Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Zbav se tuku rychle!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 149Kč/měsíčně. 
 • Cvičební videa
 • Tréninkové plány
 • Výzvy
 • E-booky
 • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Už tisíce holek cvičí podle ní, tak pojď se přidat k nám i ty. Vysněnou postavičku máš na dosah, stačí jen udělat první krok! 

Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, ruce a paže a při FULL BODY tréninku dáš zabrat celému tělu! A co takové hodinové spalovačky nebo fitness výzvy? Garantujeme ti, že tričko nezůstane suché. 

Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, fitness program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. 

Šajna

Trenérka fitness

Šajna má ve VIP PROGRAMU svou vlastní kategorii Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. 

Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šajnou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem se Šajnou tě dostane do životní formy. S námi je to hračka! 

My tě v tom nenecháme! Tak přestaň se vymlouvat a začni hned.

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Kde bys lepek opravdu nečekala?

Kde bys lepek opravdu nečekala?V předchozím článku tě Kristýnka seznámila s pojmem bezlepková dieta. Já ti v následujícím článku poradím s výběrem potravin při bezlepkové dietě. Společně se podíváme na skrytý lepek v potravinách a upozorním tě na potraviny, kde bys ho opravdu nečekala a kde je zapotřebí důsledně číst jejich složení. Popřípadě se jim při jakýchkoliv pochybnostech raději vyhnout.

Bezlepková dieta ve zkratce

Jakmile ti lékař sdělí, že je zapotřebí dodržovat bezlepkovou dietu, tak to znamená vyřadit ze stravy lepek. Konkrétně pšenici (i špaldu), oves, žito, ječmen a veškeré výrobky z nich, jako je pečivo, strouhanka, cukrářské výrobky, těstoviny, knedlíky, vločky, kroupy, krupky, lámanku či krupici. Hlavní složku tvého jídelníčku by měly tvořit přirozeně bezlepkové potraviny (rýže, pohanka, kukuřice, teff, jáhly, quinoa, amarant, čirok, brambory, batáty, luštěniny).

Pro bezlepkovou dietu můžeš používat také tzv. speciální (bezlepkové) potraviny. Jedná se hlavně o těstoviny, pečivo, směsi nebo sušenky, které jsou připraveny přímo v bezlepkové formě. Musejí splňovat legislativní limit pro potraviny označené „bez lepku“, což je do 20 mg/1 kg. Na etiketě potraviny jsou označeny symbolem přeškrtnutého klasu.

Pozor na skrytý lepek v potravinách

Potraviny, kde bys lepek opravdu nečekala a na které si musíš dát pozor jsou následující:

 • různé uzeniny – šunka, paštika
 • dochucovadla – kečup, hořčice, sójová omáčka
 • majonéza
 • veškerá koření
 • kypřící prášky do pečiva
 • instantní káva
 • zmrzlina (pozor i na kornoutek)
 • alkohol – pivo a jiné kvašené nápoje
 • pudinkové směsi
 • instantní pokrmy
 • krokety
 • bramborové noky
 • seitan, Robi maso, tofu
 • některé mléčné výrobky (především zahuštěné škrobem nebo doplněné o cereálie).

Ptáš se, jak se vzal lepek v uzeninách nebo mléčných výrobcích? Lepek má velmi dobrou pojivovou vlastnost. Toho bohužel zneužívají výrobci a používají ho jako zahušťovadlo do jogurtů nebo něco jako lepidlo do uzenin, zmrzlin, kroket, noků, aby vše drželo hezky pohromadě. Doporučuji tyto potraviny kupovat pouze v bezlepkové formě, na kterých nalezneš symbol přeškrtnutého klasu. A těm nezdravým se vyhnout úplně!

Skrytý lepek nejen v potravinách

Pozor si také dávej na veškeré léky a vždy s lékařem konzultuj jejich výběr vzhledem k bezlepkové dietě. Lepek totiž může sloužit jako pomocná látka v lécích v podobě různých plnidel, či je obsažen v obalu tobolky. To samé platí o různých volně dostupných lécích a doplňcích stravy.

V případě jakýchkoliv nejasností mě neváhej kontaktovat. Ráda ti s výběrem potravin při bezlepkové dietě poradím. V příštím článku se zaměřím ještě na praktickou stránku možnosti nákupu bezlepkových potravin v konkrétních obchodech. Věřím, že se máš, na co těšit.

NAPIŠ MI

Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty