NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ

NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ

Nový rok je tady a to znamená jediné, vkročit do té kulaté 2020 s novoročním předsevzetím. Jasně, novoroční předsevzetí je kýč jak bič, ale upřímně, takové předsevzetí tě dokáže pořádně nakopnout, i kdyby to měla být maličkost. Nemusí to zrovna znamenat zhubnout 30 kilo za 2 měsíce, nebo úplně přestat jíst sladké. Poskládej si novoroční předsevzetí z malých změn, které tě krůček po krůčku přiblíží k vysněné postavičce a zbaví tě zlozvyků. Prostě si udělej takový malý seznam, který ti pomůže k tvému lepšímu JÁ!


Tady je pár tipů pro změnu na rok 2020:

VÝZVA
Každý měsíc pro tebe Míša připravuje kompletní tréninkovou výzvu. Začít můžeš už dnes s tou lednovou. Vytiskni si ji na papír a hezky si odškrtávej, uvidíš, jakou ze sebe na konci měsíce budeš mít radost!

JÍDELNÍČEK
Strava má velký podíl na redukci váhy, a proto by ses měla zaměřit i na ni. Obrať se na naši Janičku, která ti s jídelníčkem ráda poradí. A pokud se přímo na jídelníček necítíš, sleduj naše zdravé recepty, třeba chytneš inspiraci a uvaříš si něco odlehčeného a fit. :-)

PROCHÁZKY
I obyčejná chůze dokáže divy. Pokud často jezdíš MHD, zkus vystoupit o pár zastávek dříve a protáhni si nožky, nebo si zajdi na večerní procházku před spaním.

ZAHOĎ TELEFON
S telefonem v ruce trávíme opravdu spoustu času. Většinou se díváme na to, jak jsou všichni na instagramu dokonalí a šťastní. Ti dokonalí a šťastní zase tráví spoustu času tím, aby nás o svém štěstí každý den přesvědčovali. Takže ani oni to nemají zadarmo. Ve 2020 častěji zahoď telefon a zkus zapracovat sama na sobě. 

NAUČ SE VAŘIT
Každý týden ti dáváme několik inspirací na báječné a zdravé recepty. Co si takhle alespoň jednou týdně uvařit nebo upéct něco dobrého podle Ladylab receptů?

OTUŽOVÁNÍ
Nejen, že si posílíš imunitu, ale zároveň bojuješ i proti celulitidě. Při sprchování si na minutku pusť studenou vodu a intervaly postupně prodlužuj. Udělá to dobře tvému tělu i mysli. Studená sprška je taky super pro lesk vlasů, tak je zkus po umytí propláchnout ledovou vodou a sama uvidíš, jak se budou blyštit.


Přejeme ti krásný nový rok a držíme palečky s novoročním předsevzetím! Jsme v tom s tebou! 


Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty