Tipy na vánoční dárky pro kámošku

Tipy na vánoční dárky pro kámošku

Vánoce jsou za dveřmi, už máš nějaké dárky? Připravily jsme si pro tebe článek plný tipů a inspirace, čím obdarovat pod stromečkem kámošku. Jsme holky jako ty, proto ti rády poradíme. Víme, co holkám udělá největší radost!

1. Produkty pro krásu

Všechny o sebe s láskou pečujeme, proto určitě nic nepokazíš, pokud kámošce koupíš dárečky z kategorie BEAUTY. Může to být kosmetika, kterou víš, že má ráda a používá ji. Nebo naopak produkty, které miluješ ty a myslíš si, že by je měla zkusit taky. Seskládej košík plný super produktů pro krásu nebo třeba připrav balíček pro domácí spa.

Nabízíme například vánoční balíček Lady Collagen, kde se skrývá mořský kolagen nejvyšší kvality s příchutí jahůdek. Kolagen je super pro hydrataci a výživu pleti, k prevenci vrásek, ale také pro pevné a zdravé nehty a vlásky.

Vitamíny na vlasy jsou skvělým dárkem pro ženu každého věku. Pokud chceš udělat dvojitou radost, pak ti doporučíme vánoční balíček Collagen + My Hair. Nebo třeba vánoční balíček KRÁSNÉ VLASY se zásobou vitamínů na vlasy na 3 měsíce a k tomu s hřebenem zdarma.


dárečky


2. Zdravé mlsání

Která kámoška neocení dobré jídlo? Podpoř místní podniky a dej kamarádce poukázku do restaurace nebo do kavárny. Stejně tak jí můžeš vytvořit koš plný dobrot, které má ráda nebo jí pořídit vánoční balíček Mlsej zdravě s nejlepšími ořechovými másly a kvalitní čokoládou.

A zkoušela už si někdy vyrábět jedlé dárky? Co třeba taková domácí granola nebo láhev domácího vaječného likéru?

Balíček pro ženy

3. Fitness pomůcky pro aktivní kámošky

Víš, že tvá kámoška miluje vše, co se týká fitness, nebo se prostě jen ráda hýbe? Co takhle jí pořídit nějakou fitness pomůcku na cvičení. Taková cvičební podložka, sada odporových gumiček nebo dokonce i sportovní oblečení její oblíbené značky… To jsou věci, které holkám vždycky udělají radost!

Tipy na dárky

4. Fotodárky

Máte s kámoškou spoustu společných fotek? Využij je! Vytvořit můžeš fotokalendář, puzzle z vašich fotek, super hrníčky či jiné nádobí a další drobnosti, které zaručeně potěší. Jsou to personalizované dárky, takže kamarádka uvidí, že sis dala práci s tvořením a budeš mít jistotu, že takový dárek od nikoho jiného nedostane.

5. Poukázky

Sháníš dárek na poslední chvíli? Poukázky to jistí! Co takhle degustace vína nebo jídla, wellness víkend, poukázka na masáž, ale můžeš si koupit i dárkový poukaz na nákup v Ladylab.

 
Dárky pro ženy

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty