Jak si správně vybrat sportovní podprsenku

Jak si správně vybrat sportovní podprsenku

Ve skříni by ti, kromě těch na denní nošení, neměla chybět ani podprsenka sportovní. Ta je totiž během cvičení nejen pohodlná, ale drží ti správně horní polovinu těla. Jak si vybrat tu správnou? To se dozvíš v tomto článku. 

Podstatné pro výběr správné podprsenky je padnoucí velikost. Při zkoušení nespěchej. V kabince si dej načas a klidně si udělej pár pohybů jako při cvičení. Jen tak poznáš, zda se ti podprsenka neposune na nežádoucí místo a jestli opravdu dobře sedí. 

                                                    

Pokud chodíš cvičit alespoň jednou týdně, zainvestovat se ti do vhodného úboru určitě vyplatí. Klasická podprsenka ti oporu tvého poprsí při pohybu určitě neposkytne. Po delší době tě navíc může začít bolet a hrozí potrhání vaziva a pokles samotných prsou. 

Spoustu žen trápí, že ve sportovní podprsence nevypadají jejich prsa příliš atraktivně. I to v dnešní době není problém vyřešit. Prodávají se totiž i s vycpávkami, které jsou ale vyndavatelné. Na začátku je klidně můžeš nosit a až se osmělíš, klidně je vyndej. Bez nich se přeci jen cvičí lépe. 

Skvělou podprsenku na sportovní aktivity najdeš i u nás v Ladylabu. Takzvaná Gym Bra v růžové barvě je pohodlná, dokonale sedí a můžeš v ní cvičit doma i ve fitku. Na výrobě jsme si dali záležet a výsledek můžeš vyzkoušet sama. Takhle podprsenka se totiž při cvičení ani nehne, a to ani během náročného kardia.

                                                    

Můžeš si být jistá, že je celá vyrobená v České republice a díky růžové barvě tě nikdo nepřehlédne. Samozřejmostí je, že je vyrobená z kvalitního materiálu a má ideální střih. Během cvičení se v ní budeš cítit celou dobu pohodlně. 

Na trhu je dnes k vidění opravdu nepřeberné množství barev i tvarů. Pokud je ti nepříjemné ukazovat bříško, podprsenka ho může i částečně zakrýt. Za předpokladu, že na sobě naopak nechceš mít moc látky, existují i topy ve tvaru látkového pruhu s tenkými ramínky. Tak hurá do obchodu.  


                                                    

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty