Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou! Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním trénikovým plánem, který tě dostane do formy!

Makej na sobě doma před televizí a ušetři tak balík peněz za fitko.

Se mnou cvičíš jen za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem Miška a v Ladylab připravuji fitness videa už přes rok. Za tuto dobu jsme s týmem natočili desítky videí, podle kterých už cvičí tisíce holek v Čechách i na Slovensku.

A teď pro tebe mám novinku! Nadupaný fitness VIP program, který tě dostane do formy.

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou prodloužená a poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš! Nemusíš tedy přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede! A navíc, videa budou každý týden přibývat, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Slevy

Sledujte nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Poradíme ti, jak seknout s kouřením a zhubnout.

Poradíme ti, jak seknout s kouřením a zhubnout.Chceš zhubnout, ale pořád se ti to nedaří? Na vině jsou dost možná cigarety. Ty už dávno nejsou symbolem elegance, ba naopak. Muži upřednostňují ženy, které spíše sportují, než kouří jednu cigaretu za druhou. Seknout s tím můžeš i ty. Sama uvidíš, jak se ti otočí život o 180 stupňů. 

Jak ti škodí nikotin?

Alkohol a cigarety. To jsou dvě největší lidské neřesti, až na to, že deci vína neuškodí a dokonce prospívá tělu. To se o cigaretách říci nedá. Pokud se chystáš hubnout nebo se o to snažíš, ale jde to ztuha, už si další cigaretku raději nezapaluj. Po té se totiž tělo cítí plnější, což může ovlivnit tvůj jídelníček, nehledě na to, že nikotin ne zrovna příznivě ovlivňuje tvoji hmotnost. Nikotin patří totiž společně s kofeinem mezi stimulanty, které urychlují metabolismus, a jak již bylo psáno, potlačuje chuť k jídlu. 

Mohlo by se tedy zdát, že kdo chce zhubnout, kouřit by právě měl. Opak je pravdou. Tělo na nikotin reaguje pouze na začátku a později už nikoliv. Metabolismus začne fungovat běžně a chuť k jídlu se zase vrátí. 


Jak cigarety ovlivňují cvičení?

Kouření může ovlivnit příjem a zpracovávání bílkovin. Svalová hmota se bude u kuřáků tvořit obtížněji. I proto je nejlepší s tím jednou provždy skončit. Cigarety navíc snižují vytrvalost při fyzickém výkonu. Netřeba snad ani dodávat, že kouření může způsobit rakovinu plic, hrtanu, ledvin, slinivky, tlustého střeva nebo jater.

Pravidelné kouření cigaret mimo jiné stahuje i cévy. Pro tebe to znamená, že krev proudí pomaleji a do těla se tak hůře dostávají živiny. Tohle už jsou dostatečně vážné důvody vyndat svoji krabičku z kabelky a hodit ji do koše. K tomu abys skoncovala se závislostí na cigaretách ti mohou pomoci i různé nikotinové přípravky volně dostupné v lékárně, ale nezapomeň, že nejlepší hnací silou je pevná vůle a odhodlanost. 

Držíme ti palce! 


Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty