Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

ZBAV SE TUKU RYCHLE!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 179Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, VIP Program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, paže i FULL BODY tréninky! Míša má pro tebe také kardio kickbox, hodinové spalovačky, cvičení pro pokročilé i začátečníky a nadupané fitness výzvy! 

Šárka Pokorná

Trenérka fitness

Šárka Pokorná to rozjíždí ve VIP PROGRAMU s kategorií Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. Součástí tréninkového plánu jsou videa zaměřená na celé tělo, pro pevný zadek a nožky, ale i na bříško a krásné sexy paže. Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šárkou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem tě dostane do životní formy.

Hanka Kynychová

Trenérka fitness

Pro VIP PROGRAM natáčí videa také fitness ikona Hanka Kynychová. Pro Hanku Kynychovou je pohyb každodenní náplní života. Její tréninky jsou kombinací kardia a posilování. Energie, která sálá z jejích videí, nadchne ženy každého věku. Můžeš se těšit na tréninky, u kterých spálíš kalorie, ale i posílíš tělo a vybuduješ dokonalou fyzičku! Buď fit a v kondici v každém věku. Cvičení s Hankou Kynychovou je zábava i dřina, která ale nese výsledky. Dej se do pohybu v rytmu hudby a sleduj, jak se tvé tělo krásně mění. 

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Novoroční předsevzetí na rok 2021

Novoroční předsevzetí na rok 20212021 se blíží!!! :) Uteklo to jako voda, co? Nový rok nám vždy dodá svěží energii a máme chuť v životě udělat změny. Než se pustíš do předsevzetí na další rok, tak si promítni rok 2020.

1. Co bylo špatně?
2. Co tě trápilo?

3. S čím jsi byla nespokojená?

Ale popřemýšlej i nad tím,co tě v tomto roce těšilo. Novoroční předsevzetí není jen o tom zbavit se zlozvyků a všeho špatného, ale je to i o tom udržet si ty krásné věci v životě :)


Jaké jsou nejčastější předsevzetí?


1. ZHUBNOUT

Přiznejte se holky, kdo si tohle předsevzetí dal aspoň jednou? :) Toto je velmi obecné předsevzetí, proto přesně specifikujte, co a jak. Napište si, co z jídelníčku vyřadíte a co změníte a naopak co přidáte, protože co si člověk nenapíše, jako by nebylo.

A tenhle seznam si nalepte na ledničku. Pokaždé, až do ní půjdete, tak si aspoň rozmyslíte, po čem sáhnete :-) 
S tím se kloubí i pohyb, ale to by se dalo brát, jako další předsevzetí.


2. VÍCE POHYBU

Tak s tímhle ti pomůže naše trenérka Míša! :) která sestavila unikátní cvičící VIP program, se kterým můžeš cvičit z pohodlí domova. Cvičení je sestavené na celý týden, tak aby dávalo smysl a mělo co největší efekt. Takže motivace level milion a nemůžeš se vymlouvat, že nevíš, jak na to, nebo, že nemáš čas, protože cvíčo ti zabere ani ne hodinku a nemusíš jet nikam do fitka.

                                                                    VIP PROGRAM3. VÍCE SE VĚNOVAT RODINĚ

Občas je bereme, jako samozřejmost. Ale měli bychom dávat svým blízkým najevo, co pro nás znamenají a udělat pro ně něco hezkého. 
Zkuste si třeba vyhradit jeden den v týdnu, kdy uděláte něco hezkého pro někoho z rodiny. Ať jde o manžela, děti, maminku, babičku… Uvidíte, že tím uděláte někomu radost a to je nejlepší pocit na světě :)
4. MÉNĚ SE STRESOVAT

Tady se řídím pravidlem „Když nejde o život, jde o …” :)) Každá situace se dá řešit a za vrásky na čele nám nic a nikdo nestojí. Takže, když ti bude nejhůř, tak se nadechni, nasaď úsměv a hlavu vzhůru.

5. ZMĚNIT PRÁCI

Při pomyšlení na cestu do práce protočíš oči a jediné na co se těšíš je cesta z práce? V práci trávíme více, než třetinu života … Opravdu chceš, aby byl tento čas tak nepříjemný? Určitě ne! Najdi si práci, která tě bude bavit a bude tvým koníčkem. Všechno jde, když se chce :)
Toto jsou nejčastější předsevzetí, ale každý jsme originál a každý chceme něco jiného, proto si sepiš vlastní seznam toho, co chceš změnit.
Bohužel ne každému předsevzetí vydrží :), proto je důležité dát si reálné cíle.
Já ti držím palce, ať je 2021 co nejlepší :-*
PetruškaNejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty