Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou! Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním trénikovým plánem, který tě dostane do formy!

Makej na sobě doma před televizí a ušetři tak balík peněz za fitko.

Se mnou cvičíš jen za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem Miška a v Ladylab připravuji fitness videa už přes rok. Za tuto dobu jsme s týmem natočili desítky videí, podle kterých už cvičí tisíce holek v Čechách i na Slovensku.

A teď pro tebe mám novinku! Nadupaný fitness VIP program, který tě dostane do formy.

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou prodloužená a poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš! Nemusíš tedy přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede! A navíc, videa budou každý týden přibývat, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Slevy

Sledujte nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Jojo efekt: Jak s ním bojovat?

Jojo efekt: Jak s ním bojovat?Téměř každá z nás to zná. Podaří se nám zhubnout a pak logicky nechceme nabrat ani kilčo zpátky. Jojo efekt je ale bohužel častým jevem a bránit se mu je mnohdy pořádná makačka. Co dělat, aby nás už nikdy nenavštívil?

Hubnutí je zkrátka složitý proces. Věnuješ mu spoustu času a chceš, aby ti vysněná postava zůstala. Občas se ale dostaví nezvaný host – jojo efekt. Znamená to, že to, co jsi zhubla, znovu nabereš. Zabránit tomu, aby jojo efekt nastal, ale jde, jen musíš vědět, jak na to.

Hubni pozvolna

Čím rychlejší hubnutí, tím větší šance, že přijde jojo efekt a vrátí se ti původní váha nebo budeš dokonce vážit i o něco víc, než předtím. Žádný strach! Předejít se tomu dá. Hubni pomalu. Klidně déle, ale hlavně v klidu. Drastická dieta o vodě ještě nikdy nikoho nespasila.

Buď hrdinkou

Období po dietě nebo po naskočení na zdravou stravu je občas nutné přetrpět. Tendence jít v noci vykrást ledničku je totiž opravdu veliká. Proto buď hrdinkou a řekni si NE. Když ji vykradeš jednou, nic se nestane, jenže jakmile to uděláš jednou, uděláš to i podruhé, a to je teprve průšvih. Představ si, jak po nočních náletech budeš vypadat. To určitě nechceš. Když už musíš mlsat, mlsej alespoň zdravě - například s našimi arašídovými másly.

Dbej na dostatek spánku

Každý hovoří o vyvážené stravě, která je samozřejmě alfou omegou celého hubnoucího procesu. Podstatnou věcí pro zabránění jojo efektu, je ale i dostatek kvalitního spánku. Podle odborníků je nejdůležitější spát minimálně šest až osm hodin. Záleží na tobě. Pokud si příliš spánku nedopřeješ, budeš mít vlčí hlad, který je, jak známo, opravdový nepřítel. Navíc tvoje tělo nebude mít energii na pořádné spalování. Než si tedy pustíš v 11 hodin večer další díl seriálu, zamysli se nad tím, že tě to může stát nějaké to kilčo navíc a radši se vyspi. 

NEMŮŽEŠ SPÁT? VVYZKOUŠEJ SWEET SLEEP

Jez pravidelně

Vyhnout se hladu ti pomůže zejména to, když budeš jíst pravidelně, tedy pětkrát denně. Pokud někdy přeci jen chceš propadnout obžerství, ať je to ráno. Co si dáš k snídani, přes den zvládneš spálit. Večeře se ti už ale uloží do tukových zásob. Tak to bohužel je! Pokud si nevíš rady s Jídelníčkem, neváhej si o něj napsat naší Janičce, která dělá ty nejlepší jídelníčky na míru.

Hoď se do pohody

Není nic důležitějšího, než být psychicky v pohodě. Jojo efekt se totiž prokazatelně vrací frustrovaným lidem, kteří se tím pádem stávají ještě frustrovanějšími. V takhle začarovaném kruhu se ale určitě nechceš octnout. Pokud se ti vrátí jen pár kilo navíc, není důvod vyšilovat. Cesta je cíl!

Jojo efekt

Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty