🤩 CVIČ DOMA ONLINE 🤩

👉 Klikni sem 👈

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Plody palmy açaí: superfood pro účinné spalování tuků

Plody palmy açaí: superfood pro účinné spalování tuků

Hlídáte si stravu i pravidelný pohyb a pořádné výsledky nikde? Jestli si zakazujete se na sladké jen podívat a ve fitku jste jako doma, problém může být v pomalejším spalování. Naštěstí existuje způsob, jak ho pořádně nakopnout! Pojďme si posvítit na účinky plodů z palmy açaí, které objevily už kmeny v divoké Amazonii.

Jestli se domorodé ženy také trápily s faldy, úplně nevíme. Co ale stoprocentní je, že plody açaí jsou bohaté na vlákninu, antioxidanty, minerály nebo nenasycené mastné kyseliny. A proto pomohou nejen redukcí hmotnosti, ale mají také mnoho dalších pozitivních účinků na zdraví.

Açaí pro štíhlé tělo i svěží mysl

Domorodci v Brazílii, kde se açaí hojně vyskytuje, pomocí plodů palmy mimo jiné snižovali horečky. V dnešním západním světě, kdy se konečně vracíme od chemických tablet zpět k tomu, co je tělu přirozené, zažívají boom jako superpotravina. Co je zdravé a přírodní, to prostě táhne. A když se k tomu přidají hubnoucí účinky, máme všechny ingredience pro senzaci, kterou se açaí rozhodně stává.

Açaí dodává energii a pomáhá urychlovat spalování tuků. V kombinaci s cvičením a správným stravováním se konzumace může poměrně brzy projevit na vaší postavě. Vláknina pomáhá navodit pocit plného žaludku, udržuje zdravé zažívání a snižuje žaludeční nevolnost ve dnech, kdy se necítíte úplně skvěle.

Krásně štíhlé tělo přitom není to jediné, pro co si açaí určitě zamilujete. Obsahuje také spoustu antioxidantů (dokonce více než borůvky), takže pomáhá čistit organismus a snižovat projevy stárnutí kůže. Zdraví kůže a svěží vzhled podporuje i vitamin C, který navíc přispívá ke zmenšení pocitu únavy i lepší psychické kondici. A co si budeme povídat, sladkou psychickou podporu v dnešní zrychlené době občas potřebujeme všechny.

Açaí místo snídaně, čokolády i vína

Ze zdravotního hlediska je vůbec nejlepší dodávat açaí tělu v doplňcích, kde je jeho koncentrace nejvyšší. Možná si ale zamilujete i samotné zázračné plody, které vypadají podobně jako borůvka a chutnají skoro jako čokoláda. No dobře, pravá čokoláda to samozřejmě není. Ale zkuste a uvidíte samy. Açaí se příjemně a bez výčitek zobe, když vás honí mlsná při práci nebo při večerním lenošení.

Mezi Brazilkami teď hodně frčí snídaně s plody açaí, ořechy a nakrájeným ovocem. Miska takové supersměsi dodá bílkoviny i sacharidy k dokonalému nastartování dne. A ten je pak mnohem hezčí. Tak proč tento pěkný zvyk nezavést i u nás?

V açaí také najdeme asi třicetkrát více antokyanu (typického purpurového barviva) než v červeném víně. Antokyan pomáhá snižovat riziko srdečních onemocnění, a i když vaši oblíbenou sklenku ve všem nahradit rozhodně nedokáže, je açaí, co se týče zdraví, prospěšnější než pověstná sklenička červeného denně. Takže se vy všechny, které milujete bílé víno, konečně nemusíte rozhodovat mezi zdravím a chutí!

Objevte tajemství zázračné palmy açaí

Chcete vyzkoušet účinky zázračného plodu açaí na vlastní kůži? Silný extrakt najdete v přípravku ACAI BOOST, který vás podpoří nejen při hubnutí.

ZJISTIT VÍC O ACAI BOOST

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty