Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

ZBAV SE TUKU RYCHLE!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 179Kč/měsíčně. 

Daruj poukázku a nemusíš se bát, že šlápneš vedle!
Dárkový poukaz na členství ve VIP Programu

  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, VIP Program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, paže i FULL BODY tréninky! Míša má pro tebe také kardio kickbox, hodinové spalovačky, cvičení pro pokročilé i začátečníky a nadupané fitness výzvy! 

Šárka Pokorná

Trenérka fitness

Šárka Pokorná to rozjíždí ve VIP PROGRAMU s kategorií Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. Součástí tréninkového plánu jsou videa zaměřená na celé tělo, pro pevný zadek a nožky, ale i na bříško a krásné sexy paže. Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šárkou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem tě dostane do životní formy.

Hanka Kynychová

Trenérka fitness

Pro VIP PROGRAM natáčí videa také fitness ikona Hanka Kynychová. Pro Hanku Kynychovou je pohyb každodenní náplní života. Její tréninky jsou kombinací kardia a posilování. Energie, která sálá z jejích videí, nadchne ženy každého věku. Můžeš se těšit na tréninky, u kterých spálíš kalorie, ale i posílíš tělo a vybuduješ dokonalou fyzičku! Buď fit a v kondici v každém věku. Cvičení s Hankou Kynychovou je zábava i dřina, která ale nese výsledky. Dej se do pohybu v rytmu hudby a sleduj, jak se tvé tělo krásně mění. 

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
BCAA: Co jsou zač a jak ti pomůžou?

BCAA: Co jsou zač a jak ti pomůžou?Často dostáváme dotazy na to, k čemu jsou vlastně dobré BCAA a jestli je vůbec při tréninku využívat. Proto je tady článek, který ti představí všechny výhody BCAA pro tvoje tělo. Není jich totiž zrovna málo!


BCAA jsou větvené aminokyseliny, konkrétně  L-leucin, L-isoleucin a L-valin. Patří mezi esenciální aminokyseliny, které si tvé tělo neumí vyrobit samo, tudíž je nutné je doplňovat. Jsou významnou částí svalové tkáně a pro tvé tělo jsou při tréninku zcela nezbytné. Přečti si proč!

Proč je rýsování s BCAA snazší

Když máš náročný trénink, tvoje tělo bere energii nejprve ze sacharidů. Jakmile tento zdroj vyčerpá, nastupuje tvorba energie z větvených aminokyselin. Jde o stav, při němž začneš ztrácet svalovou hmotu, kterou jsi tréninkem vybudovala. A tady přichází čas pro dodání BCAA. Pomohou ti vyrýsovat tělo a všechna ta dřina ve fitku bude konečně znát!

BCAA jsou důležité pro:

·        lepší a rychlejší regeneraci organismu

·        udržení a ochranu vybudované svalové hmoty

·        zvýšení kvality a množství svalové hmoty

·        snížení negativního dopadu na svalovou hmotu při dietách

·        redukci nadváhy a spalování tuků


Kromě toho, že ti BCAA pomohou vytvarovat tělo, mají tedy ještě jednu obrovskou výhodu. Díky lepší regeneraci tě po tréninku, v němž dodáš BCAA, nebude skoro nic bolet. Takže pokud máš po cvičení problém druhý nebo třetí den vstanout kvůli bolesti svalů z postele, rozhodně na BCAA nezapomínej!


Jak BCAA doplňovat?


Jak už jsme řekli, BCAA jsou esenciální aminokyseliny, které si tvé tělo není schopné tvořit samo. Musíš mu je tak pravidelně dodávat. V čem BCAA najdeš a jak je tělu naservírovat na stříbrném podnose?

·        Potraviny, které jíš – BCAA najdeš v bílkovinách. Úplně nejlepším zdrojem je červené maso a mléčné výrobky.

·        Doplňky stravy ti dodají BCAA ve vyšší koncentraci a je tak snazší doplnit je třeba před nebo při tréninku.

Formy doplňků stravy

Potravinové doplňky existují v různých formách. Aby sis mohla vybrat tu, která ti sedí nejvíce, tady jsou plusy a mínusy jednotlivých z nich. Samozřejmě není problém je ani kombinovat.


·        Kapsle – výhodou je, že se snadno převážejí a nemusíš si je připravovat. Nevýhodou může být polykání tabletek, které ne každý dobře snáší.

·        Tekuté – výhodu je jejich nejjednodušší užívání (prostě se jen napiješ), naopak nevýhodou může být praktičnost jejich přenášení. Navíc se jedná většinou o tu nejdražší formu BCAA, která je k dostání.

·        Práškové (instantní) – velmi populární forma BCAA, jejíž výhodu je nejen výborná vstřebatelnost a chuť, ale také skvělý poměr cena-výkon. Nevýhodu může být nutnost času na přípravu. Stačí ale promíchat s vodou v běžném shakeru, takže ani to nezabere více, než pár sekund!

Jaká je ideální dávka?

Přesná hodnota dávkování BCAA neexistuje, neboť se liší dle výrobce, a především také podle typu sportovní aktivity. Například u ženy po intervalovém tréninku se jedná o dávku zhruba 2500-3000 mg/den. Při silovém tréninku je obvykle potřeba dodat více BCAA, zatímco třeba u běhu obvykle stačí doplnit stravou.

Podávání BCAA v doplňkové formě je zcela nezbytné pro ty z vás, které jste fyzicky velmi zatěžované, které sportujete či máte nedostatečný příjmem bílkovin ve stravě. Případně pro ty, které redukujete nadváhu snížením příjmu potravy a zvýšenou fyzickou aktivitou.

KOUPIT BCAA (tbl., instant)

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty