Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou! Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním trénikovým plánem, který tě dostane do formy!

Makej na sobě doma před televizí a ušetři tak balík peněz za fitko.

Se mnou cvičíš jen za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem Miška a v Ladylab připravuji fitness videa už přes rok. Za tuto dobu jsme s týmem natočili desítky videí, podle kterých už cvičí tisíce holek v Čechách i na Slovensku.

A teď pro tebe mám novinku! Nadupaný fitness VIP program, který tě dostane do formy.

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou prodloužená a poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš! Nemusíš tedy přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede! A navíc, videa budou každý týden přibývat, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Slevy

  • RUNNING QUEEN
    JDU BĚHAT

    Balíček RUNNING QUEEN + kšiltovka...

    1 250 Kč 1 849 Kč

Sledujte nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Proměna s Ladylab - příběh Peti

Proměna s Ladylab - příběh PetiPeťa se přihlásila do první proměny s Ladylab. Žádná z holek neměla na začátku představu, co je vlastně bude po dobu proměny čekat. A jak to celé probíhalo, vám v tomto rozhovoru řekne Peťa.                                       Ahoj Peti, musím říct, že vypadáš úžasně!
Jak to bylo s tvým rozhodnutím jít do proměny? Co tě přimělo poslat přihlášku?

Ahoj Aničko, děkuji za lichotku! :) Největší motivace byla velká snaha zhubnout, jelikož se mi po zdravotních problémech váha rapidně zvýšila, i když jsem cvičila a snažila se jíst zdravě.
 
Jaké jsi z proměny měla očekávání?
Čekala jsem, že bude sestaven přísný jídelníček, že budu mít hlad, hodně cvičení, a že nám to holky jenom nastaví a ozvou se až na konci proměny. Nic z toho nebylo, holky s námi komunikovaly každý den, jídelníček byl sestaven pro normální lidi, kteří nemají čas celý den vařit a cvičení bylo časově nenáročné, ale mákla jsem si pokaždé.
 
V čem si myslíš, že byl největší problém v dosavadním hubnutí?
Ve stravě, jelikož jsem jedla málo a ve cvičení, jelikož jsem nezařazovala vůbec kardio.
 
Jak se ti cvičilo podle našich videí a trenérek?
Úžasně. Holky vždy ve videu vysvětlí, jak se jednotlivé cviky provádí, takže s nimi nemá problém cvičit ani začátečník. Hlavně většina videí trvá cca 25 min, takže se vždy našel čas si video odcvičit. I za tak krátkou dobu jsem byla vždy splavená.
 
Vyhovoval ti jídelníček a jak jsi se stravovala před proměnou?
Před proměnou jsem jedla podle výpočtů ze vstupního pohovoru méně, než bych měla. Zařazovala jsem málo zeleniny a hlavně jsem pila málo vody. Jídelníček mi moc vyhovoval. Obsahoval potraviny, které mám ráda a jsou finančně dostupné. Nemusela jsem pořád nakupovat, stačilo kouknout do lednice a vždy jsem tam potřebné potraviny našla. Důležité pro mě bylo, že pokud jsem nestíhala z nějakého důvodu uvařit, mohla jsem si dát k obědu např. obloženou housku, která zabere 2 min, než si ji připravíš. Na jídelníček jsem si tak zvykla, že ho bez problému dodržuju dál.
 
Jaké jsou tvoje nejoblíbenější produkty a proč?
Můj nej produkt je jednoznačně TURBO a FAT KILLER. Turbo mě neskutečně nakopává a naladí skvělou náladou. A po Fat Killeru? Jsem se potila jako prase.
 
Kolik jsi vlastně zhubla a jak jsi se cítila při prvních viditelných změnách?
Cítila jsem se úžasně, první změnu jsem pocítila cca po týdnu. Splasklo mi nafouknuté břicho a po změření jsem měla dole i velký úbytek cm. Zhubla jsem cca 6 kg a na centimetry: - 6 cm v pase, - 8 cm boky a - 3 cm stehna.

 
Pokračuješ dále ve své proměně a udržení lepší kondice?
Pokračuji, akorát teď jsem byla 3 týdny na dovolené, tak jsem si ji užívala plnými doušky se vším všudy. Jinak od středy zase začínám se vším a jsme na tom domluvené s holkama s proměny, že od středy si zase všechno, včetně jídla a cvičení, budeme posílat a nadále se motivovat.
 
Co si myslíš, že jako holky děláme špatně, když chceme shodit nějaké to kilčo?
Myslíme si, že jíme hodně, přitom jíme málo. Myslíme si, že pečivo a těstoviny nemůžeme, přitom můžeme i majonézu. Má se jíst všechno, jen v omezeném a vyváženém množství.
 
Co bys doporučila ostatním podle vlastní zkušenosti?
Objednat jídelníček od Janičky z Ladylab.
 
Změnila ti proměna nějakým způsobem život?
Ano, naučila jsem se pořádně jíst, pít a hlavně jsem se dala na běh. To je pro mě dost velký úspěch, jelikož běh jsem nenáviděla. Proto jsem se rozhodla, že si splním svoji vlastní výzvu a to, že mimo videí z tréninkového plánu, uběhnu v jednom měsíci dohromady 100 km.
 
Prostor pro vzkaz ostatním holkám: motivace, povzbuzení, pozdravy…
Nebojte se toho. Poprvé až s Ladylabem jsem nestresovala z jídelníčku a cvičení, měla jsem pořád dobrou náladu a chuť na všechno (jíst a cvičit) . Naučila jsem se žít normálně, i když se snažím zhubnout a nemám občas čas na všechno, co bych chtěla . Dále bych chtěla pozdravit všechny kočky z Ladylab , protože svou práci dělají moc dobře a hlavně ví, co dělají!!! A dále bych chtěla všem holkám vzkázat, že nikdy není pozdě začít a všechno jde, když se chce.


Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty