Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

ZBAV SE TUKU RYCHLE!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 179Kč/měsíčně. 

Daruj poukázku a nemusíš se bát, že šlápneš vedle!
Dárkový poukaz na členství ve VIP Programu

  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, VIP Program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, paže i FULL BODY tréninky! Míša má pro tebe také kardio kickbox, hodinové spalovačky, cvičení pro pokročilé i začátečníky a nadupané fitness výzvy! 

Šárka Pokorná

Trenérka fitness

Šárka Pokorná to rozjíždí ve VIP PROGRAMU s kategorií Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. Součástí tréninkového plánu jsou videa zaměřená na celé tělo, pro pevný zadek a nožky, ale i na bříško a krásné sexy paže. Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šárkou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem tě dostane do životní formy.

Hanka Kynychová

Trenérka fitness

Pro VIP PROGRAM natáčí videa také fitness ikona Hanka Kynychová. Pro Hanku Kynychovou je pohyb každodenní náplní života. Její tréninky jsou kombinací kardia a posilování. Energie, která sálá z jejích videí, nadchne ženy každého věku. Můžeš se těšit na tréninky, u kterých spálíš kalorie, ale i posílíš tělo a vybuduješ dokonalou fyzičku! Buď fit a v kondici v každém věku. Cvičení s Hankou Kynychovou je zábava i dřina, která ale nese výsledky. Dej se do pohybu v rytmu hudby a sleduj, jak se tvé tělo krásně mění. 

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Jak vybrat správný kolagen?

Jak vybrat správný kolagen?Všude možně se můžeme dozvědět, jaké má kolagen zázračné účinky, ale málokdo už ví, jak vybrat ten správný, aby měl co nejlepší účinky. Proto jsem se na tohle téma pečlivě zaměřila a v dnešním článku ti veškeré informace přehledně předám.

Existuje mnoho druhů kolagenu. Na trhu najdeme například kuřecí, vepřový, ale opravdu ten nejkvalitnější je právě kolagen z mořských ryb. Nenech se ovšem uchlácholit pouze názvem mořský kolagen, i v něm můžeme hledat kvalitativní rozdíly.
Nejkvalitnější kolagen u rybiček vzniká vysokou aktivitou a pohybem, proto jsou pro jeho získání nevhodnější mořské ryby, které mají možnost se ve vodě pořádně protáhnout.Pokud ryby nemají dostatek pohybu, jejich kolagen se nevytváří v takové kvalitě ani množství. Přirovnala bych to ke slepičkám. Dnes už každý ví, že slepička, která má volný výběh, snese kvalitnější vajíčka, než slepičky z klecového chovu.
                                       

Další věc, na kterou je třeba se dívat při výběru kolagenu je, zda jde o Nativní kolagen, nebo Hydrolyzovaný kolagen (neboli kolagenní peptidy). Nativní kolagen je čistý kolagen, nijak neopracovaný, ten je pro lidské tělo velmi obtížně vstřebatelný a nemá takový efekt. Oproti tomu hydrolyzovaný kolagen projde, jak už nám název napovídá, hydrolýzou a díky ní je pro naše tělo maximálně vstřebatelný a efektivní.

Takže, abys z kolagenu vytěžila maximum, hledej mořský hydrolyzovaný kolagen.
Budeš mít nejen krásné vlásky, pleť a nehty, ale i tvoje klouby ti poděkují. 
A přesně takový kolagen na tebe čeká u nás na e-shopu.


KOLAGEN MY BEAUTY

                                       
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty