7 typů holek, které potkáváš ve fitku: Poznáš se?

7 typů holek, které potkáváš ve fitku: Poznáš se?

Některá sedí u fitness baru, jiná si pro změnu dělá jenom selfíčka. Typů holek je ve fitku nespočet a my ti přinášíme těch sedm hlavních. Poznáš, která jsi právě ty?


Holka, která se jen fotí

Každý měsíc má jiný telefon. Podstatná je pro ni samozřejmě kvalita foťáku. Na běžícím páse běhá pomalu, aby se zvládla cvaknout v sexy póze. O shození kil jí ani tak nejde. Déle než na přístrojích, stráví ráno čas nad svým make-upem.  


Holka, které se nedaří nikdy zhubnout 

Chodí tam téměř každý den, ale váhu má pořád stejnou. Pro některé dívky je hubnutí zkrátka mor. Geneticky daná obezita zhubnout jde, ale hůř než jiným a téhle holce to prostě nejde vůbec. Kdy se jí podaří dosáhnout vysněné postavy, je ve hvězdách. 


Holka, která je posedlá cvičením 

Mění fitka jako na běžícím páse. Pořád chce být totiž v tom nejmodernějším. V tom s těmi nejlepšími stroji. Ví o cvičení všechno a sama touží být trenérkou. Vždy si kupuje permanentku na rok a pohyb nevynechá ani o víkendu. 


Holka, která udává trendy

Pokud chceš vědět, co je zrovna in, sleduj tuhle holku. Do fitka vstoupí vždycky v tom nejmodernějším funkčním oblečení a přesně vyčesaným culíkem. Její lahev na vodu vypadá jako od designéra a z fleku by mohla být na obálce magazínu o cvičení. 


Holka, nad kterou všichni slintají 

Každá by chtěla být jako ona. Když vejde do místnosti, holky blednou závistí a kluci slintají. Je totiž zatraceně sexy a ví o tom. Pokud by mohla, chodí cvičit nahá. Jenže nemůže, a tak si bere to nejtitěrnější oblečení, co doma najde. Pro okolí je zkrátka bezchybná. 


Holka, která se stydí 

„Bejby nebude sedět v koutě,“ zazní ve filmu Hříšný tanec. Přesně tak to ale v případě téhle holky není. Vždy si vybere stroj, který je co nejdále od ostatních. Nejraději by cvičila doma, ale myslí si, že to není tak efektivní. Svůj stud se snaží postupně překonávat. 


Holka, která pořád začíná cvičit

Chvíli do fitka chodí, pak zase nechodí. Vytrvalost rozhodně není její silná stránka. Pořád znovu a znovu začíná hubnout, protože neumí zamezit jojo efektu, a tak často její snaha vyjde vniveč.Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty