Cvič se svým miláčkem

Cvič se svým miláčkem

Jsi zamilovaná až po uši? Hubnout můžeš i se svou drahou polovičkou. Známe to všechny. Zamilujeme se a se svým panem božským chceš sdílet úplně všechno, a to doslova. Zapoj tedy do cvičení i svého kluka. Posilovat v páru se totiž dá úplně s přehledem a ještě tě to namotivuje. Jak na to? 

Dnešní doba je hektická a mnoho párů se příliš nevidí. Sama to víš. Doma se akorát otočíš na podpatku a jdeš zase do práce. Není proto od věci zapojit svého kluka do aktivit, které máš ráda. Pokud s chutí chodíš do posilovny nebo děláš něco pro svoje zdraví doma, klidně do toho svoji lásku zapoj. 

                                                    


Cviků, které společně můžete praktikovat, je požehnaně. Jeden z nejznámějších cviků je fitness squat. Zabrat dáš především stehnům, bokům a hýždím. Tvůj kluk zůstane stát a ty ho obejmeš nohama a děláš ve své podstatě sklapovačky ve vzduchu. 


Pokud nezvolíš cviky, na kterých musíš spolupracovat, na výběr máš i ty, kdy můžeš se svým klukem soutěžit. Takový běh na páse není vůbec špatný. Tak schválně, kdo spálí více kalorií. Obrazovka na posilovacím stroj ti dá po dvaceti minutách jasnou odpověď.  

Posilování je fajn. Pořádně se při něm zapotíš a zformuješ si postavu. Zkusit můžeš ale i něco pomalejšího. Ideálním je pro tebe třeba akrojóga neboli jóga pro páry. Pokud náhodou kluka nemáš, nevadí. Zkusit ji můžeš prostě s někým, ke komu máš blízký vztah. Klidně se může jednat o kamaráda, kolegu z práce nebo sourozence. 

Ať už se jedná o kohokoli, věř, že to vašemu vztahu pomůže. Tenhle druh jógy tě s tvým partnerem ještě víc sblíží a prohloubí vaši vzájemnou důvěru. Pro pár, který zrovna prochází krizí, to může být i terapií. Žádnou speciální přípravu před první hodinou nepotřebujete. 


                                                     


Absolvovat se svojí láskou můžeš pochopitelně i rychlochůzi nebo delší túry. Při nich spíše poznáš, jestli dotyčný stojí za to. Na první dobrou uvidíš, jak si poradí s vypjatými situacemi a zda ti bude při tvém vyčerpání dostatečnou oporou. 

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty