Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou! Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním trénikovým plánem, který tě dostane do formy!

Makej na sobě doma před televizí a ušetři tak balík peněz za fitko.

Se mnou cvičíš jen za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem Miška a v Ladylab připravuji fitness videa už přes rok. Za tuto dobu jsme s týmem natočili desítky videí, podle kterých už cvičí tisíce holek v Čechách i na Slovensku.

A teď pro tebe mám novinku! Nadupaný fitness VIP program, který tě dostane do formy.

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou prodloužená a poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš! Nemusíš tedy přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede! A navíc, videa budou každý týden přibývat, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Slevy

  • RUNNING QUEEN
    JDU BĚHAT

    Balíček RUNNING QUEEN + kšiltovka...

    1 250 Kč 1 849 Kč

Sledujte nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Váš zadeček budou plavčíci milovat – vyzkoušejte 30denní výzvu!

Váš zadeček budou plavčíci milovat – vyzkoušejte 30denní výzvu!Novoroční předsevzetí o hubnutí vzalo dávno za své. Léto už je skoro tady a ze skříně na vás vypadl kostlivec v podobě plavek. Vy si ale jako kostlivec rozhodně nepřipadáte, naopak – střídavě se díváte na sebe a na ten titěrný kousek látky, který má u bazénu zakrývat jen malé části vašeho těla. Nejste s ním až tak úplně spokojené?

Upřímně, nebudeme vám slibovat, že do léta, které už neklepe, ale přímo buší na dveře, shodíte 10 kilogramů. Ale jako realisté vás rádi povzbudíme, abyste nic nevzdávaly.

Však ono se to vyplatí

Co je ve vás, je mnohem důležitější než váš zevnějšek. Ale chápeme, že pokud nemáte ráda nějaký ten špíček navíc, je ta malá dušička uvnitř spíše vystresovaná než krásná. Ale rozhlédněte se kolem sebe – je léto, příroda vám nabízí plno vitamínů a především zdravých potravin, které mohou vaše snahy dosáhnout sexy postavičky podpořit.

Snídaňová kaše s borůvkami a čerstvými jahodami, ke svačině meloun, k obědu dobrý přírodní steak na grilu a k němu čerstvý salát ze zahrádky! A co k večeři? Co třeba zajet na nějakou kozí farmu ve vašem okolí? V této době mají doslova žně a z nadojeného mléka vyrábějí vynikající a tělu prospěšný kozí sýr.

Zdravý jídelníček a pohyb na čerstvém vzduchu vám přes léto udělá dobře. Tak neříkejte, že už to nemá na poslední chvíli smysl. Už teď si totiž zaděláváte na to, jak budete krásné koncem léta nebo na fotografiích u vánočního stromečku. O tom, jak budete fešná v plavkách příští léto, ani nemluvě!

Zatočte se svými tuky

I teď je ideální doba, kdy do svého každodenního rituálu zařadit pomocníky na podporu hubnutí. Nevyčarují zázraky na počkání, ale mohou účinně podpořit vaše úsilí vypadat dobře v bikinách. Nemusíte mít plnou lékárničku různých spalovačů tuků, tabletek a nápojů. Na trhu existují i takové produkty, které v jedné kapsličce obsahují vše, co může pomoci vaše tukové zásoby rychleji odstranit a nastartuje spalování. Jen je třeba dobře vybírat.

Pohněte zadečkem

Zadeček, který svým tvarem oslní každého plavčíka, pro vás nemusí být vzdáleným snem. Pevná a nádherně tvarovaná stehna bez pomerančové kůže? Ani to není utopie. Stačí zamakat a držet si pevnou vůli.

Ideální motivací jsou v dnešní době třicetidenní výzvy. Když už se do nich pustíte, máte předem daný harmonogram cvičení, a jakmile nedodržíte jeden termín, už se to s vámi veze celý měsíc. Ženy je proto často vydrží plnit od začátku až do konce, kdy jsou na sebe právem pyšné.

A protože chceme podpořit vaši pevnou vůli a dobrý pocit z viditelného výsledku, připravili jsme pro vás cvičení na 4 týdny zcela zdarma. Výzva je zaměřena na vaše stehna a zadeček. Čekají vás výpady, dřepy, zvedání pánve a další cviky. Nebudeme vás trápit každý den v týdnu, protože jsme si vědomi toho, jak moc je pro tělo důležitý odpočinek. Stačí si najít pár minut 3× týdně a muži se za vámi budou častěji otáčet.

Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty