Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Zbav se tuku rychle!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 149Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Už tisíce holek cvičí podle ní, tak pojď se přidat k nám i ty. Vysněnou postavičku máš na dosah, stačí jen udělat první krok! 

Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, ruce a paže a při FULL BODY tréninku dáš zabrat celému tělu! A co takové hodinové spalovačky nebo fitness výzvy? Garantujeme ti, že tričko nezůstane suché. 

Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, fitness program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. 

Šajna

Trenérka fitness

Šajna má ve VIP PROGRAMU svou vlastní kategorii Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. 

Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šajnou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem se Šajnou tě dostane do životní formy. S námi je to hračka! 

My tě v tom nenecháme! Tak přestaň se vymlouvat a začni hned.

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Jak pečovat o vlasy a pleť, když se rozhodneš zhubnout

Jak pečovat o vlasy a pleť, když se rozhodneš zhubnoutJak pečovat o vlasy a pleť, když se rozhodneš zhubnout? Žena by o sebe měla pečovat. Vždy by měla mít hezké vlasy, nehty, pleť a upravené obočí. Jakmile ale začneš hubnout, kvalita může jít dolů. Tělo totiž pak zkrátka pracuje jinak. Jak se o sebe starat, abys zůstala pořád stejně krásná?

Čisti si pleť pravidelně 

Během hubnutí se může změnit struktura kůže. Drobných pupínků na obličeji se neboj. Řešit se rozhodně dají. Podstatná je jedna věc, a to čistit si pleť. Rozhodně to ale nestačí jen večer. Nečistoty se na povrchu kůže usazují i v noci, a tak čistící rutinu prováděj stejně tak i ráno. Použít můžeš vatové tyčinky, anebo látkové, které lze vyprat a použít znovu. Pro ty, kteří rutinu dodržují, je to ideální varianta. 

Pečuj o svůj dekolt 

Hodně holek zapomíná na krk a dekolt, na kterých se nečistoty usazují nejčastěji a jsou nejvíce opomíjené. V drogerii nalezneš nespočet čistících gelů určených přímo do sprchy. Ty ušetříš čas a muži se na tebe nebudou moci vynadívat. Samozřejmostí je upravené obočí a hezky pěstěné nehty, které by měla mít každá holka. 

Věnuj čas svým vlasům 

I o vlásky je potřeba pečovat, obzvlášť pokud hubneš. Při cvičení se člověk pořádně zapotí a vlasům to dá pořádně zabrat. Každodenní cvičení vyžaduje i každodenní mytí tvých kadeří, proto používej šampóny, co jsou jemné a ideálně bez silikonů. Po umytí si nanes vždy balzám. Vlasy krásně zvláční a nebudou se ti tolik třepit. 

Vynechej lak na nehty 

Pokud jsi zvyklá si lakovat nehty pravidelně, zkus s tím na chvíli přestat. Lak totiž není pro nehtíky příliš zdravý, a tak je čas od času potřeba, nechat si ručky odpočinout. Při cvičení se ti totiž zpotí i kůžičky na nehtech. Pořídit si na ně můžeš speciální olejíček v lékárně či drogerii a pravidelně je vyživovat. Pokud si je přeci jen nezvládneš nelakovat, zvol takový, ve kterém nejsou škodlivé látky. Ten je sice trošku dražší, ale časem uvidíš, jak se tenhle nákup vyplatil. 


Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty