Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou! Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním trénikovým plánem, který tě dostane do formy!

Makej na sobě doma před televizí a ušetři tak balík peněz za fitko.

Se mnou cvičíš jen za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem Miška a v Ladylab připravuji fitness videa už přes rok. Za tuto dobu jsme s týmem natočili desítky videí, podle kterých už cvičí tisíce holek v Čechách i na Slovensku.

A teď pro tebe mám novinku! Nadupaný fitness VIP program, který tě dostane do formy.

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou prodloužená a poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš! Nemusíš tedy přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede! A navíc, videa budou každý týden přibývat, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Slevy

Sledujte nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
6 důvodů, proč začít konečně běhat

6 důvodů, proč začít konečně běhatJaro už nám pomalu klepe na dveře. Za chvíli budeš všude potkávat spousty běžeckých nadšenců. A co ty, stále nic? Mrkni na článek, možná po jeho přečtení konečně vyndáš ty tenisky a joggingovou soupravu, kterou máš už nějaký ten pátek v šatníku.

Budeš spalovat tuk, který tě štve

Když si při běhu budeš hlídat aerobní tepovou frekvenci, krásně podpoříš redukci tělesného tuku. Jedná se o tepovku cca do 65 % tvé maximální tepové frekvence

Aerobní tepovou frekvenci si spočítáš následovně: 220-věk = tvá maximální tepová frekvence. A z tohoto čísla si pak spočítáš 60-70 % a vyjde ti aerobní zóna.

Jakmile bude běh intenzivnější, tvé tělo si začne brát potřebnou energii z jiných zdrojů než z tuků. Pokud naopak bude tepovka velmi nizoučká, tak si tvé tělo vystačí se zásobami energie, kterou má uloženou ve svalech, a spalování tuků pak bude jen v pozadí.

Vybuduješ si celkovou kondici a vytrvalost

To platí především tehdy, když budeš běhat v hodnotách nad 65 % tvé maximální tepové frekvence. Tvá kondice se bude postupně posouvat hezky směrem nahoru. A poznáš to i během běžných denních aktivit.

Běh vykouzlí úsměv na tváři a skvělý pocit

pravidelný výběh ti vykouzlí úsměv na tváři. A to jak během běhu, tak i po něm. Uvolní se ti endorfiny, které tě udělají hned šťastnější.

Posiluje tvůj imunitní systém

Pravidelným běháním s rozumně nastavenou frekvencí se ti posílí imunitní systém a nemoci se ti pak budou vyhýbat obloukem.

Podporuje tvarování těla

Správnou technikou běhu se ti budou tvarovat nejen lýtka a stehna, ale také zadek. A při správném dýchání také břišní svaly.

Běhat můžeš kdekoliv

To je pravda. Především venku se dá běhat téměř všude a variabilita tras je obrovská, takže tě běhání nikdy neomrzí. Při nejhorším můžeš běhat také ve fitku nebo doma na páse, když bude venku šílené počasí.

Tipy a rady pro začátečníky

·        Svůj běžecký plán si sestav dopředu. Lépe se ti tak bude přizpůsobovat i tvůj další program. A hlavně tam s běháním budeš počítat.

·        Zvaž své dosavadní fyzické možnosti. Trhat rekordy hned prostě nejde. Zpočátku si dej cíl, že běhu budeš věnovat 30 minut. Vůbec nekoukej na počty uběhnutých kilometrů, ale řeš pouze délku běhu. Nemusí se jednat vůbec o souvislý běh, ale o tzv. indiánský běh, kdy chvíli poběžíš a chvíli zase půjdeš. Za pravidelnost se považuje 3 - 4x týdně.

·        Naprostým základem je dobré obutí. Jestli s během začínáš, tak navštiv specializovanou prodejnu, kde ti určitě s výběrem velmi rádi poradí.

·        Počítej s tím, že tě ze začátku bude téměř vše bolet. Tato bolest ale s pravidelným běháním začne postupně mizet. Bude se jednat o únavu svalů, které najednou začaly něco dělat. Je to normální projev tvého těla. Pokud by ale bolest byla ostrá, tak to už může být i projev zranění a nutnost odpočinku či vyhledání lékaře.

Jídlo a běhání

Jestli se chystáš pravidelně běhat nebo již pravidelně běháš, tak nezapomínej na vyvážený a plnohodnotný jídelníček. Během totiž spálíš poměrně hodně kalorií. Ve svém jídelníčku určitě nezapomínej na sacharidy pro doplnění energie a také na dostatek bílkovin pro obnovu svalové hmoty.

Před během si jídlo naplánuj alespoň 40-60 minut před vyběhnutím. Ideální je nějaká malá svačinka v podobě ovoce, jogurtu či vloček. Jestli jsi ranní ptáče, tak můžeš vyběhnout i ráno nalačno.

Po běhání se nezapomeň také najíst nejpozději do 60 minut. Zařaď plnohodnotné jídlo, které obsahuje všechny tři živiny (bílkovin, tuky a sacharidy).

Dodržuj také pitný režim, který je velmi důležitý.

Své běžecké snahy a boj s přebytečnými kily můžeš podpořit nějakým spalovačem. Vyzkoušej Carnitin, který umožňuje získávání energie z uložených tukových zásob.

KOUPIT CARNITIN

Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty