Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

ZBAV SE TUKU RYCHLE!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 179Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, VIP Program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, paže i FULL BODY tréninky! Míša má pro tebe také kardio kickbox, hodinové spalovačky, cvičení pro pokročilé i začátečníky a nadupané fitness výzvy! 

Šárka Pokorná

Trenérka fitness

Šárka Pokorná to rozjíždí ve VIP PROGRAMU s kategorií Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. Součástí tréninkového plánu jsou videa zaměřená na celé tělo, pro pevný zadek a nožky, ale i na bříško a krásné sexy paže. Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šárkou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem tě dostane do životní formy.

Hanka Kynychová

Trenérka fitness

Pro VIP PROGRAM natáčí videa také fitness ikona Hanka Kynychová. Pro Hanku Kynychovou je pohyb každodenní náplní života. Její tréninky jsou kombinací kardia a posilování. Energie, která sálá z jejích videí, nadchne ženy každého věku. Můžeš se těšit na tréninky, u kterých spálíš kalorie, ale i posílíš tělo a vybuduješ dokonalou fyzičku! Buď fit a v kondici v každém věku. Cvičení s Hankou Kynychovou je zábava i dřina, která ale nese výsledky. Dej se do pohybu v rytmu hudby a sleduj, jak se tvé tělo krásně mění. 

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
10 pozitivních účinků sexu, které možná neznáš!

10 pozitivních účinků sexu, které možná neznáš!Dnes je Mezinárodní den ženského orgasmu, a proto jsme si pro tebe připravily speciální článek. Jsme holky jako ty a tohle téma nás přirozeně zajímá. Znáš všechny pozitivní účinky sexu? To se brzy dozvíš! Tak čti dál…

1. Lepší nálada

Sex, orgasmus, doteky… tohle ti zaručeně zlepší náladu. Cítíš se podrážděná? Možná ti chybí kontakt s druhou osobou. Sex uklidňuje a napomáhá zklidnit mysl. Může se stát, že na tebe bude mít podobné účinky jako třeba droga. A pokud jsi zrovna single, poradit si můžeš i sama. Orgasmus je prožitek, který ti zlepší náladu.

2. Zlepšení kondice

Kardio tě nebaví? Spoj příjemné s užitečným. Čím víc se zapojíš, tím víc zamakáš na své fyzičce. Holka, přece nebudeš ležet jako dřevo! Samozřejmě čím lepší fyzička, v tím lepší kondici bude srdce. Bojuj proti vzniku srdečních chorob – tohle je super způsob prevence.

3. Spalování kalorií

Sex spaluje kalorie, a proto ti pomůže v hubnutí. Dej si před akcí naše TURBO a uvidíš, že se pořádně „zapotíš“. Za půl hoďky sexu můžeš spálit až 85 kalorií. Ale samozřejmě záleží, jak moc akční budeš. Pokud se pořádně „nadřeš“ a budeš střídat pozice, pak jich samozřejmě spálíš více.


Hubnutí a sex

4. Zvýšení imunitního systému

Říká se, že orgasmus posiluje naši imunitu. Nenech rýmičky, aby tě skolily. Pěkně trénuj svůj imunitní systém a buď zdravá jako řípa. Díky sexuálním aktivitám budeš odolnější…

5. Méně bolestivá menstruace

Některé výzkumy ukazují, že sex (především orgasmus) má příznivý vliv na ženský cyklus. Chceš si ulevit od menstruačních bolestí? Orgasmus ti v tomhle ohledu může pomoct!

6. Lepší paměť

Je dobré dávat si mezi učením a prací přestávky. Přece jen tvůj mozek nemůže jet 24 h 7 dní v týdnu na 100 %! Tyto pauzy můžeš vyplnit i sexem, jelikož zlepšuje paměť!

7. Kvalitnější spánek

Sex nás příjemně „zničí“ a my pak budeme spát jako nemluvňata. Během orgasmu se totiž uvolňují hormony, které tělo přirozeně unaví a lépe se nám pak spí.


Orgasmus a hubnutí

8. Posílení pánevních svalů

Během sexu posílíš pánevní svaly, které třeba běžně při tréninku nezapojuješ. Tohle „cvičení“ ti pomůže proti inkontinenci, která se v pozdějším věku může objevit.

9. Pápá bolesti

Sex pomáhá posunout práh bolesti… A kromě toho, pokud tě třeba bolí hlava nebo klouby, při sexu se vyplavují endorfiny, které ti pomohou na tuto bolest zapomenout. To bude krásná úleva!

10. Vyšší sebevědomí

Pozitivních účinků sexu je samozřejmě mnoho! Můžeme zmínit třeba vyšší sebevědomí, které je u žen sexy! Ale také ti zlepší vztah, budeš si připadat přitažlivě, na moment zaženeš všechny chmury a o zážitcích pak můžeš vykládat kámoškám… a tohle vše se vyplatí!


Pozitiva sexu

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty