Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Zbav se tuku rychle!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 149Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Už tisíce holek cvičí podle ní, tak pojď se přidat k nám i ty. Vysněnou postavičku máš na dosah, stačí jen udělat první krok! 

Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, ruce a paže a při FULL BODY tréninku dáš zabrat celému tělu! A co takové hodinové spalovačky nebo fitness výzvy? Garantujeme ti, že tričko nezůstane suché. 

Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, fitness program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. 

Šajna

Trenérka fitness

Šajna má ve VIP PROGRAMU svou vlastní kategorii Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. 

Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šajnou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem se Šajnou tě dostane do životní formy. S námi je to hračka! 

My tě v tom nenecháme! Tak přestaň se vymlouvat a začni hned.

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ

NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍNový rok je tady a to znamená jediné, vkročit do té kulaté 2020 s novoročním předsevzetím. Jasně, novoroční předsevzetí je kýč jak bič, ale upřímně, takové předsevzetí tě dokáže pořádně nakopnout, i kdyby to měla být maličkost. Nemusí to zrovna znamenat zhubnout 30 kilo za 2 měsíce, nebo úplně přestat jíst sladké. Poskládej si novoroční předsevzetí z malých změn, které tě krůček po krůčku přiblíží k vysněné postavičce a zbaví tě zlozvyků. Prostě si udělej takový malý seznam, který ti pomůže k tvému lepšímu JÁ!


Tady je pár tipů pro změnu na rok 2020:

VÝZVA
Každý měsíc pro tebe Míša připravuje kompletní tréninkovou výzvu. Začít můžeš už dnes s tou lednovou. Vytiskni si ji na papír a hezky si odškrtávej, uvidíš, jakou ze sebe na konci měsíce budeš mít radost!

JÍDELNÍČEK
Strava má velký podíl na redukci váhy, a proto by ses měla zaměřit i na ni. Obrať se na naši Janičku, která ti s jídelníčkem ráda poradí. A pokud se přímo na jídelníček necítíš, sleduj naše zdravé recepty, třeba chytneš inspiraci a uvaříš si něco odlehčeného a fit. :-)

PROCHÁZKY
I obyčejná chůze dokáže divy. Pokud často jezdíš MHD, zkus vystoupit o pár zastávek dříve a protáhni si nožky, nebo si zajdi na večerní procházku před spaním.

ZAHOĎ TELEFON
S telefonem v ruce trávíme opravdu spoustu času. Většinou se díváme na to, jak jsou všichni na instagramu dokonalí a šťastní. Ti dokonalí a šťastní zase tráví spoustu času tím, aby nás o svém štěstí každý den přesvědčovali. Takže ani oni to nemají zadarmo. Ve 2020 častěji zahoď telefon a zkus zapracovat sama na sobě. 

NAUČ SE VAŘIT
Každý týden ti dáváme několik inspirací na báječné a zdravé recepty. Co si takhle alespoň jednou týdně uvařit nebo upéct něco dobrého podle Ladylab receptů?

OTUŽOVÁNÍ
Nejen, že si posílíš imunitu, ale zároveň bojuješ i proti celulitidě. Při sprchování si na minutku pusť studenou vodu a intervaly postupně prodlužuj. Udělá to dobře tvému tělu i mysli. Studená sprška je taky super pro lesk vlasů, tak je zkus po umytí propláchnout ledovou vodou a sama uvidíš, jak se budou blyštit.


Přejeme ti krásný nový rok a držíme palečky s novoročním předsevzetím! Jsme v tom s tebou! 


Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty