Tipy na vánoční dárky pro ženy

Tipy na vánoční dárky pro ženy

Chceš obdarovat pod stromečkem svoji mámu, tetu, ségru nebo babičku? Víme, čím jim uděláš radost. Připravili jsme si pro tebe článek plný tipů, co darovat letos na Vánoce.

Produkty pro krásu

Pečuje o sebe ráda tvá maminka? Pak ji zaručeně potěšíš kosmetikou či jinými produkty, které podpoří její přirozenou krásu. Nabízíme například vánoční balíček Lady Collagen, kde se skrývá mořský kolagen nejvyšší kvality s příchutí jahůdek. Kolagen je super pro hydrataci a výživu pleti, k prevenci vrásek, ale také pro pevné a zdravé nehty a vlásky.

Vitamíny na vlasy jsou skvělým dárkem pro ženu každého věku. Pokud chceš udělat dvojitou radost, pak ti doporučíme vánoční balíček Collagen + My Hair. Nebo třeba vánoční balíček KRÁSNÉ VLASY se zásobou vitamínů na vlasy na 3 měsíce a k tomu s hřebenem zdarma.

A pokud tvoje maminka ráda sportuje, zdravě se hýbe a chtěla by shodit přebytečná kila, můžeš jí pořídit vánoční balíček Fat Killer 40+. Jedná se o spalovač tuků, který byl vyvinut na míru ženám po čtyřicítce.

Co dalšího můžeš mamince koupit?

- Dárkové kosmetické balíčky

- Luxusní parfém

- Oblíbená dekorativní kosmetika

- Pečující kosmetika

Dárky pro ženy

Zdraví a relax

Co nejcennějšího můžeš darovat? No přece zdraví! Doplňky stravy pro podporu imunity jsou velmi vděčným dárkem.

My pro tebe máme vánoční balíček ZDRAVÍ s doplňky stravy – Vitamín C, Vitamín D, Omega, Flexi + ZDARMA pill box. Balíček ti krásně zabalíme, aby se pod stromečkem nádherně vyjímal.

Kromě doplňků stravy můžeš vsadit na pomůcky pro relax a domácí pohodičku. Co takhle set pro domácí SPA? Takový dáreček by mohl obsahovat:

- Papuče

- Ručník

- Svíčky

- Masážní gely

- Pěnu, sůl či bomby do koupele


dárky pro ženy

 

Módní doplňky

Dokážeš odhadnout vkus obdarované? Pořiď ji nějaké luxusní a vkusné módní doplňky, jako například:

- Hodinky

- Kabelka

- Šperky

- Pásek

- Peněženka

 
tipy na vánoční dárky


Poukázky

Chceš mít jistotu, že s dárkem nešlápneš vedle? Daruj poukázku na nákup. I u nás si můžeš koupit dárkový poukaz, za který si obdarovaná může koupit, co je libo.

Zážitkové dárky jsou jedny z nejoblíbenější, proto určitě maminku potěší i poukázka:

- Do wellness

- Na degustaci vína

- Na degustaci jídla

- Na prodloužený víkend

- Do salonu krásy

- Do sauny

 

Personalizované dárky

Daruj něco, co mámě připomene společné chvíle s tebou. Velmi oblíbené jsou fotoknihy, fotografie v krásných rámečcích nebo fotodárky, jako například hrneček, klíčenka, puzzle, tričko, zástěra, prostírání, nádobí atd…

Vyber fotku, kde jste spolu a zvěčni vás na nějakém předmětu. Máma zaručeně ocení, že sis dala tu práci s nápadem a tvorbou. Navíc tím získáš originální dárek, u kterého budeš vědět, že jí ho nikdo jiný nedá.

Inspirace je všude okolo tebe. Poslouchej, o čem mluví, přemýšlej, co má ráda, co ráda používá a čemu se věnuje ve svém volném čase. A hlavně! Žádný stres, protože Vánoce nejsou o dárkách, ale o chvílích strávených pohromadě.

tipy na dárky

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty