Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou. Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním tréninkovým plánem, který tě dostane do formy!

Se mnou to zvládneš z pohodlí domova,

a to JEN za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem trenérka Miška a v Ladylabu připravuji fitness videa pro domácí cvičení. Už tisíce holek v Čechách i na Slovensku cvičí podle mě, tak pojď se přidat k nám i ty.

Připravila jsem si pro tebe nadupaný fitness VIP program na doma. Postavičku si můžeš zformovat i z obýváků, kočko. 

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadeček a nohy, na bříško, ruce a paže a při FULL BODY tréninku rozhýbeš celé tělo! A co takové hodinové spalovačky? Garantuji ti, že tričko nezůstane suché.

Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. A navíc, videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. My tě v tom nenecháme!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Tak přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Slevy

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Vytrvalostní fitness: Zvyšte svůj výkon správnou stravou a doplňky

Vytrvalostní fitness: Zvyšte svůj výkon správnou stravou a doplňkySprávná výživa hraje při vytrvalostním tréninku velice důležitou roli. Vhodně doplňuje energii, pomáhá regenerovat svaly a celkově tak pomáhá zvyšovat váš výkon. Jaká strava nebo doplňky jsou nejlepší, pokud se chcete každým dnem zlepšovat?

Energii doplňujte sacharidy

U vytrvalostních sportů je zcela nezbytné doplňovat energii pomocí sacharidů. Sacharidy jsou totiž základním zdrojem energie. Fungují jako okamžité palivo pro vaše svaly a zajistí vám tak lepší výsledky při výkonu.

Přijímejte hlavně komplexní sacharidy jako rýži, brambory, luštěniny nebo celozrnné pečivo. Vlákninu tělu dodají ovesné vločky nebo zelenina. Je vhodné si je dávat rovnoměrně během celého dne a před tréninkem i po tréninku. Pokud cvičíte ráno, dejte si komplexní sacharidy také večer.

Těsně před tréninkem nebo v jeho průběhu můžete využít i rychlé sacharidy – jednoduché cukry, obsažené třeba v sušených datlích, hroznovém cukru nebo speciálních gelech, se hodí hlavně při tréninku delším než hodinu. Rychlými sacharidy svalům dopřejete pravidelný příjem glukózy, bez které se při vytrvalostních aktivitách neobejdou.

Zařaďte do jídelníčku superfoods

Výživově hodnotné superpotraviny jsou plné vitamínů, minerálů nebo antioxidantů. Zdraví přínosných látek dodávají tělu mnohem více než běžné potraviny, proto je vhodné je zařazovat do jídelníčku každého sportovce.

Vaše tělo každý den nastartuje prášek z macy peruánské, která je od dob Inků považovaná za mocné afrodiziakum. Aby vás nabudila energií pro sportovní výkon, stačí do jídla po ránu přidat jednu polévkovou lžíci.

Dalšími jihoamerickými stimulanty je guarana, která mimo jiné zlepšuje koncentraci a snižuje krevní tlak, nebo zázračné urychlovače spalování açaí. Mezi superfoods oblíbené vytrvalci patří také červená řepa, borůvky nebo alfalfa.

Jezte maso

Pokud maso z nějakých důvodů ze svého jídelníčku nevynecháváte, mělo by být pro svůj obsah bílkovin nezbytným prvkem vaší stravy. Spoustu kvalitních plnohodnotných bílkovin obsahuje hlavně libové hovězí maso jako svíčková nebo kýta. Bohaté na bílkoviny a s nízkou hodnotou tuků jsou ve fitness oblíbená kuřecí nebo krůtí prsa, která jsou rychlá na přípravu a pochutnáte si na nich třeba v salátech se zeleninou a sýrem feta.

Minimálně jednou týdně si dejte rybu – nejlépe tuňáka, tresku nebo makrelu. Ve fitness je ale oblíbený hlavně losos, který je navíc zdrojem velkého množství zdravých tuků omega-3 mastných kyselin, které pomáhají s růstem svalů a s prevencí kardiovaskulárních onemocnění.

Nevyhýbejte se doplňkům stravy

Jenom správná strava někdy nestačí. Pořádně podpořit kondičku a odvést ještě lepší výkon při tréninku vám pomohou také vhodné doplňky stravy. Nastartují vás k intenzivnějšímu cvičení, takže se na vás účinky projeví rychleji a ve větší míře.

Zkuste před tréninkem použít Turbo, díky kterému oddálíte svalovou únavu a zvýšíte vytrvalost. Hlavně brzy ráno nebo naopak večer vás pořádně nakopne, i když by jinak vaše tělo mnohem raději odpočívalo.

NAKOPNOUT VÝKONY S TURBO

Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty