Cvičení na břicho

Cvičení na břicho

Hledáš to nejlepší cvičení na břicho? Máme pro tebe seznam super efektivních cvičebních videí pro ploché a pevné břicho. Cvič doma online s profesionálními trenérkami. Ukážou ti ty nejúčinnější cviky na břišní svaly i správnou techniku, abys cvičila tak, jak máš a vidělas výsledky co nejrychleji.


Cviky na břicho

 

Cviky pro pevné bříško | 27 minut

Na tohle video si připrav jen cvičební podložku. Míša Mrázková má pro tebe ty nejlepší cviky, díky kterým zpevníš střed těla. A věř nám, že těch 27 minut uběhne jako voda, a ještě si to užiješ. Udělej něco pro své tělo a ono se ti odvděčí.

 

Hardcore břicho: Dokonalé bříško – cvičení s ručníkem | 13 minut

Tento trénink je sice kratší, ale o to intenzivnější! Během 13 minut pořádně zamakáš na bříšku, aby bylo nejen ploché, ale i pevné. Potřebovat budeš ručník, který využiješ jako cvičební pomůcku. Ručník máme doma všichni. Nejsou potřeba žádné speciální extra pomůcky.


 

Cviky pro pevné a krásné bříško | 20 minut

Hledáš cvičení na břicho bez pomůcek? Tak tohle video je pro tebe to pravé! 20 minut pekelného formování břišních svalů. Budeš se potit, spalovat kalorie, ale hlavně zpevňovat střed těla.

 

 

Expresní domácí cvičení pro začátečníky – Dokonalé břicho | 20 minut

Se cvičením teprve začínáš? Netroufáš si na pořádné hardcore videa? Máme pro tebe efektivní cviky na břicho pro začátečníky. Nemusíš se bát, že bys to nezvládla. Trenérka ti ukáže správnou techniku jednodušších cviků.


 

Hardcore břicho – Krásné bříško | 10 minut

Na tohle cvičení s vlastní vahou těla pro krásné břicho budeš potřebovat jen cvičební podložku a vůli na sobě makat! Žádné speciální fitness pomůcky. Žádný zbytečně strávený čas. Pokud máš chvíli pauzu, dej si 10minutový trénink na střed těla a uvidíš, že ze sebe budeš mít skvělý pocit.

 

Chceš cvičit podle delších a propracovanějších videí? Vstup do VIP Programu. Máme pro tebe stovky cvičebních videí s nejlepšími trenérkami v Česku a na Slovensku. Čekají tě nabušené tréninky pro začátečníky i pokročilé, výzvy, tréninkové plány a e-booky…


JDU CVIČIT S VIP PROGRAMEMCvičení na bříško
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty