Modelka Kristýna Kubíčková: O augmentaci poprsí

Modelka Kristýna Kubíčková: O augmentaci poprsí

Naši Kristýnku asi netřeba představovat, ale kdyby někdo, přeci jen, tápal… Kristýnka je již několik let naší tváří a v roce 2016 se stala českou Miss Earth. Nedávno podstoupila augmentaci poprsí a nás zajímá, jak je to s cvičením po augmentaci.
1. Kristý, v první řadě, proč ses rozhodla pro augmentaci poprsí?
Pro augmentaci poprsí jsem se rozhodla z toho důvodu, že jsem minulý rok přibrala přes 10kg a vlastně díky naší Janičce a jejímu jídelníčku se mi to v průběhu jara podařilo dát dolů. Na poprsí to bylo samozřejmě znát. Proto jsem se rozhodla pro augmentaci poprsí, já osobně jsem se nerozhodla kvůli zvětšení, ale spíše šlo o výplň toho, co mi tam začalo po zhubnutí chybět. 2. Jak dlouho trvá rekonvalescence? 
Rekonvalescence trvala asi 6 týdnů.

3. Co se smí a co je zakázané v tomto období?
Po operaci je to hodně individuální. Záleží i na tom, jestli byl implantát uložen pod sval nebo pod žlázu, jako to bylo v mém případě. Když je zvolena varianta pod žlázu je to menší zásah pro tělo. Já jsem třeba po 4 dnech dokázala vařit i uklízet a do 10 dnů jsem i řídila auto, ale například kamarádka, která byla ve stejném období, ale implantát ji byl vložen pod sval, řídila auto až skoro po měsíci. Co se smí a nesmí je i hodně o tom, co vám tělo dovolí a jak se cítíte, rozhodně musíte naslouchat svému tělu.


4. Jak jsi po takové době začala se cvičením?
Já se cvičením začala asi po 2 týdnech, a to jsem jen cvičila nohy a zadeček, vrchní část těla jsem rozhodně vynechala a až po 5 týdnech jsem začala pomalu i s mým oblíbeným běháním.
5. Je nutné mít nějakou speciální podprsenku?
Určitě ano, po operaci musíte nosit pooperační podprsenku, a to celou rekonvalescenci.  Kompresní podprsenka je důležitá, aby se poprsí správně zahojilo, nejde jen o zdravotní stránku, ale i estetickou. Takže jí rozhodně první měsíc odložíte jen v koupelně :-D A nejen v rekonvalescenci, ale i po ní, jí musíte nějaký čas používat i při cvičení nebo běhání.6. Chtěla bys vzkázat něco holkám, které se na augmentaci chystají?
Rozhodně bych jim ráda vzkázala to, že jestli se opravdu rozhodly a na operaci půjdou, ať jsou pak opatrné a ohleduplné k tomu, co jim jejich tělo říká a nepřetahovaly se, a hlavně, pečlivě plnily vše, co jim jejich lékař řekne. Výsledek pak stojí za to!Další informace přímo od Kristýnky se dozvíš v našem PINK TALKU

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty