Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou. Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním tréninkovým plánem, který tě dostane do formy!

Se mnou to zvládneš z pohodlí domova,

a to JEN za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem trenérka Miška a v Ladylabu připravuji fitness videa pro domácí cvičení. Už tisíce holek v Čechách i na Slovensku cvičí podle mě, tak pojď se přidat k nám i ty.

Připravila jsem si pro tebe nadupaný fitness VIP program na doma. Postavičku si můžeš zformovat i z obýváků, kočko. 

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadeček a nohy, na bříško, ruce a paže a při FULL BODY tréninku rozhýbeš celé tělo! A co takové hodinové spalovačky? Garantuji ti, že tričko nezůstane suché.

Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. A navíc, videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. My tě v tom nenecháme!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Tak přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Slevy

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
BCAA: Co jsou zač a jak ti pomůžou?

BCAA: Co jsou zač a jak ti pomůžou?Často dostáváme dotazy na to, k čemu jsou vlastně dobré BCAA a jestli je vůbec při tréninku využívat. Proto je tady článek, který ti představí všechny výhody BCAA pro tvoje tělo. Není jich totiž zrovna málo!


BCAA jsou větvené aminokyseliny, konkrétně  L-leucin, L-isoleucin a L-valin. Patří mezi esenciální aminokyseliny, které si tvé tělo neumí vyrobit samo, tudíž je nutné je doplňovat. Jsou významnou částí svalové tkáně a pro tvé tělo jsou při tréninku zcela nezbytné. Přečti si proč!

Proč je rýsování s BCAA snazší

Když máš náročný trénink, tvoje tělo bere energii nejprve ze sacharidů. Jakmile tento zdroj vyčerpá, nastupuje tvorba energie z větvených aminokyselin. Jde o stav, při němž začneš ztrácet svalovou hmotu, kterou jsi tréninkem vybudovala. A tady přichází čas pro dodání BCAA. Pomohou ti vyrýsovat tělo a všechna ta dřina ve fitku bude konečně znát!

BCAA jsou důležité pro:

·        lepší a rychlejší regeneraci organismu

·        udržení a ochranu vybudované svalové hmoty

·        zvýšení kvality a množství svalové hmoty

·        snížení negativního dopadu na svalovou hmotu při dietách

·        redukci nadváhy a spalování tuků


Kromě toho, že ti BCAA pomohou vytvarovat tělo, mají tedy ještě jednu obrovskou výhodu. Díky lepší regeneraci tě po tréninku, v němž dodáš BCAA, nebude skoro nic bolet. Takže pokud máš po cvičení problém druhý nebo třetí den vstanout kvůli bolesti svalů z postele, rozhodně na BCAA nezapomínej!


Jak BCAA doplňovat?


Jak už jsme řekli, BCAA jsou esenciální aminokyseliny, které si tvé tělo není schopné tvořit samo. Musíš mu je tak pravidelně dodávat. V čem BCAA najdeš a jak je tělu naservírovat na stříbrném podnose?

·        Potraviny, které jíš – BCAA najdeš v bílkovinách. Úplně nejlepším zdrojem je červené maso a mléčné výrobky.

·        Doplňky stravy ti dodají BCAA ve vyšší koncentraci a je tak snazší doplnit je třeba před nebo při tréninku.

Formy doplňků stravy

Potravinové doplňky existují v různých formách. Aby sis mohla vybrat tu, která ti sedí nejvíce, tady jsou plusy a mínusy jednotlivých z nich. Samozřejmě není problém je ani kombinovat.


·        Kapsle – výhodou je, že se snadno převážejí a nemusíš si je připravovat. Nevýhodou může být polykání tabletek, které ne každý dobře snáší.

·        Tekuté – výhodu je jejich nejjednodušší užívání (prostě se jen napiješ), naopak nevýhodou může být praktičnost jejich přenášení. Navíc se jedná většinou o tu nejdražší formu BCAA, která je k dostání.

·        Práškové (instantní) – velmi populární forma BCAA, jejíž výhodu je nejen výborná vstřebatelnost a chuť, ale také skvělý poměr cena-výkon. Nevýhodu může být nutnost času na přípravu. Stačí ale promíchat s vodou v běžném shakeru, takže ani to nezabere více, než pár sekund!

Jaká je ideální dávka?

Přesná hodnota dávkování BCAA neexistuje, neboť se liší dle výrobce, a především také podle typu sportovní aktivity. Například u ženy po intervalovém tréninku se jedná o dávku zhruba 2500-3000 mg/den. Při silovém tréninku je obvykle potřeba dodat více BCAA, zatímco třeba u běhu obvykle stačí doplnit stravou.

Podávání BCAA v doplňkové formě je zcela nezbytné pro ty z vás, které jste fyzicky velmi zatěžované, které sportujete či máte nedostatečný příjmem bílkovin ve stravě. Případně pro ty, které redukujete nadváhu snížením příjmu potravy a zvýšenou fyzickou aktivitou.

KOUPIT BCAA (tbl., instant)

Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty