Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou! Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním trénikovým plánem, který tě dostane do formy!

Makej na sobě doma před televizí a ušetři tak balík peněz za fitko.

Se mnou cvičíš jen za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem Miška a v Ladylab připravuji fitness videa už přes rok. Za tuto dobu jsme s týmem natočili desítky videí, podle kterých už cvičí tisíce holek v Čechách i na Slovensku.

A teď pro tebe mám novinku! Nadupaný fitness VIP program, který tě dostane do formy.

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou prodloužená a poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš! Nemusíš tedy přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede! A navíc, videa budou každý týden přibývat, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Slevy

Sledujte nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
7 tipů, jak se zbavit celulitidy

7 tipů, jak se zbavit celulitidyAch, ta otravná pomerančová kůže. Objevuje se v ten nejnevhodnější okamžik, a když se jí chceš zbavit, dá to pořádnou práci. Přinášíme ti 7 tipů, jak dostat celulitidu nadobro ze svého života.


     Účinná masáž

Nedej tukovým buňkám šanci. Čas od času potřebují totiž pořádně prohnat, aby se rozhodly pro dobrovolný útěk. Ideální je, si zajít pro obchodu pro speciální rukavice a kůži každý večer pořádně promasírovat. Na trhu máš k dispozici nepočet masážních olejíčků, takže se z toho může stát i celkem příjemná večerní rutina.

     Krémuj se každý večer

Kromě masáží je potřeba používat i příslušné anticelulitidní krémy, kterými je také trh přesycen. Najdeš je v obyčejné drogerii od stokoruny až po specializované obchody s krémy za několik tisíc. Je jen a jen na tobě, jakou cestu zvolíš. Klidně zkus nejdříve ten levnější, a když zjistíš, že nezabírá, zvol ten dražší. Za zkoušku ale nikdy nic nedáš. Není nutné utrácet vyšší tisíce za krémy, spíš je dobré si najít ten, který ti bude nejvíc vyhovovat.

     Hýbej se

Měj na paměti, že celulitida nezmizí bez pořádného pohybu. Nikdy se tedy nezapomeň hýbat. Nemusíš se nutně potit v posilovně. Stačí, když si půjdeš zaplavat nebo zvolíš při cestě do obchodu rychlochůzi. Bud zkrátka svižnější.

     Jez dobře

Kašli na smažáka s hranolkama. Víme, že ti to chutná, ale nezdravým jídlem jen podporuješ tuky. A z nadbytečných podkožních tuků vzniká co? Celulitida. Dej raději prostor čerstvé zelenině a ovoci. Zkus omezit pečivo a ranní chleba s paštikou nahraď třeba celozrnným chlebíkem se sýrem cotagge. Nebudeš litovat.

     Vsaď na přístroje

Nejsou ti příjemné masážní rukavice? Nevadí. Celulitidou trpí velké procento žen, a proto je tu nespočet variant, jak jí předejít nebo se jí zbavit. V obchodě si můžeš koupit takzvané masážní válečky, které ti při důsledném používání zaručí, že se celulitida dlouho nevrátí.

     Zkus trojkombo od Ladylab

Dnešní moderní doba nabízí i jiné varianty, než jen krémy a válečky. Jistě při pravidelném používání celulitida zmizí, ale proč si nepomoct doplňky stravy. Odbourat tuk ti pomůže Fat Killer, Night Burner a Carnitin. Zkus tohle trojkombo a uvidíš.

     Omez hormonální antikoncepci

Hormonální antikoncepce není úplně dobrá, pokud trpíš na celulitidu. Zkus si vybrat buď nízkohormonální nebo úplně nehormonální. V takovém případě je pak možné použít pesar nebo tělísko. Antikoncepce s hormony navíc obecně není zdravá, tak je lepší ji nahradit jinou variantou. Je to ale samozřejmě na tobě.

 

 

 

Tags: jak se zbavit celulitidy
Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty