Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou! Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním trénikovým plánem, který tě dostane do formy!

Makej na sobě doma před televizí a ušetři tak balík peněz za fitko.

Se mnou cvičíš jen za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem Miška a v Ladylab připravuji fitness videa už přes rok. Za tuto dobu jsme s týmem natočili desítky videí, podle kterých už cvičí tisíce holek v Čechách i na Slovensku.

A teď pro tebe mám novinku! Nadupaný fitness VIP program, který tě dostane do formy.

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou prodloužená a poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš! Nemusíš tedy přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede! A navíc, videa budou každý týden přibývat, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Slevy

Sledujte nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Proměny slavných osobností

Proměny slavných osobnostíMohlo by se zdát, že slavné osobnosti mají svou postavu zadarmo, ale tak to opravdu není. 
Většina těchto celebrit tvrdě maká v posilovně a udržuje se v kondici nejen kvůli vzhledu, ale také kvůli náročnosti své práce. Udýchat dvouhodinový koncert rozhodně není pro bábovky. Mrkni se s námi na radikální proměny slavných žen, které svou postavu změnily kvůli svému zdraví, nebo herecké roli. ADELE

Tato britská zpěvačka nastoupila na světová pódia s rozměry korpulentní dámy. Její vysoká váha ji však nezabránila v tom, aby se vyšplhala až na přední příčky hitparád a stala se z ní jedna z nejpopulárnějších zpěvaček na světě. Hubnutí tedy rozhodně nedělala pro vyšší popularitu. Adele je maminkou sedmiletého syna,
a možná právě to byl důvod radikálně změnit svůj životní styl a nějaké to kilčo zhubnout.
Její proměna nebyla ze dne na den a svou váhu se jí podařilo za poslední dva roky snížit o neuvěřitelných
40 kg. Tleskáme!RENÉE ZELWERGER

Kdo by neznal americkou herečku Renée Zelwerger. Sympatická blondýnka se proslavila ikonickou postavou Bridget ve snímku Deník Bridget Jonesové. Myslím, že každá se tak trochu občas cítí jako Bridget. Nešťastná, tlustá, se smůlou nalepenou na patách a přibývajícími roky. Možná proto je tento snímek tak populární. Je v něm otištěn kousek každé z nás. 
Renée je v normálním životě velmi štíhlá a svou postavu si hlídá. Pro tuto filmovou roli však musela přibrat 10 kg a také si každé kilo navíc nechala královsky zaplatit. Kdo by taky tloustnul dobrovolně, že? :))
Za každé kilo, které musela přibrat na roli si nechala zaplatit v přepočtu asi 2 miliony korun. Kvůli roli v druhém díle musela přibrat o 4 konfekční velikosti a věřím, že ani tohle nebylo zadarmo a Renée si přišla na pěkný balík. 
Po natáčení se opět vrátila na svou původní váhu a úspěšně točí další filmové role. 
No klobouk dolů milá Bridget, to chce odvahu!
NATALIE PORTMAN

Opačný příběh má křehká izraelská herečka Natalie Portman. V reálném životě je tato herečka velmi štíhlá, ovšem kvůli roli baletky ve filmu Black Swan musela drasticky zhubnout ještě dalších 12 kilo. Rok před první klapkou se tato krásná herečka mučila v posilovně, držela drastickou dietu a několik hodin denně trénovala balet. Po skončení natáčení se vrátila ke zdravému životnímu stylu a vrátila se na svou původní váhu, která jí sluší mnohem více. 
EVA LONGORIA

Hvězda seriálu Zoufalé manželky si na svého prvního potomka počkala a porodila ho až ve svých 42 letech. 
Vyšší věk a těhotenství se samozřejmě podepsalo na hereččině postavě. Ta si ovšem nedělala nic z nadbytečných kil a těšila se ze svého prvního potomka. Nechala si dostatečný prostor pro zotavení svého těla po porodu a se cvičením začala až po delší době. 
Hubnutí a udržení váhy po čtyřicítce není žádná legrace, ale Eva je důkazem toho, že to jde. S dobře nastavenou myslí a bez spěchu má zase postavičku k nakousnutí. Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty