Podmínky soutěže o plastiku prsou

Podmínky soutěže o plastiku prsou

Jsme holky jako ty a moc dobře víme, že nám naše ženské přednosti nemusí vždy přinášet jen radost.
Proto jsme se pro vás rozhodly uspořádat soutěž o nové poprsí, které třeba zrovna tobě může zlepšit sebevědomí a kvalitu života.

Spojili jsme se s těmi nejlepšími a navázali spolupráci s kapacitou ve svém oboru MUDr. Tomášem Doležalem, který během své dlouholeté praxe pomohl už tisícům klientům ke kvalitnějšímu životu a sebevědomí.

Součástí výhry je odborná konzultace s panem doktorem, výběr vhodných prsních implantátů značky MOTIVA, které splňují nejvyšší nároky na kvalitu a samozřejmě samotná operace a pooperační kontrola.


Do soutěže se můžeš zapojit na našem instagramovém profilu @ladylabgirl, kde do komentářů označíš dvě své kamarádky, které také touží po novém poprsí.
Všechny tři pak musíte sledovat instagramové profily @ladylabgirl, @dr.tomasdolezal⁠ a @motiva_cz_sk⁠.
Podmínkou soutěže je samozřejmě minimální věk 18 let a souhlas výherkyně s pořízením fotografií a audiovizuálního záznamu z proměny poprsí, který může klinika plastické chirurgie použít v rámci svého veřejného portfolia. 
Již 30. 11. z komentářů vylosujeme 5 z vás, které budou vybrány do užšího kola soutěže.

5 z vás, které se do tohoto užšího výběru dostanou, zašlou svou fotografii poprsí přímo MUDr. Doležalovi a na základě svého odborného úsudku pan doktor vybere absolutní výherkyni.

Tak co, jsi připravená na své nové sebevědomí díky plastice? :)
Zapoj se do soutěže a neboj se být ženou!
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty