Jaké potraviny pomáhají na kvalitu a růst vlasů

Jaké potraviny pomáhají na kvalitu a růst vlasů

Co bys měla jíst, abys měla krásné, husté a vyživené vlasy? Sepsala jsem ti článek, v kterém ti poradím, jaké potraviny do jídelníčku zařadit. Inspiruj se těmito tipy!

 

Ryby pro lesklé vlasy

Omega-3 mastné kyseliny jsou pro tělo velmi prospěšné. Najdeš je v rybách, jako je například losos, makrela nebo sardinky. Budeš mít po nich krásně lesklé, hydratované a zářivé vlasy. Pokud ryby zrovna moc často do jídelníčku nezařazuješ, omega-3 mastné kyseliny můžeš i suplementovat v podobě doplňku stravy.


omega

Ovoce pro posílení vlasů

Další důležitou složkou pro krásné vlasy je vitamín C. Vitamín C je silný antioxidant a na svém kontě má spoustu pozitivních účinků. Najdeš ho například v citrusech, kiwi, jahodách nebo černém rybízu. Můžeš zařadit i doplněk stravy Vitamín C, abys měla jistotu, že denně přijmeš dostatečné množství. Vitamín C vyživí a posílí tvé vlasy, aby tě netrápilo tolik vypadávání a lámání vlasů.

Zelenina pro výživu vlasů

Listová zelenina je zdravá a určitě bys ji měla zařazovat do svého jídelníčku! Navíc obsahuje minimum kalorií, takže tě zasytí, ale tvé postavičce jedině prospěje. Listová zelenina obsahuje vitamín A, vitamín C, kyselinu listovou a železo. Vlasy krásně vyživí a dopřeje jim to, co potřebují pro tu nejlepší kvalitu. Zařaď do jídelníčku pravidelně třeba špenát a uvidíš, že tvé křehké vlásky budou o něco pevnější.


vitamíny

Vejce pro růst vlasů

Další super potravinou pro tvou korunu krásy jsou vejce. Vejce obsahují proteiny, které jsou základním stavebním kamenem pro tvé vlasy. Obsahují také minerály, jako je zinek, železo a selen. Právě tyto prvky přispívají k růstu vlasů a k jejich posilování.

Jogurty pro pevné vlásky

Jogurty obsahují vápník pro zdraví kostí a zubů, ale také vitamíny skupiny B a vitamín D. Pokud chceš tedy zdravé a pevné vlásky bez roztřepených konečků, pak jogurt určitě do jídelníčku zařazuj. Na mysli máme ty neslazené bílé jogurty. Přidat si do nich můžeš třeba čerstvé ovoce a tím ještě podpořit vitamínovou bombu pro tvé vlásky.


My hair

Ořechy pro husté vlásky

Oříšky obsahují zdravé tuky, které bys určitě neměla z jídelníčku vynechávat. Jsou ideální svačinkou do práce nebo na cesty. Kromě toho jsou ořechy skvělým zdrojem selenu. A právě selen přispívá k růstu vlasu. Naopak když bys ho měla nedostatek, může tě trápit vypadávání vlasů.


ořechy

Chceš krásně dlouhé a husté vlásky? Vyzkoušej vitamíny na vlasy MY HAIR. Složení jsem vyladila tak, aby tvým vlasům dodalo opravdu vše, co potřebuje pro růst, objem a kvalitu.


CHCI KRÁSNÉ VLASY


růst vlasů

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty