🤩 CVIČ DOMA ONLINE 🤩

👉 Klikni sem 👈

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě
  
Jak vybrat správný kolagen?

Jak vybrat správný kolagen?Všude možně se můžeme dozvědět, jaké má kolagen zázračné účinky, ale málokdo už ví, jak vybrat ten správný, aby měl co nejlepší účinky. Proto jsem se na tohle téma pečlivě zaměřila a v dnešním článku ti veškeré informace přehledně předám.

Existuje mnoho druhů kolagenu. Na trhu najdeme například kuřecí, vepřový, ale opravdu ten nejkvalitnější je právě kolagen z mořských ryb. Nenech se ovšem uchlácholit pouze názvem mořský kolagen, i v něm můžeme hledat kvalitativní rozdíly.
Nejkvalitnější kolagen u rybiček vzniká vysokou aktivitou a pohybem, proto jsou pro jeho získání nevhodnější mořské ryby, které mají možnost se ve vodě pořádně protáhnout.Pokud ryby nemají dostatek pohybu, jejich kolagen se nevytváří v takové kvalitě ani množství. Přirovnala bych to ke slepičkám. Dnes už každý ví, že slepička, která má volný výběh, snese kvalitnější vajíčka, než slepičky z klecového chovu.
                                       

Další věc, na kterou je třeba se dívat při výběru kolagenu je, zda jde o Nativní kolagen, nebo Hydrolyzovaný kolagen (neboli kolagenní peptidy). Nativní kolagen je čistý kolagen, nijak neopracovaný, ten je pro lidské tělo velmi obtížně vstřebatelný a nemá takový efekt. Oproti tomu hydrolyzovaný kolagen projde, jak už nám název napovídá, hydrolýzou a díky ní je pro naše tělo maximálně vstřebatelný a efektivní.

Takže, abys z kolagenu vytěžila maximum, hledej mořský hydrolyzovaný kolagen.
Budeš mít nejen krásné vlásky, pleť a nehty, ale i tvoje klouby ti poděkují. 
A přesně takový kolagen na tebe čeká u nás na e-shopu.


KOLAGEN MY BEAUTY

                                       
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty