Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou! Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním trénikovým plánem, který tě dostane do formy!

Makej na sobě doma před televizí a ušetři tak balík peněz za fitko.

Se mnou cvičíš jen za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem Miška a v Ladylab připravuji fitness videa už přes rok. Za tuto dobu jsme s týmem natočili desítky videí, podle kterých už cvičí tisíce holek v Čechách i na Slovensku.

A teď pro tebe mám novinku! Nadupaný fitness VIP program, který tě dostane do formy.

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou prodloužená a poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš! Nemusíš tedy přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede! A navíc, videa budou každý týden přibývat, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Slevy

Sledujte nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Šťastných 7 tipů na to, jak se vrátit do posilovny po letní pauze

Šťastných 7 tipů na to, jak se vrátit do posilovny po letní pauzeAť už máš rodinu, jsi stále studentkou nebo patříš mezi svobodné zaměstnané ženy, léto tě jistě dostalo. Bylo extrémně horké a zrovna nenahrávalo pocení se v posilovně a cílenému shazování kil.  Vedro spíše nabourávalo motivaci k pohybu a vedlo k co nejrychlejšímu opuštění kanceláře nebo jiného pracoviště – a naopak lákalo více k vodě. Neboj, bylo nás více takových.

Možná jsi na letní měsíce cvičení úplně zanevřela, s pomalu mizícím opálením je ale nejvyšší čas opustit myšlenkami deku u rybníka a zaměřit se na to, jak si dát pořádně do těla. Vrať se do víru pravidelného cvičení a perfektní skladby jídelníčku. Létu definitivně odzvonilo, tak hurá do posilovny!

Když myšlenky na cvičení ještě chybí

Říkáš si, že je na pohyb ještě dost času, že se stejně blíží vánoční svátky plné cukroví, salátu s majonézou a obalovanými řízky? Věř mi, že po Vánocích by to zase byl silvestr, po silvestru zase nebudeš chtít následovat „stádo“ cvičenců s nenaplněnými předsevzetími. Pak bude sladký svátek sv. Valentýna, pár rodinných oslav a máme tu Velikonoce s čokoládovými vajíčky a zajíčky. A v tu chvíli budeš mít na krku další léto s nezpevněnou postavou nebo nedej bože pneumatikou okolo pasu. Chci tím říct, že pokud nezačneš hned, nemusíš se odhodlat nikdy. Tak vzhůru do toho!

7 tipů, jak se namotivovat ke cvičení

1. Neodkládej nic na nový rok ani na zítřek. Pokud si myslíš, že se ti bude chtít cvičit víc, než je tomu teď, jsi na omylu. Nejlepší je se odhodlat a jít do toho HNED.
2. Vyčisti si lednici od nezdravých „pokušitelů chutí“ a naplň ji zdravými potravinami, které tvojí postavě neuškodí.
3. Vše si pečlivě naplánuj: kolikrát týdně budeš poctivě cvičit, kolikrát denně budeš jíst a hlavně co budeš jíst. Buď vždy připravena dopředu, ať tě nezaskočí nejistota, která bourá motivaci. Tréninky si zapiš do diáře, aby sis na daný čas nic jiného nenaplánovala. Jídlo si připravuj do krabiček klidně den předem.
4. Najdi si parťáka nebo parťačku, s níž se budete „kopat“ ke cvičení, kdyby na vás „lezly“ výmluvy.
5. Zásob se vitamíny, klidně zařaď echinaceu, ovoce a zeleninu. Cílem je podpořit imunitu, abys byla zdravá a nějaká ta viróza ti nepokazila plány. Po nemoci se vždy hůře znovu začíná.
6. Počítej předem s těžšími začátky. Pokud jsi vypadla z pravidelných tréninků, nemůžeš očekávat, že ve fitku uzvedneš stejné váhy jako před prázdninami. Ale neboj, s pravidelným cvičením zase získáš formu.
7. Naplánuj si odměnu za své úspěchy. Nemyslím tím dort s kámoškou každý týden, ale třeba pěkné šaty za každých 5 cm, které zhubneš.

Jestliže se tě nechce pustit pocit, že s podzimem spíš začínáš bojkotovat veškerý pohyb, jako by ses měla chystat na uložení k zimnímu spánku, udělej vše pro zvýšení své energie. Ráno začni s vodou s vymačkaným citronem, osvěžující sprchou a ke snídani si dopřej dostatek proteinů. Ihned po probuzení jednorázově vyvětrej byt, ať kolem tebe neustále proudí čerstvý vzduch.

Dlouhodobě si dopřávej vitamíny v podobě sezónního ovoce a zeleniny. Svou energii a chuť do cvičení můžeš podpořit také doplňky stravy. Není na nich vůbec nic špatného, když tělo některé látky postrádá. Na trhu existují i pomocníci, kteří ti pomohou odtrénovat i po náročném dni.

Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty