomazánkách je sice tuku o něco méně, ale jaké tuky. Především oleje. Co zvolíš? Oříšek nebo olej? U mě je volba jasná, oříšek.

Jednoduchých cukrů jednoznačně obsahuje méně LískoNela. A to až o 50 %. Není se čemu divit, jelikož cukr je hlavní složkou čokoládových pomazánek. 


Vítězem se stává

U mě osobně určitě vyhrává LískoNela. Díky svému složení a nižšímu obsahu jednoduchých cukrů. Možná se divíš, protože tuku v ní je docela dost dost. Ale jak už jsem psala výše, nejsou tuky jako tuky. Přesto, že LískoNela vyhrála, tak to neznamená, že budeš denně jíst sklenici na posezení. I ořechů stačí maximálně malá hrstka denně (cca 20 gramů). Chápu, její chuť a vůně je neskutečná a odolat této laskomině dokáže jen silná povaha, a proto se drž hesla: všeho s mírou kočko! :)

Rozhodně bys naši LískoNelu měla vyzkoušet a mlsat zdravěji! :) 


                              

Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty