0
Tato speciální nabídka VYPRŠÍ za

VIP PROGRAM JEN ZA 1 KČ

Konec výmluv! Ne od zítra, ne za měsíc…
Pojď zhubnout a vytvarovat postavu TEĎ HNED!
Máme pro tebe cvičební program, který tě konečně dovede k vysněné postavě.
Celý první týden jen za 1 Kč!
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, VIP Program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, paže i FULL BODY tréninky! Míša má pro tebe také kardio kickbox, hodinové spalovačky, cvičení pro pokročilé i začátečníky a nadupané fitness výzvy! 

Šárka Pokorná

Trenérka fitness

Šárka Pokorná to rozjíždí ve VIP PROGRAMU s kategorií Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. Součástí tréninkového plánu jsou videa zaměřená na celé tělo, pro pevný zadek a nožky, ale i na bříško a krásné sexy paže. Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šárkou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem tě dostane do životní formy.

Hanka Kynychová

Trenérka fitness

Pro VIP PROGRAM natáčí videa také fitness ikona Hanka Kynychová. Pro Hanku Kynychovou je pohyb každodenní náplní života. Její tréninky jsou kombinací kardia a posilování. Energie, která sálá z jejích videí, nadchne ženy každého věku. Můžeš se těšit na tréninky, u kterých spálíš kalorie, ale i posílíš tělo a vybuduješ dokonalou fyzičku! Buď fit a v kondici v každém věku. Cvičení s Hankou Kynychovou je zábava i dřina, která ale nese výsledky. Dej se do pohybu v rytmu hudby a sleduj, jak se tvé tělo krásně mění. 

Jak vypadá VIP program?

Jdu do toho!


Cena členství ve VIP PROGRAMU je 1 Kč na prvních 7 dní. Po uplynutí této doby je cena členství 179 Kč/7 EUR na 30 dní. Tato platba probíhá automaticky. VIP Program lze využívat až na třech zařízeních přes přihlášení z jednoho aktivního účtu. VIP program obsahuje cvičební videa s profesionální trenérkou, mobilní aplikaci TIMER a e-book s radami a užitečnými tipy na cviky i regeneraci. Čeká tam na tebe spousta tréninkových videí a speciální kategorie (Jóga pro začátečníky, Ohnivá zumba, lekce Dancehall a Soca...).

Přihlášení

Pokud jsi u nás již někdy nakupovala, přihlaš se a všechno vyplníme za tebe. Je to raz dva.

Zapomněla jsi své heslo?

*Povinný údaj

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty