Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou. Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním tréninkovým plánem, který tě dostane do formy!

Se mnou to zvládneš z pohodlí domova,

a to JEN za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem trenérka Miška a v Ladylabu připravuji fitness videa pro domácí cvičení. Už tisíce holek v Čechách i na Slovensku cvičí podle mě, tak pojď se přidat k nám i ty.

Připravila jsem si pro tebe nadupaný fitness VIP program na doma. Postavičku si můžeš zformovat i z obýváků, kočko. 

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadeček a nohy, na bříško, ruce a paže a při FULL BODY tréninku rozhýbeš celé tělo! A co takové hodinové spalovačky? Garantuji ti, že tričko nezůstane suché.

Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. A navíc, videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. My tě v tom nenecháme!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Tak přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
6 tipů, jak zlepšit kondičku v zimě a stát se superženou

6 tipů, jak zlepšit kondičku v zimě a stát se superženouZimní měsíce nemusí být pro naše tělo kritickým obdobím, jak si některé z nás možná myslí. Vyrazit můžete na lyže, do fitka nebo se pořádně zapotit doma. A jak je to se stravou a odpočinkem? Podívejte se na našich 6 tipů, jak zlepšovat kondičku i v zimě.

Zimní sporty

Chladnější počasí ještě neznamená, že byste se měla vyhnout venkovním aktivitám. Naopak – zimní měsíce jsou možností, jak si užít sporty, na které třeba ve zbytku roku není prostor. Lyžovačku na sjezdovce, běžky nebo veřejné bruslení si užijete i v partě kamarádů a navíc budete mít dobrý pocit, že děláte něco pro sebe.

Kardio cvičení

Do kardio zóny fitness centra můžete v zimě vyrazit nejen shazovat kila nabraná přes Vánoce, ale také skvěle zpevnit tělo. Pokud vás posilovna neláká, stejně tak dobře je možné spalovat kalorie i doma. Načerpejte inspiraci na HIIT tréninky z YouTube, a pokud už máte cviky v malíku, pusťte si trochu svižnější hudby. Stačí 30 minut cvičení denně a jaro přivítáte ve skvělé kondici a s postavičkou jako lusk.

Silové cvičení

Silový trénink je v kombinaci s kardiem to nejlepší pro efektivní spalování tuků. Navíc vám pomůže nabírat svalovou hmotu a hezky zpevňovat postavu. Také do silového cvičení se můžete pustit ve fitku nebo doma. Vhod přijdou činky nebo jiné pomůcky, ale při dřepování nebo vzporu na loktech se obejdete i bez nich.

Něco nového

Když vás individuální cvičení před notebookem omrzí, je nejvyšší čas si pohyb pořádně zpestřit. První měsíce v roce jsou ideální pro vyzkoušení něčeho nového. Vrhněte se do sportu, který jste nikdy nedělala, dá se provozovat v tělocvičně a mohl by vás bavit. Pokud na nové lekce nechcete jít samotná, zkuste přemluvit kamarádku. Ve dvou je větší šance, že vás nová aktivita chytne a stane se opravdovou zábavou.

Zdravá strava

Hlavně v zimě, kdy hrozí nedostatek pohybu, je důležité dbát na zdravou stravu. Tělu doplňujte hodně bílkovin třeba z krůtího nebo kuřecího masa, které zároveň neobsahuje tolik tuků. Alespoň jednou týdně si dejte rybu a nepřehánějte to s cukry. Denně plně postačí dva kousky ovoce. Výjimkou je bobulové ovoce (jako jsou borůvky nebo brusinky), které má nižší podíl sacharidů. Ovoce tělu dopřávejte ideálně jen v ranních a dopoledních hodinách. Ke každému jídlu si dávejte i dostatek zeleniny.

Odpočinek

Zatěžované svaly potřebují regenerovat. Proto ať už se do pohybu během zimy pouštíte s jakoukoliv vervou, nezapomínejte stejně vydatně odpočívat. Prospěje vám hodně spánku i trocha lenošení mezi cvičením. Fyzickou kondičku ovlivňuje i to, jak moc se cítíte v pohodě. Zajděte si prohřát tělo do sauny nebo si udělejte radost jinak.

Udělejte si radost s Ladylab

Úsměv na tváři vám vykouzlí dobrý pocit ze sebe samotné i hezký balíček od Ladylab. Doplněk stravy Turbo woman vás posune k lepším výkonům a pomůže z vás udělat superženu.


Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty