Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

ZBAV SE TUKU RYCHLE!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 149Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, VIP Program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, paže i FULL BODY tréninky! Míša má pro tebe také kardio kickbox, hodinové spalovačky, cvičení pro pokročilé i začátečníky a nadupané fitness výzvy! 

Šárka Pokorná

Trenérka fitness

Šárka Pokorná to rozjíždí ve VIP PROGRAMU s kategorií Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. Součástí tréninkového plánu jsou videa zaměřená na celé tělo, pro pevný zadek a nožky, ale i na bříško a krásné sexy paže. Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šárkou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem tě dostane do životní formy.

Hanka Kynychová

Trenérka fitness

Pro VIP PROGRAM natáčí videa také fitness ikona Hanka Kynychová. Pro Hanku Kynychovou je pohyb každodenní náplní života. Její tréninky jsou kombinací kardia a posilování. Energie, která sálá z jejích videí, nadchne ženy každého věku. Můžeš se těšit na tréninky, u kterých spálíš kalorie, ale i posílíš tělo a vybuduješ dokonalou fyzičku! Buď fit a v kondici v každém věku. Cvičení s Hankou Kynychovou je zábava i dřina, která ale nese výsledky. Dej se do pohybu v rytmu hudby a sleduj, jak se tvé tělo krásně mění. 

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Hanka Kynychová a tajemství mladistvého vzhledu!

Hanka Kynychová a tajemství mladistvého vzhledu!Čas nezastavíme, ale skvěle se můžeme cítit i s přibývajícími roky. Hanka Kynychová si oblíbila náš nový produkt ANTI-AGING, který ti dodá potřebný elán do života. Složení jsme vyladili k dokonalosti, aby ses cítila krásná, mladá a plná energie.

ANTI-AGING je směs 3 zelených superpotravin v jedné tobolce. Ječmen, chlorela a spirulina posilují imunitu a obranyschopnost organismu, což je velmi důležité pro naše zdraví, ale zároveň mají i omlazující účinky. Pyšní se prevencí stárnutí pleti a vzniku nových vrásek. Pokud si chceš udržet pleť krásnou a zdravou, tak je ANTI-AGING ideální produkt pro tebe!

 

CHCI MLADISTVÝ VZHLED

 
Tipy jak na mladistvý vzhled

Chlorella pro detoxikaci pleti a zlepšení trávení

Chlorella je sladkovodní řasa, který má velmi silné detoxikační účinky. Odplavuje z těla toxiny a tím čistí pleť. Mimo to je známá pro své antibakteriální a hojivé účinky, proto pokud tě trápí akné, ekzém či jiné nedokonalosti na pleti, pak ti tato zelená superpotravina může pomoct.

Chlorella působí blahodárně na střevní mikroflóru. Účinně tak bojuje proti nafouklému bříšku a dalším zažívacím problémům. Bude tvým věrným pomocníčkem při cestě za vysněnou postavou.

Spirulina pro zářivou a mladistvou pleť

Spirulina dodá pleti živiny, které posílí její vitalitu a jas. Organismu dodá tu správnou energii a elán do života a rychle zatočí s únavou. Navíc je skvělým pomocníkem i při redukci hmotnosti. Je bohatá na bílkoviny, vitamin B12 a chróm, který je důležitý k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Zelený ječmen proti stárnutí

Zelený ječmen má silné antioxidační účinky, které zajišťují ochranu buněk před předčasným stárnutím. Má blahodárný vliv na krásu naší pokožky, jelikož bojuje proti akné i ekzémům. Napomáhá zklidnit mysl a snižuje únavu, proto je také skvělým doplňkem při hubnutí!

 
anti aging doplněk stravy

10 anti-aging tipů!

Ptáš se, jak nezestárnout? Tohle jsou naše osvědčené tipy, které se vyplatí zařadit do životního stylu.

1. Zdravá, pestrá a vyvážená strava je základ!

2. Nezapomínej na pitný režim, ideálně čistou neperlivou vodu.

3. Doplňuj vitamíny a minerály. Dopomoct si můžeš doplňky stravy. My můžeme doporučit náš kolagen My Beauty nebo ANTI-AGING.

4. Přirozeně se hýbej (chůze, kolo, plavání, jóga, pilátes…).

5. Zařaď silový trénink pro vytvarování postavy.

6. Dostatečně a kvalitně spi (alespoň 7 hodin).

7. Mysli pozitivně! Nestresuj se věcmi, které stejně nemůžeš ovlivnit.

8. Vyřaď ze svého života lidi, s kterými máš „toxický vztah“.

9. Starej se o svou pokožku. Pravidelně ji čisti, hydratuj a vyživuj.

10. Dělej, co tě baví. Najdi si čas na sebe, obklopuj se lidmi, kteří tě mají rádi, miluj a buď vděčná.


 CHCI MLADISTVÝ VZHLED


Zaručený recept na to, jak být navždy mladá, pro tebe nemáme. Ale tyhle tipy ti pomohou, aby ses cítila skvěle ve svém těle. Pečuj o sebe s láskou. Jak se budeš cítit uvnitř, tak budeš působit navenek.

Hanka Kynychová

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty