Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Zbav se tuku rychle!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 149Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Už tisíce holek cvičí podle ní, tak pojď se přidat k nám i ty. Vysněnou postavičku máš na dosah, stačí jen udělat první krok! 

Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, ruce a paže a při FULL BODY tréninku dáš zabrat celému tělu! A co takové hodinové spalovačky nebo fitness výzvy? Garantujeme ti, že tričko nezůstane suché. 

Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, fitness program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. 

Šajna

Trenérka fitness

Šajna má ve VIP PROGRAMU svou vlastní kategorii Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. 

Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šajnou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem se Šajnou tě dostane do životní formy. S námi je to hračka! 

My tě v tom nenecháme! Tak přestaň se vymlouvat a začni hned.

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Váš zadeček budou plavčíci milovat – vyzkoušejte 30denní výzvu!

Váš zadeček budou plavčíci milovat – vyzkoušejte 30denní výzvu!Novoroční předsevzetí o hubnutí vzalo dávno za své. Léto už je skoro tady a ze skříně na vás vypadl kostlivec v podobě plavek. Vy si ale jako kostlivec rozhodně nepřipadáte, naopak – střídavě se díváte na sebe a na ten titěrný kousek látky, který má u bazénu zakrývat jen malé části vašeho těla. Nejste s ním až tak úplně spokojené?

Upřímně, nebudeme vám slibovat, že do léta, které už neklepe, ale přímo buší na dveře, shodíte 10 kilogramů. Ale jako realisté vás rádi povzbudíme, abyste nic nevzdávaly.

Však ono se to vyplatí

Co je ve vás, je mnohem důležitější než váš zevnějšek. Ale chápeme, že pokud nemáte ráda nějaký ten špíček navíc, je ta malá dušička uvnitř spíše vystresovaná než krásná. Ale rozhlédněte se kolem sebe – je léto, příroda vám nabízí plno vitamínů a především zdravých potravin, které mohou vaše snahy dosáhnout sexy postavičky podpořit.

Snídaňová kaše s borůvkami a čerstvými jahodami, ke svačině meloun, k obědu dobrý přírodní steak na grilu a k němu čerstvý salát ze zahrádky! A co k večeři? Co třeba zajet na nějakou kozí farmu ve vašem okolí? V této době mají doslova žně a z nadojeného mléka vyrábějí vynikající a tělu prospěšný kozí sýr.

Zdravý jídelníček a pohyb na čerstvém vzduchu vám přes léto udělá dobře. Tak neříkejte, že už to nemá na poslední chvíli smysl. Už teď si totiž zaděláváte na to, jak budete krásné koncem léta nebo na fotografiích u vánočního stromečku. O tom, jak budete fešná v plavkách příští léto, ani nemluvě!

Zatočte se svými tuky

I teď je ideální doba, kdy do svého každodenního rituálu zařadit pomocníky na podporu hubnutí. Nevyčarují zázraky na počkání, ale mohou účinně podpořit vaše úsilí vypadat dobře v bikinách. Nemusíte mít plnou lékárničku různých spalovačů tuků, tabletek a nápojů. Na trhu existují i takové produkty, které v jedné kapsličce obsahují vše, co může pomoci vaše tukové zásoby rychleji odstranit a nastartuje spalování. Jen je třeba dobře vybírat.

Pohněte zadečkem

Zadeček, který svým tvarem oslní každého plavčíka, pro vás nemusí být vzdáleným snem. Pevná a nádherně tvarovaná stehna bez pomerančové kůže? Ani to není utopie. Stačí zamakat a držet si pevnou vůli.

Ideální motivací jsou v dnešní době třicetidenní výzvy. Když už se do nich pustíte, máte předem daný harmonogram cvičení, a jakmile nedodržíte jeden termín, už se to s vámi veze celý měsíc. Ženy je proto často vydrží plnit od začátku až do konce, kdy jsou na sebe právem pyšné.

A protože chceme podpořit vaši pevnou vůli a dobrý pocit z viditelného výsledku, připravili jsme pro vás cvičení na 4 týdny zcela zdarma. Výzva je zaměřena na vaše stehna a zadeček. Čekají vás výpady, dřepy, zvedání pánve a další cviky. Nebudeme vás trápit každý den v týdnu, protože jsme si vědomi toho, jak moc je pro tělo důležitý odpočinek. Stačí si najít pár minut 3× týdně a muži se za vámi budou častěji otáčet.

Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty