Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Zbav se tuku rychle!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 149Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Už tisíce holek cvičí podle ní, tak pojď se přidat k nám i ty. Vysněnou postavičku máš na dosah, stačí jen udělat první krok! 

Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, ruce a paže a při FULL BODY tréninku dáš zabrat celému tělu! A co takové hodinové spalovačky nebo fitness výzvy? Garantujeme ti, že tričko nezůstane suché. 

Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, fitness program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. 

Šajna

Trenérka fitness

Šajna má ve VIP PROGRAMU svou vlastní kategorii Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. 

Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šajnou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem se Šajnou tě dostane do životní formy. S námi je to hračka! 

My tě v tom nenecháme! Tak přestaň se vymlouvat a začni hned.

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
6 důvodů, proč běhat v zimě

6 důvodů, proč běhat v ziměSpousta lidí si běhání venku v zimě nedokáže představit, ale pravdou je, že to má mnoho benefitů. Sama jsem z toho měla velké obavy, ale po pár výbězích a doplnění informací, co a jak dělat správně jsem zjistila, že se mi dokonce běhá lépe než v létě. 

Důležité je se správně obléct a před během se krátce rozcvičit. Základem outfitu jsou dlouhé legíny, vysoké ponožky, čepice, rukavice a nákrčník. V nízkých teplotách stačí dvě vrchní vrstvy: funkční tričko na tělo s dlouhým rukávem a nepromokavá funkční bunda, při nižších teplotách pod -5 doplnit outfit o mikinu. 


1. VÍCE SPÁLENÝCH KALORIÍ

Nejvíc asi oceníme více spálených kalorií :) je to zajímavý paradox, ale čím větší zima, tím více kalorií spálíme. Nejen že spálíš kalorie samotným běháním, ale i díky chladnému počasí. Ptáš se, jak je to možné? Je to naprosto jednoduché. Tvé tělo musí vynaložit další energii na to, aby se zahřálo. Tím pádem spálíš další kalorie navíc. To je super, ne? :)

2. MENŠÍ POTIVOST

Hlavní výhodou běhu v zimě je, že se méně potíte, samozřejmě také záleží na intenzitě běhu a zvoleném oblečení, ale vždy se budete cítit komfortněji.

3. POSÍLÍŠ SVÉ SRDCE

Při běhu venku je vyvíjen nápor na kardiovaskulární sytém, díky tomu bude vaše srdíčko silnější a v budoucnu bude připravené na větší výkon. (pozor, pouze v případě, že máte zdravé srdíčko)

4. LEPŠÍ IMUNITA

Pravidelné otužování má pozitivní vliv na lidské zdraví. Pokud se správně oblečete a nepřeceníte své síly, tak si už po několika trénicních v zimě zlepšíte svůj imunitní systém.

5. VITAMÍN D

Tím, že trávíte více času venku, tak zvýšíte příjem vitamínu D, který čerpáme ze sluníčka stejně jako v létě. Sluníčko navíc působí pozitivně na naši psychiku.

6. BUDEŠ ŠŤASTNĚJŠÍ A PLNÁ ENERGIE

Cvičení za chladného počasí umí zlepšit náladu, hlavně díky nedostatku vlhkosti, která v létě často vytváří pocit těžkého vzduchu. Pozitivně působí i stimulační efekt chladu. Pro tělo je náročné zůstat v teple, a tak množství vyplavených endorfinů způsobuje silnější pocit štěstí a lehkosti po jakékoliv venkovní mrazivé námaze.Oblečený a rozcvičený jsme? Super! Tak můžeme vyběhnout! :)

Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty