Cvičení na zadek

Cvičení na zadek

Hledáš to nejlepší online cvičení na zadek? Máme pro tebe výběr 5 super videí, díky kterým si můžeš vypracovat krásný zadeček z pohodlí domova. Profesionální trenérky ti ukážou ty nejefektivnější cviky pro sexy pevné hýždě, ale především i techniku cviků, abys cvičila správně a vidělas výsledky co nejrychleji.

 

15 minut pro sexy vytvarovaný zadek a štíhlé nohy | Ladylab

Trenérka Míša Mrázková má pro tebe cvičení na zadek a nohy s vlastní váhou těla. Nebudeš potřebovat žádné cvičební pomůcky. Během 15 minut máš hotovo a zůstane ti super pocit ze sebe samotné!

 

 

Zadek v ohni | 10 minut

Tohle cvičení na zadeček je sice rychlé, ale o to intenzivnější! Trenérka Michalka si pro tebe připravila hardcore desetiminutové video, při kterém zamakáš na hýžďové svaly.

 

 

Nejlepší cviky na zadek a stehna | 18 minut

Chceš znát ty nejefektivnější cviky na zadek a stehna? V tomhle videu ti je trenérka Míša ukáže! Bude to pořádně makat. Nebudeš potřebovat žádné fitness pomůcky… pouze pokud chceš, tak podložku na cvičení.


 

Intenzivní trénink na zadek a nohy se Šajnou | 22 minut

Spaluj kalorie a formuj postavu s trenérkou Šajnou. Tohle je ideální video, pokud chceš hubnout a zároveň zpevnit tělo. Zamakáme spolu na zadečku i nohách. Stačí ti jen 22 minut a pořádně se zapotíš.


 

Expresní domácí cvičení – Zadek a nohy | 20 minut

Chceš si vytvarovat krásně kulatý zadeček z pohodlí domova? Cvič online s Míšou Mrázkovou. Tohle video ti zabere pouze 20 minut, ale bude to pekelně pálit! Nepotřebuješ žádné cvičební pomůcky a i tak ten zadeček a nohy pěkně ucítíš.


 

Chceš cvičit podle delších a propracovanějších videí? Staň se členem VIP Programu. Máme pro tebe stovky cvičebních videí – pro začátečníky i pokročilé, s pomůckami i bez, kardio i cviky na tvarování postavy… Vybere si každý!


Cvičení na zadek

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty