Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

ZBAV SE TUKU RYCHLE!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 149Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, VIP Program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, paže i FULL BODY tréninky! Míša má pro tebe také kardio kickbox, hodinové spalovačky, cvičení pro pokročilé i začátečníky a nadupané fitness výzvy! 

Šárka Pokorná

Trenérka fitness

Šárka Pokorná to rozjíždí ve VIP PROGRAMU s kategorií Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. Součástí tréninkového plánu jsou videa zaměřená na celé tělo, pro pevný zadek a nožky, ale i na bříško a krásné sexy paže. Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šárkou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem tě dostane do životní formy.

Hanka Kynychová

Trenérka fitness

Pro VIP PROGRAM natáčí videa také fitness ikona Hanka Kynychová. Pro Hanku Kynychovou je pohyb každodenní náplní života. Její tréninky jsou kombinací kardia a posilování. Energie, která sálá z jejích videí, nadchne ženy každého věku. Můžeš se těšit na tréninky, u kterých spálíš kalorie, ale i posílíš tělo a vybuduješ dokonalou fyzičku! Buď fit a v kondici v každém věku. Cvičení s Hankou Kynychovou je zábava i dřina, která ale nese výsledky. Dej se do pohybu v rytmu hudby a sleduj, jak se tvé tělo krásně mění. 

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Jak je to s kávou? Pít či nepít?

Jak je to s kávou? Pít či nepít?Holky, často vás zajímá, jestli můžete pít kávu při redukci a jak vlastně sedí ke zdravému životnímu stylu. Máme pro vás proto nový článek, který prozradí, jak to s kávou vlastně je! 

Fámy o kávě

O kávě koluje mezi lidmi spousta různých fámů. Nejprve si tedy pojďme posvítit na ně. 

·       Máš vysoký krevní tlak, tak si nemůžeš dát kávičku - po vypití šálku kávy se sice krevní tlak zvýší, ale jen krátkodobě. Při pravidelné konzumaci kávy se vytvoří jakási tolerance a tlak se již nezvyšuje. V přiměřeném množství by tak káva neměla být problém. 

·       Káva odvodňuje a dehydratuje – při normální konzumaci kávy, což je do 300 mg kofeinu, k dehydrataci nedochází. Pokud nebudeš konzumovat velké množství silné kávy denně, ale budeš se držet doporučeného denního limitu kofeinu (do 300 mg/den), tak ji dokonce můžeš započítat do běžného pitného režimu.

·        Jsem těhotná, takže káva je pro mě tabu – zde bylo dokonce na základě studií a sledování prokázáno, že dokonce 2-3 šálky kávy za den jsou v pořádku a neohrožují vývoj dítěte. Daleko opatrnější s pitím kávy musíš být během kojení, kdy by miminko, které není na kávu připravené, mohlo mít problém se spaním. 

·        Po kávě se nespí – když si dobře načasuješ dopití posledního šálku před spaním, neměla bys mít problém. To by mělo být cca 4 hodiny před spaním. Pokud jste výrazně citlivější na kofein a ani po více hodinách nemůžete usnout, raději kávu v odpoledních hodinách vynechej nebo nahraď bezkofeinovou kávou

Doporučená denní dávka

Jak jsem se již zmínila, tak je především důležité hlídat množství kofeinu do 300 mg za den, což odpovídá 3-5 šálkům kávy o velikosti 150 ml. Tato dávka není pro zdravého člověk nijak závadná. Předpokladem ale také je, že vypiješ za den dostatečné množství ideálně nekalorických tekutin (voda, neslazené čaje).

Není káva jako káva. Kterou tedy pít?

Vynechej kávu instantní. Ta se totiž vyrábí tak, že se uvaří hodně silná káva, která se pak jen usuší. A kvůli tomuto procesu pak má tento typ kávy daleko nižší obsah zdraví prospěšných látek (antioxidantů).

Variantou pak může být turecká káva, kde je uchováno daleko více antioxidačních látek. Na druhou stranu zase při dlouhém louhování dochází k uvolnění toxických látek. Takže „turek“ také není optimální variantou.

Nejvyšší nutriční hodnotu si uchovává čerstvě mletá zrnková káva. Takže černé neslazené espresso je tou nejlepší volbou!

Káva a hubnutí

Káva ti může také pomoci i v hubnutí, neboť kofein, který obsahuje, zvyšuje energetický výdej organismu. Dokonce se doporučuje před cvičením vypít kvalitní černé presso, které tě nejen nakopne, ale bude fungovat i jako spalovač.

Navíc také díky vychutnání šálku černé neslazené kávy můžeš zahnat myšlenky na hřešení ve tvém stravování. Kávu můžeš považovat za pochutinu, která ti nahradí třeba i nějaký ten zákuseček. 

Máš další otázky ohledně kávy, obecně stravování nebo cvičení? Sleduj páteční live stream od 15:00 a zeptej se na cokoliv!

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty