6 dostupných sportů

6 dostupných sportů

Docílit vysněné postavy je mnohdy makačka a ještě to stojí nějakou tu korunu. Věř ale tomu, že to jde i bez toho aniž bys utrácela za drahé permanentky do fitka. Prostě se jen zaměř na sporty, které jsou cenově dostupné úplně pro všechny. 


Když je cesta cíl 

Jestli ti něco opravdu pomůže s vytrvalostí a vůbec celkově zhubnout, je to běh. Ten může provozovat úplně každý. Důležitá je u něj jediná věc – nazout si ty správné boty. Bez nich by sis totiž mohla pořádně odrovnat tělo a s během by byl záhy konec. Nejen česká metropole je plná běžeckých stezek, takže se nemusíš bát, že by ses neměla kde pořádně proběhnout. A aby jsi ten běh neměla zas tak jednoduchý, doporučíme ti naše růžové závaží, které ti pomůže dostat se ještě do lepší běžecké formy. 

Všude dobře, venku nejlíp 

V dnešní době se nemusíš tlačit v přeplněných fitness centrech, ale s klidem si můžeš jít zacvičit do venkovních posiloven. Těch jsou dnes plná města. Nestojí ani korunu a mají svoje kouzlo. Zejména v létě to můžeš spojit s příjemnou procházkou a nadýchat se při ní čerstvého vzduchu. 

Pes jako věrný parťák 

Češi jsou známí jako milovníci psů. S nadsázkou řečeno je jich tady snad více než lidí. Právě se svým zvířecím kamarádem se můžeš vyřádit nejvíc. Proměň rutinní procházky ve svůj trénink. Se psem si můžeš zaběhat nebo s ním jít na aktivity hřiště, kde se taky pořádně zapotíš. 

                                                                      


Holky v Ladylab ví, jak na to

Youtube je plný videí, jak správně cvičit. Koukni se na kanál Ladylab a můžeš začít. Zbavíš se tuku a vytvaruješ sexy křivky. No kdo by tohle nechtěl? Kromě rad a triků, jak si zpevnit břicho nebo zadeček, tam najdeš i spoustu receptů na dietní mňamky. 

Dobrá nálada na denním pořádku 

Serotonin neboli hormon štěstí potřebuje produkovat každý člověk, aby byl v psychické pohodě. Vytvořit si ho kromě příjemných milostných prožitků můžeš i třeba plaváním, které ti navíc krásně zformuje postavu. Bohatě ti postačí 20 minut párkrát týdně a uvidíš, jaké budeš mít svaly. 

Hlavně nenápadně

Cvičit můžeš i v průběhu pracovního dne a nikdo to nepozná. Stahováním půlek u psacího stolu zpevníš hýždě a zatínáním břicha posílíš břišáky. Neuškodí si taky zakroužit chodidly a protáhnout krk. Když si z toho uděláš rutinu, brzy budeš mít pozadí jako Jennifer Lopez. 

                                                       

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty