Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Obchodní podmínky

 

1. Všeobecná ujednání

Naše obchodní podmínky se vztahují na všechny objednávky na ladylab.cz popř. na objednávky uskututečněné pomocí emailové adresy info@ladylab.cz nebo za použití telefonického kontaktu +420 777 906 177.

Objednáním zboží poskytujete svůj souhlas tím, že budete vázáni podmínkami uvedenými v tomto dokumentu. Před odesláním své objednávky se ujistěte, že jste si přečetli naše obchodní podmínky.

 

2. Ceny a poštovné

Ceny uvedené na ladylab.cz nezahrnují poštovné.

Cena poštovného je závislá na volbě přepravce. Doprava prostřednictvím kurýrní služby GEIS činí 95.-Kč s DPH. Doprava prostřednictvím České pošty formou balíku do ruky činí 95.-Kč s DPH. Doprava prostřednictvím České pošty formou balíku na poštu činí 75.-Kč s DPH. Doprava prostřednictvím České pošty formou balíku do balíkovny činí 55.-Kč s DPH. Doprava prostřednictvím Zásilkovny činí 55,- Kč s DPH.

Cena poštovného se může navýšit v závislosti na vámi vybraném způsobu platby.

Cena poštovného na Slovensko prostřednictvím kurýrní služby GEIS činí 4.9 Eur s DPH. Cena poštovného na Slovensko prostřednictvím Zásilkovny činí 3.5 Eur s DPH. Cena poštovného se může navýšit v závislosti na vámi vybraném způsobu platby a hmotnosti zásilky.

 

3. Platba

Dobírka
Pokud zvolíte možnost zaplatit na dobírku při převzetí zboží, bude vám k standartní ceně poštovného připočítán poplatek za dobírečné v celkové výši 36.-Kč / 1,4 Eur s DPH.

Převodem z účtu
Při použití tohoto způsobu platby vám budou zaslány informace, které je nutné uvést při platbě prostřednictvím převodu z bankovního účtu. Jako variabilní symbol uveďte kód vaší objednávky. Číslo bankovního účtu na kterém přijímáme vaše platby : 2401589425/2010

Platba kartou
Umožňujeme platby kartou VISA a MasterCard prostřednictvím společnosti PayU

PayU
Zaplatit můžete online pomocí rychlých plateb PayU

4. Objednávání

Objednávku můžete standartně uskutečnit pomocí našeho eshopu. Můžete též zavolat číslo +420 777 906 177 popř. napsat email na info@ladylab.cz Vaši objednávku rádi vyřídíme i touto cestou.

 

5. Dodání

Snažíme se odesílat objednávky v nejrychlejším možném čase a v pořadí, ve kterém jsou přijaty. Odesíláme zboží nejpozději vždy následující pracovní den od data objednání. Zasíláme prostřednictvím smluvního přepravce GEIS a prostřenictvím České pošty. Doručení 1-2 pracovní dny od předání přepravci. I když se snažíme dodávat ve výše uvedené lhůtě, doručení může trvat déle z důvodu neočekávaných událostí.

Podrobnosti o dodání zboží naleznete na ladylab.cz v sekci DOPRAVA

Pokud vaše objednávka v předpokládaném termínu nedorazí, kontaktujte prosím zákaznický servis na emailové adrese info@ladylab.cz popř. na telefonu +420 777 906 177

 

6. Vrácení zboží

Zboží nám můžete vrátit standartně do 14dnů bez udání důvodů a to za předpokladu, že všechno zboží je vráceno ve stejném stavu, v jakém jste jej obdrželi. To znamená, že by zboží nemělo být poškozené, znečištěné nebo dokonce použité. Lhůta pro vrácení zboží začíná bežet následující kalendářní den od převzetí zboží kupujícím.

 

7. Záruka

Řídíme se všemi zákonnými předpisy týkající se záruky a postupujeme dle standartního reklamačního řádu. Máte-li reklamaci týkající se zboží, které jsme vám dodali, popř. reklamujete zboží, u kterého vznikly škody při přepravě, dejte nám prosím vědět, prostřednictvím kontaktního formuláře, jenž najdete na našich webových stránkách a pokud je to možné přiložte fotografii dokumentující danou vadu zboží. Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 777 906 177 popř. napište na email info@ladylab.cz Ve všech případech vyvineme maximální snahu na nápravu dané skutečnosti.

 

8. Ochrana soukromí


Vaše údaje nikdy neposkytujeme, neprodáváme ani nevyměňujeme s třetími stranami. Údaje, které třetím stranám poskytujeme, jsou využívány výhradně za účelem doručení objednávky.

 

9. Informace o provozovateli

Petr Pravda, Chvojenecká 403, Praha 19017, Česká republika

IČ 74250272
DIČ: CZ8512221542
Kontaktní informace :
E-mail: info@ladylab.cz
Tel.: +420 777 906 177

Jsem plátce DPH.

Bankovní spojení

FIO Banka : 2401589425/2010

06/07/2019


Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty