Novoroční předsevzetí na rok 2021

Novoroční předsevzetí na rok 2021

2021 se blíží!!! :) Uteklo to jako voda, co? Nový rok nám vždy dodá svěží energii a máme chuť v životě udělat změny. Než se pustíš do předsevzetí na další rok, tak si promítni rok 2020.

1. Co bylo špatně?
2. Co tě trápilo?

3. S čím jsi byla nespokojená?

Ale popřemýšlej i nad tím,co tě v tomto roce těšilo. Novoroční předsevzetí není jen o tom zbavit se zlozvyků a všeho špatného, ale je to i o tom udržet si ty krásné věci v životě :)


Jaké jsou nejčastější předsevzetí?


1. ZHUBNOUT

Přiznejte se holky, kdo si tohle předsevzetí dal aspoň jednou? :) Toto je velmi obecné předsevzetí, proto přesně specifikujte, co a jak. Napište si, co z jídelníčku vyřadíte a co změníte a naopak co přidáte, protože co si člověk nenapíše, jako by nebylo.

A tenhle seznam si nalepte na ledničku. Pokaždé, až do ní půjdete, tak si aspoň rozmyslíte, po čem sáhnete :-) 
S tím se kloubí i pohyb, ale to by se dalo brát, jako další předsevzetí.


2. VÍCE POHYBU

Tak s tímhle ti pomůže naše trenérka Míša! :) která sestavila unikátní cvičící VIP program, se kterým můžeš cvičit z pohodlí domova. Cvičení je sestavené na celý týden, tak aby dávalo smysl a mělo co největší efekt. Takže motivace level milion a nemůžeš se vymlouvat, že nevíš, jak na to, nebo, že nemáš čas, protože cvíčo ti zabere ani ne hodinku a nemusíš jet nikam do fitka.

                                                                    VIP PROGRAM3. VÍCE SE VĚNOVAT RODINĚ

Občas je bereme, jako samozřejmost. Ale měli bychom dávat svým blízkým najevo, co pro nás znamenají a udělat pro ně něco hezkého. 
Zkuste si třeba vyhradit jeden den v týdnu, kdy uděláte něco hezkého pro někoho z rodiny. Ať jde o manžela, děti, maminku, babičku… Uvidíte, že tím uděláte někomu radost a to je nejlepší pocit na světě :)
4. MÉNĚ SE STRESOVAT

Tady se řídím pravidlem „Když nejde o život, jde o …” :)) Každá situace se dá řešit a za vrásky na čele nám nic a nikdo nestojí. Takže, když ti bude nejhůř, tak se nadechni, nasaď úsměv a hlavu vzhůru.

5. ZMĚNIT PRÁCI

Při pomyšlení na cestu do práce protočíš oči a jediné na co se těšíš je cesta z práce? V práci trávíme více, než třetinu života … Opravdu chceš, aby byl tento čas tak nepříjemný? Určitě ne! Najdi si práci, která tě bude bavit a bude tvým koníčkem. Všechno jde, když se chce :)
Toto jsou nejčastější předsevzetí, ale každý jsme originál a každý chceme něco jiného, proto si sepiš vlastní seznam toho, co chceš změnit.
Bohužel ne každému předsevzetí vydrží :), proto je důležité dát si reálné cíle.
Já ti držím palce, ať je 2021 co nejlepší :-*
PetruškaNejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty