Nehubnete? Našli jsme pro vás zabijáka tuků

Nehubnete? Našli jsme pro vás zabijáka tuků

Cvičíte o sto šest, upravila jste jídelníček, ale ani tak nemáte pocit, že by vám váha klesala podle vašich představ? Třeba vám v těle chybí látky, které hubnutí skvěle podporují. Stačí je doplnit a za pár týdnů si možná budete za toto rozhodnutí tleskat.

Uběhnuté kilometry, váha zvednutých činek i pravidelnost cvičení jsou jistě důležité. Nicméně stoprocentně nezaručují, že se v létě v plavkách budete cítit jako modelka. Pokud tělu chybí látky povzbuzující spalování tuků, váha se může zastavit na jednom čísle na zbytečně dlouhou dobu.

Už naši předci věděli, po které rostlině sáhnout, když je tížil nějaký problém. I vy si můžete k vysněné postavě pomoci přírodní cestou. Sáhněte po těch částech rostlin, jejichž účinky jsou již potvrzeny.

Seznamte se s svými pomocníky

L-karnitin – snad nejznámější spalovač tuků 21. století. Sportovci jej milují díky vysoké účinnosti při odbourávání tukových zásob. Zintenzivní tvorbu energie z tuků, oddálí pocit únavy, a pokud ho zapijete před tréninkem, pomůže „vychytávat“ mastné kyseliny z krevního řečiště. Uděláte radost i svému srdíčku, jemuž L-karnitin prospívá.

Guarana – bez té v podstatě nemůžete být, pokud chcete mít více energie a povzbudit tělo k větším výkonům. Guarana totiž obsahuje 2× více kofeinu než kávová zrna a oproti kávě působí pozvolna. Je tedy jasné, že vás nenechá usínat, když zrovna chcete podat výkon v tělocvičně. Brazilští dělníci údajně pijí nápoj z guarany denně, aby vydrželi silní při těžké práci. Vy jistě oceníte také snížení chuti k jídlu, což je další účinek, který guarana přináší.

Synefrin – můžete jej objevit také pod názvem Citrus aurantium. I když to zní dost lékařsky, věřte, že jde o zcela přírodního pomocníka, kterého produkuje oplodí pomerančovníku hořkého. Synefrin zvyšuje vydanou energii a termogenezi, mobilizuje tukové zásoby, pomáhá je odbourávat z těla, a tím významně přispívá k dosažení vašeho cíle, tedy snižování hmotnosti. Až zase uslyšíte od kamarádky, že je štíhlá díky rychlému metabolismu, můžete si vydechnout. Ve vašem případě tomu synefrin také napomůže.

Kofein – není to jen o pohodě u kávičky. Kofein je známý svými povzbuzujícími účinky. Zvyšuje koncentraci a bdělost. V tělocvičně, venku na kole nebo v bazénu se dokáže projevit na odcvičeném tréninku, zlepšuje náladu a paměť.

Extrakty ze zeleného čaje – kdo by nemiloval zelený čaj? Lahodný a díky tříslovinám lehce nahořklý nápoj, který umí navodit pocit pohody. Pokud chcete, aby vám čaj pomohl k povzbuzení, detoxikaci a štěpení tuků, je třeba vybírat ten nejkvalitnější a ještě řádně nastudovat jeho přípravu. Anebo si jej pořiďte jako doplněk stravy. I ten bude obsahovat známý tein zlepšující náladu, snižující cholesterol a dokonce podporující obranyschopnost. Na léčení rýmičky místo cvičení se už nevymluvíte.

Extrakty z černého pepře – že znáte pepř jen na mase? Zkuste ho jinak! Pepř obsahuje látku zvanou piperin, která zabraňuje vzniku nových tukových buněk a pozitivně ovlivňuje metabolické procesy v těle. Proslýchá se, že v budoucnu mají být extrakty z černého pepře součástí oficiálně prodávaných léků proti obezitě.

Chrom – pokud budete během své zeštíhlující kúry pokukovat po sladkém, mrkněte ještě na chrom. Když ho budete pravidelně užívat, sladké už pro vás nebude takovým lákadlem.

Fat Killer má vše v jednom

Tělu je vhodné zajistit přísun látek podporujících hubnutí především v den tréninku, ideálně těsně před výkonem. Rychlejší úbytek tuků ale zajistíte, když pomocníky z přírody zařadíte do svého každodenního programu. V den, kdy necvičíte a regenerujete, si třeba nastavte v mobilu upozornění na každé ráno ještě před snídaní.

Máte pocit, že když se vším uvedeným zásobujete, bude vaše lékárnička doslova přetékat různými preparáty? Pak doporučujeme pořídit jeden doplněk pro spalování tuků, který má vše v jednom. Ideálním produktem je v tomto případě odborníky vyvinutý a extrémně silný Fat Killer. Recenze na tento produkt jsou vynikající. A nemusíte pro něj nikam chodit, stačí jej objednat přes internet a pak už jen čekat, až dorazí v rukách dopravce až ke dveřím.

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty