Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

ZBAV SE TUKU RYCHLE!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 179Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, VIP Program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, paže i FULL BODY tréninky! Míša má pro tebe také kardio kickbox, hodinové spalovačky, cvičení pro pokročilé i začátečníky a nadupané fitness výzvy! 

Šárka Pokorná

Trenérka fitness

Šárka Pokorná to rozjíždí ve VIP PROGRAMU s kategorií Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. Součástí tréninkového plánu jsou videa zaměřená na celé tělo, pro pevný zadek a nožky, ale i na bříško a krásné sexy paže. Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šárkou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem tě dostane do životní formy.

Hanka Kynychová

Trenérka fitness

Pro VIP PROGRAM natáčí videa také fitness ikona Hanka Kynychová. Pro Hanku Kynychovou je pohyb každodenní náplní života. Její tréninky jsou kombinací kardia a posilování. Energie, která sálá z jejích videí, nadchne ženy každého věku. Můžeš se těšit na tréninky, u kterých spálíš kalorie, ale i posílíš tělo a vybuduješ dokonalou fyzičku! Buď fit a v kondici v každém věku. Cvičení s Hankou Kynychovou je zábava i dřina, která ale nese výsledky. Dej se do pohybu v rytmu hudby a sleduj, jak se tvé tělo krásně mění. 

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
10 tipů, jak podpořit růst vlasů

10 tipů, jak podpořit růst vlasůChtěla bys krásné, dlouhé a pevné vlásky? I ty takové můžeš mít! V tomto článku jsem si pro tebe připravila osvědčené tipy, jak podpořit růst a kvalitu vlasů. Samozřejmě každá z nás má jinou genetickou výbavu, ale i tak můžeš zvýšenou péčí a lepší výživou dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Jak na dlouhé vlásky?

1. Opatrně vlasy pročesávej během dne, používej šetrné gumičky a neutahuj si culík příliš natěsno.

2. Před mytím si vlasy vždy učeš.

3. Použij množství šamponu o velikosti lískového ořechu a vlásky myj na 2x.

4. Jemně masíruj pokožku hlavy polštářky prstů.

5. Šampon z vlasů pořádně vymyj a poté použij kondicionér do délek vlasů. 2x týdně zařaď i masku na vlasy.

6. Vlásky vždy vyfénuj!

7. Až po vyfénování můžeš vlasy česat.

8. Před tepelnou úpravou použij vždy ochranu na vlasy.

9. Zaměř se na pestrou a vyváženou stravu.

10. Pomoz si doplňky stravy. MY HAIR je nadupaný mix vitamínů pro vlasy.Tvoří ho komplex těch nejúčinnějších látek, který vyživí nejen tvé vlásky, ale i pokožku a nehty. Tak pojď si pro dokonalé vlásky.

CHCI DLOUHÉ VLASY

 

Kvalitní doplňky na vlasy


Správné česání vlasů je základ

Pokud se ti vlásky lámou a máš roztřepené konečky, pak by sis obzvlášť měla dát pozor na správné česání. Vždy buď ke svým vláskům co nejšetrnější. Opatrně rozčesej konečky. Vlasy netahej! Když objevíš „cuchanec“ vlasů, pomoz si prsty. Vlasy od sebe odděl a poté použij hřeben. Česej od konečků a postupuj výš a výš, až pročešeš celou svou hřívu od kořínků. Pořiď si malý skladný hřebínek, který budeš mít stále u sebe. Přece jen se v průběhu dne na vlasech usazuje prach a další nečistoty.

Jak na správné mytí vlasů?

Nejprve si vlasy správně učeš. Zbavíš je všech nečistot, laku a podobně. Poté už můžeš začít umývat. Vlasy si navlhči a použij svůj oblíbený šampon. Kolik šamponu je tak akorát? Určitě to neznamená, že čím více, tím lépe. Postačí ti cca množství velikosti lískového ořechu.

Šampon pěkně napěň, promni v dlaních a nanes na pokožku na hlavy. Některé ženy se domnívají, že při mytí myješ zejména vlasy, ale není tomu tak. Myješ si hlavně pokožku hlavy! Opět platí, že je potřeba, abys byla ke své kůži co nejšetrnější. Šampon ti nejdřív možná nenapění, to vůbec nevadí… Opláchni ho a proces zopakuj, napodruhé už napění určitě.

Důležité je si šampon z vlasů pořádně vymýt. Pokud bys tak neudělala, tvá kůže by mohla být vysušená a začaly by se ti tvořit lupy. Precizní vymytí šamponu nepodceňuj.

Na řadu přichází kondicionér, který nanášej pouze do délek vlasů. Poté ho pořádně rozčeš, ať se dostane všude a rovnoměrně. Doporučuji rozčesávat hřebenem na mokré vlásky. Nech kondicionér chvíli působit a poté opět opláchni. Jak teplou vodou? To je na tobě! Hlavně, aby ti to bylo příjemné.

Tip od Petrušky: Na závěrečné opláchnutí použij studenou vodu. Vlásky se hezky uzavřou a budou lesklejší.


Růst vlasů


Jak na sušení vlasů?

Po umytí vlasy vysuš ručníkem. Buď šetrná! Nedrhni je. Jinak by se ti mohly začít třepit konečky. Vlásky bys neměla česat za mokra, kdy jsou křehké a nejcitlivější. Mohly by se snadno začít lámat a vypadávat. Nejdříve si je vyfoukej.

Vyfoukej si nejdřív pokožku hlavy, až bude suchá, tak můžeš foukat délky, ideálně přes kulatý hřeben. Vlas se tak uzavře a bude krásně hladký.

Můžu si žehlit vlasy, když chci, aby mi rostly?

Já nejsem zrovna zastáncem žehlení vlasů. Raději si vlásky narovnám již při foukání a poté s nimi nemám žádnou další práci. Tak či tak, vždy použij na vlasy správnou péči. Prodávají se různé spreje, které chrání vlasy před vysokou teplotou žehličky nebo třeba kulmy.

Jak podpořit růst vlasů?

Vlásky potřebují péči nejen zvenčí, ale také zevnitř. O kvalitě tvé pokožky, nehtů a vlasů rozhoduje tvůj životní styl. Základem je samozřejmě pestrá a vyvážená strava s dostatkem vitaminů a minerálů.

Právě vitamíny podpoří nejen růst, ale i celkovou kvalitu a vzhled vlasů. Dlouho jsem pracovala na tom, abych pro tebe vytvořila nadupaný mix vitamínů pro vlasy.Doplněk stravy MY HAIR je pořádné palivo pro tvé vlasové cibulky. Komplex nejúčinnějších látek vyživí tvé vlásky a ty se tak budeš moct radovat z lesklé a objemné hřívy.Tvoje Petruška

 


CHCI DLOUHÉ VLASYMy Hair
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty