Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

ZBAV SE TUKU RYCHLE!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 179Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, VIP Program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, paže i FULL BODY tréninky! Míša má pro tebe také kardio kickbox, hodinové spalovačky, cvičení pro pokročilé i začátečníky a nadupané fitness výzvy! 

Šárka Pokorná

Trenérka fitness

Šárka Pokorná to rozjíždí ve VIP PROGRAMU s kategorií Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. Součástí tréninkového plánu jsou videa zaměřená na celé tělo, pro pevný zadek a nožky, ale i na bříško a krásné sexy paže. Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šárkou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem tě dostane do životní formy.

Hanka Kynychová

Trenérka fitness

Pro VIP PROGRAM natáčí videa také fitness ikona Hanka Kynychová. Pro Hanku Kynychovou je pohyb každodenní náplní života. Její tréninky jsou kombinací kardia a posilování. Energie, která sálá z jejích videí, nadchne ženy každého věku. Můžeš se těšit na tréninky, u kterých spálíš kalorie, ale i posílíš tělo a vybuduješ dokonalou fyzičku! Buď fit a v kondici v každém věku. Cvičení s Hankou Kynychovou je zábava i dřina, která ale nese výsledky. Dej se do pohybu v rytmu hudby a sleduj, jak se tvé tělo krásně mění. 

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Oholený nebo zarostlý klín?

Oholený nebo zarostlý klín?V létě řeší mnoho žen dokonalou úpravu intimních partií. Trendy se neustále mění. Zatímco před lety byl v módě jedině hladce oholený klín, nyní některé ženy dávají přednost opět zarostlému. Bude záležet jen a jen na tobě, jakou variantu do plavek zvolíš. A protože je to velmi aktuální téma! Máme pro tebe pár zajímavostí a rad a tipů.

Holit či neholit klín?

Ať už jde o odstraňování chloupků na intimních partiích, nebo třeba v podpaží či na nohách, vždy bude záležet na konkrétní ženě. Nenech se do ničeho nutit. Na tobě je, co ti bude nejvíce příjemné, ať už z hlediska hygieny, tak z estetických důvodů.

Holit či neholit

Je oholený klín hygieničtější?

Ačkoliv se odstraňováním chloupků může hygiena usnadnit, rozhodně to není pravidlo. Důležité je, abys dodržovala správnou intimní hygienu. To, jak tam dole budeš upravená, řeš až jako druhé téma.

Zároveň panují názory, že chloupky máme z jistých důvodů. Chrání naši pokožku před infekcemi a dalšími bakteriemi, jelikož je zachycují. Určitě proto neplatí, že pokud nebudeš hladce oholená, tak je to špatně. Vše má své pro i proti.

Na sportování oholená nebo neoholená?

Jak už jsme zmiňovali, chloupky mají na kůži svou funkci. Kromě toho, že chrání před infekcí a ochraňují tvou mikroflóru, tak zároveň absorbují pot.

Mohou fungovat i jako taková ochrana proti nárazům. Například při jízdě na kole nebo na rotopedu zarostlý klín může fungovat jako prevence zranění pohlavních orgánů a možná to pro tebe bude i pohodlnější…

sportování

Jak se vyvarovat svědění a červeným pupínkům „tam dole“

Během holení bys měla dodržet několik snadných zásad, které ti pomohou, aby vše bylo OK. Určitě by ses neměla holit tzv. „na sucho“. Následně by tě mohlo trápit zarůstání chloupků, začervenání a celkový dyskomfort.

Před holením je dobré si dát horkou koupel, která chloupky změkčí a depilace bude snadnější. Také doporučujeme sem tam udělat peeling, abys předešla zarůstání chloupků. Na holení používej speciální pěnu nebo gel. Použít můžeš strojek nebo žiletku (hlavně, aby nebyla tupá). Následně hol ideálně ve směru růstu. Pozor také na husí kůži! V tu chvíli je pokožka nerovná a hrozí, že ji poškodíš. K pokožce buď šetrná, nedři ji a buď opatrná.

Pokud si chceš usnadnit práci a docílit déletrvajících výsledků, pak můžeš zkusit brazilskou depilaci. Pozor ale! Poté pokožka celkově citlivější a zarudlejší, proto by ti nějaké pocení během tréninku mohlo být i nepříjemné.

 
Oholený

 

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty