Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

ZBAV SE TUKU RYCHLE!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 149Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, VIP Program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, paže i FULL BODY tréninky! Míša má pro tebe také kardio kickbox, hodinové spalovačky, cvičení pro pokročilé i začátečníky a nadupané fitness výzvy! 

Šárka Pokorná

Trenérka fitness

Šárka Pokorná to rozjíždí ve VIP PROGRAMU s kategorií Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. Součástí tréninkového plánu jsou videa zaměřená na celé tělo, pro pevný zadek a nožky, ale i na bříško a krásné sexy paže. Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šárkou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem tě dostane do životní formy.

Hanka Kynychová

Trenérka fitness

Pro VIP PROGRAM natáčí videa také fitness ikona Hanka Kynychová. Pro Hanku Kynychovou je pohyb každodenní náplní života. Její tréninky jsou kombinací kardia a posilování. Energie, která sálá z jejích videí, nadchne ženy každého věku. Můžeš se těšit na tréninky, u kterých spálíš kalorie, ale i posílíš tělo a vybuduješ dokonalou fyzičku! Buď fit a v kondici v každém věku. Cvičení s Hankou Kynychovou je zábava i dřina, která ale nese výsledky. Dej se do pohybu v rytmu hudby a sleduj, jak se tvé tělo krásně mění. 

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Nepostradatelný a často zanedbávaný odpočinek: A co ty, odpočíváš dost?

Nepostradatelný a často zanedbávaný odpočinek: A co ty, odpočíváš dost?Patříš k těm, co chvíli neposedí a do všeho jdou hlava nehlava? Držíš se kréda, že odpočinek znamená jen lenošení a plýtvání časem? Zkus čas od času vypnout. Získáš potřebnou energii pro své denní aktivity, úsměv na tváři a nebudeš muset řešit přebytečná kila.

Proč je odpočinek nezbytný pro tvé tělo?

Kromě toho, že získáš dostatek energie, ti správný a kvalitní odpočinek pomůže odbourat stres a vrátí radost ze života. Po tvrdém tréninku zregeneruje tvé tělo a po náročném dni v práci zase tvou duši. Navíc také posiluje tvůj imunitní systém a pomáhá tak předcházet nemocem.

Odpočívat můžeš různě

Aktivní odpočinek

Jedná se o formu odpočinku, jejímž hlavním prvkem je fyzická aktivita. Musíš ale zapojit činnost, díky které se ti podaří vymanit z kolotoče povinností. Tato aktivita tě baví a čistíš si u ní i hlavu. Zároveň tvé tělo není příliš přetěžováno. Pro lektorku spinningu určitě nebude vhodnou formou aktivního odpočinku spinning. Mezi nejoblíbenější formy aktivního odpočinku patří různé typy sportu, procházka s pejskem nebo v přírodě, práce na zahrádce, úklid domácnosti či jiné manuální činnosti (pletení, kreslení).

Pasivní odpočinek

Tento pojem zahrnuje formu odpočinku, kdy vysadíš většinu činností, vypneš a vypustíš všechny starosti. Přináší ti relaxaci, klídeček a možnost věnovat se jen a jen sobě. Můžeš si třeba lehnout na gauč nebo se rozvalit do křesla a snít s otevřenýma nebo zavřenýma očima. K tomu si pustit svou oblíbenou a relaxační hudbu a všechny starosti hodit za hlavu.

Jak zjistíš, která forma je ta pravá?

Každému vyhovuje jiný typ odpočinku. Důležitá je ale také vyváženost. Na misce vah bys měla mít obě formy co nejvíce v rovnováze. Prvním krokem je si připustit, že jsi unavená a vyčerpaná. Poté pak zjistit, o jaký typ únavy se jedná.


Rozlišujeme tři typy únavy:

·        fyzickou – z přetrénování, extrémně aktivního života či nedostatku spánku,

·        mentální – z neustálého řešení problémů,

·        emocionální – z různých vztahových problémů s lidmi (rodina, partner, kolegyně, kamarádka).

Na každý typ únavy totiž potřebuješ jiný typ odpočinku. Někdy se stačí jen pořádně vyspat. Jindy zase potřebuješ samotu, ticho a klid kolem sebe. Pak zase prospěje procházka na čerstvém vzduchu nebo čas strávený ve společnosti.

Posledním a tím nejtěžším krokem je si odpočinek vůbec dovolit a naordinovat. Vždyť ještě musíš udělat tohle nebo támhleto a na odpočinek ti prostě nezbyde čas. To je ale obrovská chyba!


Výsledkem je, že vzniklou hromadící se únavu začneš zahánět jídlem, sladkým či vyšší spotřebou kofeinu. Budeš z toho ve stresu, po čase uvidíš i negativní dopad na váze a na tvém zdraví. A to určitě nechceš. Myslím, že je čas zahrnout správný a kvalitní odpočinek do tvého běžného denního režimu. Tak co, už odpočíváš?

Pokud večer ležíš v posteli a nemůžeš usnout nebo se často budíš, odstranit fyzickou únavu ti pomůže i Sweet Sleep. Ten podporuje zdravý spánek a tvé tělo tak získá dostatek prostoru k načerpání energie do dalšího dne.

KOUPIT SWEET SLEEP

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty