Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

ZBAV SE TUKU RYCHLE!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 179Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, VIP Program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, paže i FULL BODY tréninky! Míša má pro tebe také kardio kickbox, hodinové spalovačky, cvičení pro pokročilé i začátečníky a nadupané fitness výzvy! 

Šárka Pokorná

Trenérka fitness

Šárka Pokorná to rozjíždí ve VIP PROGRAMU s kategorií Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. Součástí tréninkového plánu jsou videa zaměřená na celé tělo, pro pevný zadek a nožky, ale i na bříško a krásné sexy paže. Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šárkou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem tě dostane do životní formy.

Hanka Kynychová

Trenérka fitness

Pro VIP PROGRAM natáčí videa také fitness ikona Hanka Kynychová. Pro Hanku Kynychovou je pohyb každodenní náplní života. Její tréninky jsou kombinací kardia a posilování. Energie, která sálá z jejích videí, nadchne ženy každého věku. Můžeš se těšit na tréninky, u kterých spálíš kalorie, ale i posílíš tělo a vybuduješ dokonalou fyzičku! Buď fit a v kondici v každém věku. Cvičení s Hankou Kynychovou je zábava i dřina, která ale nese výsledky. Dej se do pohybu v rytmu hudby a sleduj, jak se tvé tělo krásně mění. 

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Modelka Kristýna Kubíčková: O augmentaci poprsí

Modelka Kristýna Kubíčková: O augmentaci poprsíNaši Kristýnku asi netřeba představovat, ale kdyby někdo, přeci jen, tápal… Kristýnka je již několik let naší tváří a v roce 2016 se stala českou Miss Earth. Nedávno podstoupila augmentaci poprsí a nás zajímá, jak je to s cvičením po augmentaci.
1. Kristý, v první řadě, proč ses rozhodla pro augmentaci poprsí?
Pro augmentaci poprsí jsem se rozhodla z toho důvodu, že jsem minulý rok přibrala přes 10kg a vlastně díky naší Janičce a jejímu jídelníčku se mi to v průběhu jara podařilo dát dolů. Na poprsí to bylo samozřejmě znát. Proto jsem se rozhodla pro augmentaci poprsí, já osobně jsem se nerozhodla kvůli zvětšení, ale spíše šlo o výplň toho, co mi tam začalo po zhubnutí chybět. 2. Jak dlouho trvá rekonvalescence? 
Rekonvalescence trvala asi 6 týdnů.

3. Co se smí a co je zakázané v tomto období?
Po operaci je to hodně individuální. Záleží i na tom, jestli byl implantát uložen pod sval nebo pod žlázu, jako to bylo v mém případě. Když je zvolena varianta pod žlázu je to menší zásah pro tělo. Já jsem třeba po 4 dnech dokázala vařit i uklízet a do 10 dnů jsem i řídila auto, ale například kamarádka, která byla ve stejném období, ale implantát ji byl vložen pod sval, řídila auto až skoro po měsíci. Co se smí a nesmí je i hodně o tom, co vám tělo dovolí a jak se cítíte, rozhodně musíte naslouchat svému tělu.


4. Jak jsi po takové době začala se cvičením?
Já se cvičením začala asi po 2 týdnech, a to jsem jen cvičila nohy a zadeček, vrchní část těla jsem rozhodně vynechala a až po 5 týdnech jsem začala pomalu i s mým oblíbeným běháním.
5. Je nutné mít nějakou speciální podprsenku?
Určitě ano, po operaci musíte nosit pooperační podprsenku, a to celou rekonvalescenci.  Kompresní podprsenka je důležitá, aby se poprsí správně zahojilo, nejde jen o zdravotní stránku, ale i estetickou. Takže jí rozhodně první měsíc odložíte jen v koupelně :-D A nejen v rekonvalescenci, ale i po ní, jí musíte nějaký čas používat i při cvičení nebo běhání.6. Chtěla bys vzkázat něco holkám, které se na augmentaci chystají?
Rozhodně bych jim ráda vzkázala to, že jestli se opravdu rozhodly a na operaci půjdou, ať jsou pak opatrné a ohleduplné k tomu, co jim jejich tělo říká a nepřetahovaly se, a hlavně, pečlivě plnily vše, co jim jejich lékař řekne. Výsledek pak stojí za to!Další informace přímo od Kristýnky se dozvíš v našem PINK TALKU

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty