Jak se nažhavit na postelové hrátky?

Jak se nažhavit na postelové hrátky?

Jsme holky jako ty, proto řešíme stejná témata. Zároveň víme, že kalorie se nejlépe spalují v posteli, a tak tu pro tebe máme článek s pikantními tipy! Jak se naladit na postelové hrátky, aby sis to užila ty i tvůj partner a dali jste do toho maximum?! To ti povíme v tomto článku.

7 tipů, jak se naladit na sex s partnerem

1. Vyzkoušej afrodiziakum pro ženy My Feel

2. Dopřávej si dostatek odpočinku a času sama pro sebe.

3. Čokoláda a další přírodní afrodiziaka tě naladí.

4. Dejte si skleničku vína.

5. Vyzkoušejte romantickou koupel nebo vášnivé sprchování.

6. Pusťte si lechtivý film.

7. Pořiďte si erotické hračky.

Chci se nažhavit


jak se nažhavit

My Feel

My Feel je afrodiziakum vyvinuto speciálně pro ženské tělo. Čistě přírodní složení jsme vyladili k dokonalosti tak, aby si byla spokojená ty i tvůj partner. Rozpal se a pusť se do postelových hrátek. My Feel dodá šťávu tvému sexuálnímu životu.

Tip pro pány! Dejte své partnerce My Feel jako dáreček pod stromeček.

Dostatek odpočinku

Máš toho moc a pak na sex vlastně ani nemáš náladu? Tomu rozumíme. Hoď se do klidu, krásko. Jet na 100 % 24 hodin/7 dní v týdnu nezvládne ani ta největší super žena. Mysli taky občas na sebe a dej si nohy nahoru. Uvidíš, že pak budeš k partnerovi přítulnější.

Čokoláda

Věděla jsi, že čokoláda působí jako přírodní afrodiziakum? Navíc je obecně známým faktem, že pokud mlsáme my ženy čokoládu, hned máme lepší náladu. Mňam! Přírodních afrodiziak ale máme mnohem více, například chřest, zázvor nebo sezamová semínka.

Zdravá čokoláda

Sklenička vína

Možná že ti pomůže sklenička vína, aby ses trošku uvolnila a byla přítulnější. Ale pozor! Pij hlavně s mírou, protože když to přeženeš, mine se to účinkem.

Koupel s partnerem

Nalaďte se na stejnou vlnou romantickou koupelí. Můžete si udělat příjemné přítmí, vzít si skleničku vína a zapálit si svíčky. Taková romantika vás nejen nažhaví, ale také vám pomůže zklidnit se po náročném dni a užít si společné chvíle s partnerem.

Nejste fanoušci teplých koupelí? Dejte si rychlou a vášnivou sprchu! I sprcha může být skvělou předehrou před akcí.

Romantická koupel

Lechtivý film

A co takhle sledování erotických filmů? Můžete se inspirovat, povykládat si, co se vám líbí a co nikoliv, otevřít tohle téma a pak na to skočit. Žádný stud, buďte k sobě s partnerem otevření. Stačí zkusit a uvidíš.

lechtivý film

Erotické hračky

Erotické hračky jsou taky super způsob, jak si okořenit sexuální život. Pořiď sobě i partnerovi nějaké vychytávky do postele a nalaďte se na intimní chvilky. Možností je nespočet, je tedy z čeho vybírat.

Takové spalování kalorií je opravdu velmi příjemné, tak užij si tyhle intimní chvilky s partnerem na maximum.
Chci se nažhavitafrodiziakum

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty