Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou! Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním trénikovým plánem, který tě dostane do formy!

Makej na sobě doma před televizí a ušetři tak balík peněz za fitko.

Se mnou cvičíš jen za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem Miška a v Ladylab připravuji fitness videa už přes rok. Za tuto dobu jsme s týmem natočili desítky videí, podle kterých už cvičí tisíce holek v Čechách i na Slovensku.

A teď pro tebe mám novinku! Nadupaný fitness VIP program, který tě dostane do formy.

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou prodloužená a poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš! Nemusíš tedy přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede! A navíc, videa budou každý týden přibývat, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Slevy

Sledujte nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
VIDEO: Jak správně na výpady, které vám vytvarují krásný zadeček

VIDEO: Jak správně na výpady, které vám vytvarují krásný zadečekVýpady jsou tím nejlepším cvikem na procvičení partií, na kterých nám ženám záleží asi nejvíc. Pokud také toužíte po štíhlých nohou a pevných hýždích, máme pro vás video, které vám k nim pomůže.

Aby výpady přinášely ty pravé výsledky, je důležité hned od začátku vychytat tu správnou techniku. A od toho už je tady naše video! Holky z Ladylab ukážou, jak správně na výpady, po kterých se vám krásně zakulatí zadeček a zpevní stehna:

  • Výpady dopředu jsou ty úplně nejzákladnější, navíc vhodné i pro úplné začátečnice. Nejvíce při nich procvičíte přední a zadní stranu stehen.
  • Výpady dozadu se od těch vpřed liší jen trochu. Kromě stehen mají největší dopad na krásný zadek, kterému dají ty správně pevné tvary.
  • Výpady do boku jako jediné vycházejí ze širokého stoje rozkročného. Jsou skvělé na boční stranu zadečku a hlavně na problémové partie kolem pasu.
Výpadový trénink si dejte ideálně ve třech sériích po 15–20 opakováních na každou nohu. Případně každý cvik zařaďte do komplexního tréninku nohou – pak doporučujeme počet opakování blíže k 20, abyste procvičované svaly opravdu cítila. Jen pár minutek cvičení vám pak po pár týdnech přinese skvělé výsledky.

Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty