Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

ZBAV SE TUKU RYCHLE!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 179Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, VIP Program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, paže i FULL BODY tréninky! Míša má pro tebe také kardio kickbox, hodinové spalovačky, cvičení pro pokročilé i začátečníky a nadupané fitness výzvy! 

Šárka Pokorná

Trenérka fitness

Šárka Pokorná to rozjíždí ve VIP PROGRAMU s kategorií Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. Součástí tréninkového plánu jsou videa zaměřená na celé tělo, pro pevný zadek a nožky, ale i na bříško a krásné sexy paže. Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šárkou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem tě dostane do životní formy.

Hanka Kynychová

Trenérka fitness

Pro VIP PROGRAM natáčí videa také fitness ikona Hanka Kynychová. Pro Hanku Kynychovou je pohyb každodenní náplní života. Její tréninky jsou kombinací kardia a posilování. Energie, která sálá z jejích videí, nadchne ženy každého věku. Můžeš se těšit na tréninky, u kterých spálíš kalorie, ale i posílíš tělo a vybuduješ dokonalou fyzičku! Buď fit a v kondici v každém věku. Cvičení s Hankou Kynychovou je zábava i dřina, která ale nese výsledky. Dej se do pohybu v rytmu hudby a sleduj, jak se tvé tělo krásně mění. 

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Realita sociálních sítí

Realita sociálních sítíSociální sítě se staly nedílnou součástí našich životů. Díky nim se cítíme v neustálém kontaktu a nablízku tomu, co máme rádi a co nás zajímá. Sociální sítě dokonale ovlivňují náš styl, názory, plány, náladu a celkově i psychiku. Pomocí nich si dokážeme vytvořit dokonalou bublinu toho, čím chceme být obklopeni a vytváříme si tak ideální svět.

 

Jistě jsi už ale zaslechla přísloví, že oheň je dobrý sluha, ale špatný pán. To samé platí u sociálních sítí.
Hranice mezi realitou a online světem je velmi tenká a dokáže nám pěkně zamotat hlavu. Nechat se strhnout uměle vytvořeným ideálem totiž nemusí vést pouze k inspiraci a motivaci pro zlepšení našich životů, ale taky nás může hodit do pěkné depky.

Mlhavý opar dokonalosti nás naprosto oslepí, a ve chvíli, kdy zjistíme, že luxus, úspěch, krásu, nebo třeba talent, který tak obdivujeme u našeho oblíbeného influencera, nedokážeme dohnat, může vést k naší vnitřní hluboké depresi.
Tady na tebe mávám velkou červenou vlajkou! Svět na sociálních sítích může opravdu působit dokonale, ale dokonalý není. Není totiž reálný, a proto bys jej měla brát s rezervou.

Obecně platí fakt, že na sociálních sítích sdílíme pouze to, co je líbivé, veselé a příjemné. Takto vytváříme dojem dokonalého života, a náš mozek pod záplavou důkazů o ráji na zemi a zábavném světě zapomene na to, že součástí života každého z nás jsou i méně příjemné a nebo vyloženě nepříjemné věci, které už s ostatními sdílet nechceme, ale pořád jsou naší součástí.

Proto bychom si z instagramových profilů měli brát opravdu jen to, co nám dělá radost a určitě si kvůli nim nevytvářet mindráky. Mezi záplavou dokonalých instagramových profilů se najdou i velmi milé a potěšující výjimky, které nám ukazují realitu v onlinu. Holky sdílející své nedokonalosti na těle, holky co se nebojí vyfotit svou celulitidu, nějaké to kilo navíc, ukázat se bez make-upu a podělit se i o to, že zrovna není den jako sluníčko, ale pěkně zamračený a uplakaný. Tyto instagramové profily nás mohou opravdu obohatit, ve smyslu připomenutí toho reálného života, na který tak trochu zapomínáme a kterému bychom se měli věnovat daleko více, než tomu onlinovému. 


Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty