Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou! Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním trénikovým plánem, který tě dostane do formy!

Makej na sobě doma před televizí a ušetři tak balík peněz za fitko.

Se mnou cvičíš jen za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem Miška a v Ladylab připravuji fitness videa už přes rok. Za tuto dobu jsme s týmem natočili desítky videí, podle kterých už cvičí tisíce holek v Čechách i na Slovensku.

A teď pro tebe mám novinku! Nadupaný fitness VIP program, který tě dostane do formy.

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou prodloužená a poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš! Nemusíš tedy přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede! A navíc, videa budou každý týden přibývat, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Slevy

Sledujte nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Jak si pohlídat jídelníček během karantény?

Jak si pohlídat jídelníček během karantény?Nevíš si rady s jídelníčkem během karantény? Bojíš se, že kvůli omezenému pohybu a zavřeným fitkám půjdou kila nezadržitelně nahoru? Způsobuje vůbec karanténa přibírání na váze? To vše v dnešním článku!

Musím jíst méně, když se teď méně hýbu?

Většina z nás si myslí, že když jsme nyní omezené v pohybu, musíme zákonitě snížit svůj energetický příjem. Opak je ale pravdou.
Tělo totiž 60-70 % celkového energetického výdeje využije na bazální metabolismus. To je energie, která je zapotřebí k udržení základních životních funkcí. Zbylou energii využije na každodenní běžné aktivity (práce, úklid, vaření), trávení potravy a sportovní aktivity. Sama tedy vidíš, že sport tvoří jen jednu část v celkovém denním výdeji.

Z toho vyplývá, že krátkodobé vyřazení sportovních aktivit tvoji váhu nijak dramaticky neovlivní. Co by ji ale ovlivnit mohlo, tak určitě dramatické snížení energetického příjmu. Tím svoje tělo akorát vystresuješ a na to ti odpoví jednoznačně! Chutě na sladké, noční vyjídání ledničky a téměř nulová energie, říká ti to něco? A myslím si, že toho stresu má v momentální situaci až až.

Co radí nutriční terapeuti?

Za nás jako nutriční terapeuty jsou doporučení zcela jasná! Jíst stálé stejné množství jídla, ale vyváženého. Připravovat si pestré pokrmy z čerstvých potravin, dbát na dostatečné množství zeleniny a ovoce a vyhýbat se „mlsání z nudy“.

V tuto chvíli je pro nás všechny důležitější zachovat klidnou hlavu, dostatečně odpočívat a dopřát tělu kvalitní potraviny nabité vitamíny a minerálními látkami (čerstvá zelenina, ovoce, obiloviny atd.). To vše především pro posílení imunity.

Vyhýbej se alkoholu, sladkostem, polotovarům, tučným a smaženým pokrmům. Konzumace těchto potravin opravdu může zahýbat s ručičkou na váze, a navíc ti imunitu zrovna neposílí.

Co si z toho odnést?

Karanténa určitě není důvodem k odepírání si jídla, nebo přehnanému cvičení.
Pokud chceš v jídelníčku něco změnit, zaměř se na to, aby bylo tvé jídlo pestré, jedla si dostatek ovoce, zeleniny a čerstvých potravin.
Pohyb je důležitý, ale nepřeceňujme ho. Nezapomínej, že 80% úspěchu tkví v jídelníčku.
Pokud celý den sedíš doma, určitě se protáhni, zacvič si podle videa a pokud nemáš striktně přikázanou karanténu, nasaď roušku a jdi se klidně projít či proběhnout. Jestli máš ale doma nějaký stroj (orbitrec, rotoped, běžecký pás), tak raději preferuj je a zbytečně ven nevycházej.
Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty