Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou! Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním trénikovým plánem, který tě dostane do formy!

Makej na sobě doma před televizí a ušetři tak balík peněz za fitko.

Se mnou cvičíš jen za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem Miška a v Ladylab připravuji fitness videa už přes rok. Za tuto dobu jsme s týmem natočili desítky videí, podle kterých už cvičí tisíce holek v Čechách i na Slovensku.

A teď pro tebe mám novinku! Nadupaný fitness VIP program, který tě dostane do formy.

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou prodloužená a poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš! Nemusíš tedy přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede! A navíc, videa budou každý týden přibývat, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Slevy

Sledujte nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Posil si imunitu podzimním detoxem

Posil si imunitu podzimním detoxemLéto pomalu končí. Opět přicházejí chladná rána, kratší dny. To vše klade mnohem vyšší nároky na náš imunitní systém, i na naši náladu. Přečti si pár tipů, jak si co nejlépe poradit se sychravým podzimním obdobím.

Očista zažívání

Prvním krokem pro posílení imunity je vhodné pročistit naše hlavní imunitní orgány – střeva. Všechny důležité látky se pak budou moci lépe vstřebávat do našeho organismu. Strava bohatá na vitamíny a antioxidanty by pak nebyla tak účinná. Jakmile projdete očistou, dalším krokem je podpora tvorby přirozených bakterií, které se ve střevech nacházejí. Detoxikace střev může značně zlepšit výsledky a posílí tvoji imunitu již za několik dní.

Potraviny, které umí pročistit


Pro pročištění je důležitá konzumace převážně nerozpustné vlákniny, která zvětšuje objem obsahu ve střevech a zkracuje dobu, po kterou tam jídlo zůstává. To ti usnadní zejména vyprazdňování. Tento druh vlákniny je například v celozrnných potravinách s větším podílem semínek, obilných slupek nebo otrub. Dalším zdrojem jsou také ořechy, ovoce a zelenina s pektinovou slupkou.

Potraviny, které obnovují bakteriální mikroflóru zažívání


... neboli potraviny s probiotickými vlastnostmi – tedy ty, které obnovují bakteriální mikroflóru zažívacího traktu. Převážně se jedná o potraviny, které procházejí procesem mléčného kvašení. K mléčnému kvašení je zapotřebí bakterií Lactobaccilus, které se přirozeně ve střevě nacházejí, a proto je vhodné je v potravě přijímat. Výborným zdrojem jsou kysané a zakysané mléčné výrobky (jogurty a tvarohy se živými kulturami, kefíry a zákysy) nebo také kysané zelí.

Kysané zelí


Kysané zelí má kromě probiotických vlastností celkově velký zdravotní přínos, proto je dobré ho konzumovat pravidelně. Je výborným zdrojem vitamínu C, bakterií kyseliny mléčné, v menší míře pak zdrojem vitamínu K a skupiny vitamínů B, minerálů jako draslík, vápník, fosfor, síra, hořčík či fluor. Kysané zelí podporuje tvorbu krve a hormonů, umožňuje lépe bojovat proti únavě a zvyšuje obranyschopnost organizmu. Pomáhá snižovat krevní tlak a zároveň aktivuje funkci střev a vylučování toxických látek. Má odvodňující účinek, a proto umožňuje rychlé odstraňování odpadních látek z těla. Navíc je dostupné v každém obchodě a za velmi příznivou cenu.

Toxiny vypoť

Dobrá kondice je další krok k dobré imunitě. Pravidelnou sportovní aktivitou společně s dodržováním pitného režimu se aktivují potní žlázy, které pomáhají z těla vyplavovat škodlivé látky. Tělo pak nemusí vynakládat energii k jejich likvidaci, ale může ji využít tam, kde je třeba. Navíc, pokud se jedná o venkovní pohyb, dostane se ti alespoň malé dávky vitaminu D.

Otužuj se

Na lepší imunitu pomáhá i otužování, které by mělo ale být postupné. Sprchuj se střídavě teplou a studenou vodou, pravidelně větrej a vyzkoušej třeba i kryosaunu. Nemusíš hned skákat do ledového jezírka.

Nezapomínej na spánek a relaxaci

Odpočinek a dostatek relaxace pomáhá od všudypřítomného stresu, který tvůj organismus zatěžuje. Navíc špatná psychika může být příčinou i různých onemocnění, která vzniknou právě oslabením obranyschopnosti.
Zatímco spíš tvé tělo nejen regeneruje, ale také využívá většinu energie k odstranění toxinů z těla. Při jeho nedostatku dochází k značné zátěži imunitního systému. Doporučuje se spát tak 7 - 8 hodin, ale záleží individuálně na potřebách každého z nás.

Podzim tě nedostane!

Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty