Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Zbav se tuku rychle!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 149Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Už tisíce holek cvičí podle ní, tak pojď se přidat k nám i ty. Vysněnou postavičku máš na dosah, stačí jen udělat první krok! 

Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, ruce a paže a při FULL BODY tréninku dáš zabrat celému tělu! A co takové hodinové spalovačky nebo fitness výzvy? Garantujeme ti, že tričko nezůstane suché. 

Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, fitness program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. 

Šajna

Trenérka fitness

Šajna má ve VIP PROGRAMU svou vlastní kategorii Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. 

Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šajnou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem se Šajnou tě dostane do životní formy. S námi je to hračka! 

My tě v tom nenecháme! Tak přestaň se vymlouvat a začni hned.

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Nákupní rádce při bezlepkové stravě

Nákupní rádce při bezlepkové stravěV dnešním díle věnovanému bezlepkovému stravování se zaměřím na praktickou stránku. Dám ti tipy, kde všude je u nás možné nakupovat bezlepkové výrobky (přehled je orientovaný na Prahu). 

Jaké výrobky seženeš v konkrétních obchodech?

Albert

Prodejna Albert se pyšní svojí značkou Nature’s Promise se širokou nabídkou produktů. Najdeš zde různé tvary bezlepkových těstovin, sušenky, ovesné bezlepkové a pohankové vločky a lupínky, křupky, mouky, směsi na sladké a slané pečení, chlebové směsi a obilné kaše. Pokud máš tedy Albert někde blízko, určitě neváhej. Mnohem pestřejší výběr má jeho hypermarket než supermarket. Veškeré produkty najdeš pohromadě v regálu s bezlepkovými výrobky nebo jsou roztroušené mezi klasickými potravinami dle druhů. Vedle své vlastní značky nabízí Albert i bezlepkové produkty jiných výrobců a dodavatelů, díky čemuž je sortiment rozšířen o bezlepkové pečivo.

Tesco

V Tescu najdeš produkty řady Tesco Free From. Konkrétně různé snídaňové cereálie, obilné kaše, müsli, ořechové tyčinky, sušenky a těstoviny různých tvarů. Zároveň zde najdeš obrovské množství jiných značek (Amylon, Doves Farm, Labeta, Le Gracie, Celita, Glutaline, Schär, Sam Mills, Nutrifree atd.). Díky nim v Tescu nakoupíš z bezlepkových výrobků úplně vše. Většinu z nich najdeš pohromadě v regále s bezlepkovými produkty.

Globus

V Globusu objevíš veškeré možné výrobky, na které si vzpomeneš od mnoha značek. Vlastní bezlepkové výrobky Globus nemá, nicméně sortiment ostatních značek je velmi pestrý, řekla bych, že jeden z nejpestřejších. Ani v Globusu nemusíš po obchodě moc cestovat. Najdeš je hezky pohromadě v regálu s bezlepkovými výrobky.

Kaufland

Kaufland má svoji značku K-free, pod kterou objevíš bezlepkové těstoviny, pečivo, muffiny, bio-müsli a různé směsi na pečení. Vedle své značky Kaufland nabízí i jiné výrobce, čímž rozšiřuje sortiment bezlepkových produktů. 

Billa

Ani Billa nezůstává pozadu a nově má také svou privátní značku Free s výrobky bez lepku. V její nabídce narazíš na různé druhy těstovin, sušenky, kukuřičné chlebíčky nebo muffiny značky FREE.  Nabídku pak ještě rozšiřují i další výrobci o pečivo, směsi na chleba, vločky či mouky. 

Penny

I v Penny dnes objevíš sekci speciální výživy, kde mají bezlepkové produkty některých značek. Určitě zde koupíš bezlepkové sušenky, lupínky, chléb, mouku a směsi na pečení.

Lidl

Lid v bezlepkových potravinách určitě nijak nezaostává. Koupíš zde pečivo, obilné kaše, cereálie, těstoviny. Když si počkáš na bezlepkový týden, tak určitě neprohloupíš. Vyplatí se jak v pestrosti, tak i po finanční stránce.

Další možnosti nákupu bezlepkových potravin

Bezlepkové výrobky můžeš nakupovat určitě i přes internet. Nákup je zde velmi jednoduchý, neboť si zadáš nebo vyhledáš kategorii produktů bez lepku a vyskočí na tebe velmi bohatá nabídka. Mezi nejznámější prodejce patří Rohlík, Košík, Countrylife a itesco. Čistě bezlepkovým eshopem je Bezlepík.


Další možností nákupu bezlepkových potravin jsou drogerie, lékárny a obchody se zdravou výživou.


Já sama jsem ze zdravotních důvodů držela nějakou dobu bezlepkovou stravu, tudíž mám bohaté zkušenosti. Patřím mezi milovníky pečiva, což jsem shledala v rámci bezlepkové diety jako největší problém. Rozhodla jsem se této problematice věnovat samostatný článek a předat ti své vlastní zkušenosti a rady v příštím článku zaměřeném na bezlepkové pečivo.

Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty